Treść opublikowana przez marbol
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
O tym oznaczeniu to nie wiedziałem musze sprawdzić, w ogóle to temat rzeka, już mam trzy komplety i na każdym inaczej wygląda. raczej muszą być odpowiednie amory do sprężyn
-
[B5 AHU] Odpala i gaśnie
musisz koniecznie sie tam dostać, moim zdaniem zawiesiła sie blokada w imobilu, nieraz wystarczy puknąć, chyba że to elektrozaworek przy pompie?
-
[B5 AHU] Odpala i gaśnie
masz fabryczny imobilayzer? lub coś takiego, jak biała puszka elektroniczna pod kierą z cieńkimi przewodami powiązanymi ze stacyjką
-
a4 b5 1.8 t - kupilem sprezynyi co dalej....
dokładnie, bo sam takie mam i jest :th:
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
to dlaczego niema tego numeru w katalogu? wszystkie są czarne, tylko jest tyle tego że głowa boli
-
a4 b5 1.8 t - kupilem sprezynyi co dalej....
przód 1xzielona i 1xróżowa cena ASO około 305zł 1szt, tył 1xsrebrna i 3xbiała
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
to żadna seria były wymieniane, jak znajde ori sport to podam jakie są plamki oznaczenia
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
to was troche zaskocze tarcze były git, ale z lewej strony miałem pękniętą sprężyne, ostatni zwój na dole na kielichu gdzie jest osadzone w gniezdzie, następny zwój sie opierał o brzeg i przy hamowaniu nie zawsze na nierównej nawierzchni było drżenie kiery. troche to dziwne nie
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
Jak bym miał sie z samą sprężynką bujać to bym zrezygnował bo są inne kielichy, ale w całości zresztą zobacz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eb743ffffa7533c.html[br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 23:11 _________________________________________________Wustyle a widziałeś to http://moto.allegro.pl/item211921473_zawieszenie_sportowe_waitec_audi_a4_vw_passat.html
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
o jakieś 3cm, znalazłem dziś amory czerwone kompletne od pasata sprężyny czarne, po wymiarach powinny pasować tylko sie boje ;( żeby nie były za twarde
-
[B5 ALL]Odpadajace listwy boczne
Właśnie jestem tego samego zdania, klej to nie rozwiązanie dalej będą pęczniały w środku aż na drzwi przejdzie rojda :shocked:a te nowe przylegają elegancko i przy myciu karcherem jest czysto za listwą
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
mam ten sam problem od paru dni szukam sprężyny do TDI okazuje sie że mam fabrycznie obniżone zawieszenie i takiej sprężyny o kolorze plamki różowo zielonej niema, porażka
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
jeśli to samo dzieje sie u mnie powyżej 140 przy hamowaniu, to myślicie że jedynym powodem są krzywe tarcze? sory że tak przy okazji
-
[B5 ALL]Odpadajace listwy boczne
tu są za 292zł komplet http://www.allegro.pl/item209706780_dolne_listwy_drzwi_komplet_audi_a4_9501r.html
-
czy zderzak 01r pasuje do auta 97r.?
Mam problem z zamontowaniem zderzaka przedniego, autko 97r. zderzak 01r. wszystko pasuje oprócz górnych krawędzi przy błotniku. Wiem że są inne ślizgi, zamówiłem w ASO 25zł szt. tydzień oczekiwania, ale nie wiem jak wyglądają i jak są mocowane między zderzakiem a błotnikiem, a może to w ogóle niewypał i nie pójdzie założyć? pomocy może ktoś ma jakieś fotki lub rysunki? To może jeszcze raz, czy ktoś wie jakie numery kat. ślizgu prawego i lewego pasują do tego zderzaka? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c029e76bf0877c00.html bo napewno nie takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f620cd0c13d7d16.html no i takie też nie pasują http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa2e1dada9d698f2.html proszę o numer lub fotke
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
właściciel jest w trakcie zmian które raczyliście podpowiedzieć , nowy zderzak już pomalowany, lusterka faktycznie też mi nie odpowiadały , wkrótce następne odsłonięcie kurtyny. i więcej fotek. dzięki
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
kierunki są białe tylko żarówki musze zmienić na ledy, zderzak kupiłem już drugi po lifcie ze spryskiwaczami, problem w tym że mocowania zderzaka są inne, tak zwane ślizgi. Dalsze modyfikacje w toku daszek i tylne lampy.
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
kompletnie ześwirowałem , zaczeło sie niewinnie od małych bocznych kierunków, czy to może się podobać?, proszę o własne sugestie, a ja przemyśle swoją koncepcje co dalej
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
to jest inna epoka patrząc na mojego, CUDO! :th: też takiego bede miał, tylko nie wiem kiedy
-
widział ktoś cleary na tył do avanta b5 ??
teraz mam rozbabrane autko, jak będzie finisz to zaprezentuje w każdym calu ślicznote
-
[B5 ADR] Reflektory zespolone Valeo - gdzie najtaniej
może lepiej nówki FK za 800 niż DEPO, tylko jak montowałem to na obudowie tylnej pisało małe logo DEPO czy to jest to samo? bo wkłady napewno mają inne i bardzo mi się podobają.
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
totalna bzdura , przy dzisiejszej technologi i środków lakierniczych jakie mamy dostępne, nie ma praktycznie przedmiotów ktorych by nie można było porządnie i trwale polakierować, zmień lekarza ten Cie oszukuje
-
widział ktoś cleary na tył do avanta b5 ??
ja mam FK i jestem zadowolony, narazie w soczewkach są żarówki philips chyba GT 150 ale zmieniam na xenony 6000K.
-
widział ktoś cleary na tył do avanta b5 ??
narazie nie ma lepszych od tych co Rob Ci wskazał, ja mam takie i w żeczywistości wyglądają o wiele lepiej niż na fotce.
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
jak pięknie temat się rozwinął, oczywiście nie wyobrażam sobie pokrowców u siebie w aucie, i nie zauważyłem ich w autach tej klasy, najlepsze są panterki aż mnie mdli, stanowczo odradzam nawet jak bym się miał przykleić do skórzanego fotela i z nim wstać.