Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co za jelop
  2. Zgłoś sie do kolegi z forum juby_p,dobry jest w te klocki.
  3. Chwytasz za mocowanie lusterka i przekrecasz w lewa stronę.
  4. Tu masz wszystko rozpisane,wystarczy dokładnie przeczytać . http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/
  5. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zanim odsniezysz sprawdz czy to napewno Twoje Swoją furke z zamkniętymi oczami rozpoznaje,nawet pod śniegiem
  6. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana Czas trochę poszaleć
  7. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurna ale pizga dzis
  8. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana.
  9. W koncu i mi udalo sie wyrezac MCE od B7,moj jest z koncowka N,stary od B6 byl z E. Oczywiscie nie obeszlo sie bez problemow; -u mnie nie dziala polaczenie pin1 wlacznik swiatel ->4DRL->20/32MCE tzn dziala ale caly czas nawet jak wyciagne kluczyk,pin 4i8 z DRL podlaczylem do pin 1 z wlacznika swiatel i teraz dziala jak nalezy. -kolory dwoch lub trzech kabli mi sie nie zgadzaly(nie pamietam juz ktore to byly) Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz,w opisie Bart'a-S o MCE B6/7 jest napisane: tylko ze pin18/32 MCE odpowiada za zasilanie lewego bocznego kierunkowskazu a nie iluminacje DRL'a ,chyba ze ja tu czegos nie rozumiem. Jeszcze pytanko do KFX'a,jak zakladales ledy w DRL do dokladales jakies obciazenie zeby nie wywalalo bledu?
  10. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie,jakie zarniki podejdą pod ta soczewkę ??
  11. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu wszystko jest opisane http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/all-b6-ktos-posiada-rysunek-silnikow-klap-157853/
  12. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm: Na przyszlosc warto pomyslec o czyms takim,wysylasz sms i wiesz gdzie auto stoi,nawet jak odlacza akumulator to urzadzenie posiada baterie,ktora wystarczy na okolo tydzien. http://imageshack.com/a/img443/3659/szth.jpgUploaded with ImageShack.com jaka cena urzadzenia ogolnie ? Nie mamietam dokladnie chyba cos kolo 300 pln.
  13. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie miałem, mieszkałem u teściów w domku a od niedawna na swoim w bloku i miałem robić przeróbki zabezpieczen, niestety zbierałem się powoli i teraz tak jest:facepalm: Na przyszlosc warto pomyslec o czyms takim,wysylasz sms i wiesz gdzie auto stoi,nawet jak odlacza akumulator to urzadzenie posiada baterie,ktora wystarczy na okolo tydzien. Uploaded with ImageShack.com
  14. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uploaded with ImageShack.com
  16. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyklejal juz ktoś czujnik deszczu?Jak cos to poproszę o krótka instrukcje
  17. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Troszke z opoznieniem ale juz sa na pokladzie ...przy okazji montazu doczekal sie wlacznik "auto" i czarne lusterko fotochrom z B7
  19. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piateczek
  20. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z B7 bedzie chyba problem ale kolorowy od B6 nie ma problemu,ja u siebie zmnienialem na kolorowy.
  22. Ja u siebie tez mialem takie pukanie,wymienilem zawieche i dalej pukalo,okazalo sie ze prawa poduszka silnika byla delikatnie luzna od gory,brat mial ta sama przypadlosc.
  23. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już myślałem ze sie nie doczekam
  25. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz koito.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.