Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Pojawił się opis mojej niuni no i planowane mody na początek jakieś radyjko a na wiosne lampki przód i bede chciał coś zrobić z grilem a pózniej to jak kaska pozwoli może jakieś ładne alu 17 "
-
Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
Spoko filmik ciekawe jaki mandat dostał?
-
Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
To ja już nikogo nie wyprzedzam ostatnio też miałem podobną sytuacje ale nie aż tak dramatyczną wyprzedziłem Opla Astre a typ się tak zdenerwował że nie dał rady wyprzedzić mnie na ekspresówce to postanowił mnie wyprzedzić tuż przed światłami, na przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej heh oj ta chora ambicja
-
[B5 AVG] >>>moja a4<<<
Ładna sztuka zawias robi wrażenie ale uważaj na drogach bo po zimie jest tragedia Oby długo Ci słuzył ten awancik
-
Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
Nie chciałbym Ci zaśmiecać wątku ale mam podobny problem pompka słychać że pracuje, z kluczyka zamyka mi wszystkie drzwi a z pilota nic sie nie zamyka, baterie w pilocie wymieniłem ale to chyba grubszy broblem bo i tak musze z kluczyka zamykać i otwierać
-
Drogi jak ser szwajcarski...
Szkoda naszych furek na te polskie drogi po zimie to jest masakra nie dość że jedna dziura większa od drugiej to porobiły sie jakieś takie podejrzane zapadnięcia dróg i jak nie zwolnisz do 20 to zawiecha nie Twoja no i przód można zostawić Dla porównania np. w Holandi to drogi dojazdowe "w pole" mają lepszej jakości, druga sprawa że tam może nie ma takich śniegów jak w Polsce ale my i tak jesteśmy daleko w du*ie jeśli chodzi o drogi i nie tylko
-
Radio CD do mojej A4 - problem z wyborem.
Koledzy chce poznać wasze zdanie na temat tych sprzetów: http://www.allegro.pl/item918471892_fabrycznie_nowy_pioneer_deh1100mpb_radio_mp3_cd.html http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=925385404Chcę kupić radio tak do 300 zł, chodzi mi głównie o słuchanie radia no i chce żeby to radio w miare pasowało do wnetrza mojej a4 ( wiem że oryginalne pasowaloby nalepiej) a więc zeby mialo czerwone podswietlenie przycisków. Pierwwsze podoba mi sie bardziej ale drugie jest niby z 2010 roku i wydaje mi sie ze bedzie lepiej pasowalo. Może ktoś coś doradzi, a może macie jakies lepsze propozycje wiec licze na pomoc. Pozdrawiam Dzięki jarko za modyfikacje mojego wątku
-
IO 2010 Vancouver
Małysz pokazał że jest wielkim sportowcem-profesjonalistą wszyscy inni powinni brać z niego przykład Myśle że w drużynie też powinno być ciekawie bo inni (Stoch, Hula) też skaczą dobrze A Justyna skompletuje medale i bedzie GOLD
-
IO 2010 Vancouver
Za chwile Małysz i jego skoki oceniając realnie może być ciężko ale jak to w skokach trzeba mieć dużo szczęścia i miejmy nadzieje że będzie kolejny medal dla Polski Co do Justyny to wiedziałem że będą emocje to bardzo dobra i silna biegaczka co napewno potwierdzi w biegu na 30 km i do srebra i brązu dołączy GOLD no i będzie piękny komplecik
-
IO 2010 Vancouver
Dzisiaj kolejna szansa Justyny na medal będą emocje No i chyba naszym biatlonistkom należą się słowa uznania za wczorajszy występ 5 i 7 miejsce można uznać za duży sukces, przecież to igrzyska olimpijskie Trzymajmy kciuki za Justyne
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
Ładna sztuka no i avant
-
IO 2010 Vancouver
Wielki szacun dla Małysza Myśle że na dużej skoczni powalczy o złoto chociaż patrząc na forme Ammana to ciężko bedzie o złoto ale w skokach mały podmuch wiatru i troche szczęcia mogą wiele zmienić miejmy nadzieje że Adamowi powieje i przeskoczy wszystkich jeszcze raz wielkie gratki dla Adama Myśle że w biegach Justyna Kowalczyk powinna zdobyć jakiś medal wkońcu jest liderką pucharu świata przeczuwam jakieś złotko
-
Historia naszych nicków
pepik25 Pewnie wiekszość z Was myśli że to od tego jak mówimy na nszych wschodnich sąsiadów Czechów hehe ("pepiki" ) ale to nie prawda, dopiero jak już ta ksywka przyjęła się na dobre to dowiedziałem się że właśnie na Czechów tak mówią a wzieło sie to od tego że mam inicjały "pp" więc jeszcze w podstawówce mówiono na mnie "pepe" a póżniej jeden z kolegów przekręcił to na "pepik" i tak już zostało a 25 to tyle właśnie miałem lat jak zakupiłem moją a4 i zawitałem na to forum
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
Kiedy u mnie zapalała sie kontrolka od świec żarowych w czasie jazdy to przyczyną był czujnik STOPU, po przeczyszczeniu styków kontrolka się nie zapalała (czujnika nie wymieniałem). Myślę że to chyba dość częsta przyczyna zapalania się tej kontrolki w czasie jazdy bo mechanik wpadł na to bez podłączenia VAGa.
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
Ok świeczki zakupione, przekonaliście mnie co do tego "daniela" więc kupiłem komplet Beru, mam nadzieje że sam też się przekonam do tego sprzedawcy Dziękuje wszystkim za pomoc Temat do zamknięcia.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
No cóż przed mistrzostwami 4 miejsce pewnie bralibyśmy w ciemno Moim zdaniem jest ok okazaliśmy sie lepsi od Niemiec, Szwecji, Dani, Hiszpani co kiedyś było nie do osiągnięcia, niestety okazalismy sie gorsi od Francji, Chorwacji czy Islandi (konsekwencja wczorajszej porażki) ale myśle że tylko Francuzi nie byli w naszym zasięgu (klasa mega światowa). Podsumowując, szacunek dla naszych szczypiornistów i mam nadzieje że doczekamy czasów kiedy nasi "kopacze" dostarczą nam tyle emocji ( Euro 2012 ) Fajnie było podzielić się swoimi wrażeniami i przemyśleniami. POLSKA
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
Hmm zauważyłem że te świece BERU są nawet tańsze niż NGK więc skoro waszym zdaniem są lepsze i cześciej kupowane to chyba kupie te: http://www.allegro.pl/item903108573_swiece_zarowe_beru_vw_audi_seat_skoda_passat_tdi.html Co do termostatu to znalazłem taki firmy WAHLER ponoć dobry zamiennik i chyba dobra cena ( ori około 120 w ASO) a ten ponoć działa: http://www.allegro.pl/item900107629_termostat_wahler_vw_audi_seat_tdi_d_td_golf_od_ss.html a i jeszcze jedno jaki powinien być numer tego termostatu bo tam są 3 typy (części pochodzą ze strony którą podał mi kolega "tyger" także wielkie dzieki
-
[ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
Czy te świece żarowe są godne zakupu? Cena do jakości. Wiem że firma jest polecana na forum. http://www.allegro.pl/item875007346_swieca_swiece_zarowe_ngk_audi_seat_vw_1_9_tdi.html Przy okazji mam pytanie czy ma ktoś dostęp do oryginalnych termostatów z ASO? Niestety mam dosyć daleko do ASO a nie chciałbym zakładać jakiegoś zamiennika Na przykład na allegro znalazłem taki: http://www.allegro.pl/item898648414_termostat_audi_seat_skoda_vw_nowy_oryginal.html Byłbym wdzięczny za pomoc.
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Ku*** przegraliślmy ale i tak wielkie dla chłopaków moze i wygralibyśmy ale czy ktoś kiedyś wygrał z sedziami?? szkoda teraz o medal bedzie cięzko ale wierzę w naszych szczypiornistów będzie brąz Brak słów na temat sędziów z Norwegi POLSKA
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Do przerwy jest oby tak dalej to bedzie gites
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Teraz Chorwacja a pózniej rewanż na francuzach w finale myśle że są w naszym zasięgu
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
lipa do przerwy ale w finale damy im rade
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Dali rade chłopaki wielki szacun
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
Problemy do przerwy ale myśle że po przerwie pokażemy klase bedzie dobrze