Treść opublikowana przez sebo1607
-
[ALL B5] Zabudowa stożka :)
silnikom wyposażonym w przepływke szkodzi to i to bardzo
-
[B5 ADR] Pomocy dziwne akcje przez wymiane licznika
witam po długim czasie znalazłem licznik mający te same numery i firmę co mój UK-NSI,wymieniłem i co sie okazało: nie działa mi dalej podświetlenie zegarów i przycisków,silnik dziwnie pracuje jakby na trzech garach,śmierdzi spalinami,obroty są na poziomie 500 obr/min i po przegazowaniu odcinka jest na 4000 obr/min. wkładam swój stary i wszystko śmiga normalnie oprócz podświetlenia oczywiście. co to może być???[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 13:25_________________________________________________nikt nie wie co może być grane?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
zobaczcie tu: http://sklep.tuning-tec.pl/category_prod.php?prod_id=3685&caty=28&lic=24&cv=2
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
zrób foto i pokarz sorka za jakość zdjęć,jak bedzie ktoś chciał zrobie lepsze :gwizdanie:
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
ja założyłem do siebie ale od a6 i jest
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
biały
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
potrzebuje linke od gazu do adr-a 96r jaka cena
-
[B5 ADR] potrzebny mi numer linki gazu
jesteś wielki, dziękować
-
[B5 ADR] potrzebny mi numer linki gazu
witam potrzebuje numer linki od gazu do adr-a 96r z góry
-
[ALL B5] BRAK podświetlenia: klimy, przeciwmgielnych, ogrzewanie tylnej szyby
podłącze sie żeby nie zaczynać nowego tematu,pewnego dnia jadąc wpadłem w dziure na ulicy i coś zaczeło smierdzieć jakby sie paliło coś koło zegarów i nagle przestało działać mi poświetlenie zegarów i przycisków na konsoli,wszystkie bezpieczniki całe,może to przekaźnik jakiś padł? który jest za to odpowiedzialny?
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
zdaje ci sie przy 40 stopniach na słońcu stań w korku to zdziwisz sie majac tylko wisko
-
[B5 AWT] Duże spalanie
na vagu by mu wyskoczyło :gwizdanie:
-
[B5 AWT] Duże spalanie
[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:44_________________________________________________filtry,świece wszystko masz wymieniane na czas?
-
[B5 AWT] Duże spalanie
sprawdzałeś czy nie ma nigdzie wycieków paliwa?
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
tak ale to jest tylko na krótka mete pojedziesz na myjnie,pociągnie karherem i połowa zleci :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
jakto nie uziemić silnika ?
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
u mnie tez powinno być cos takiego i tu jest miejsce na taki czujnik
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
dobry jestes że ci sie chciało tyle wycinać :>
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
dzeki jeszcze z tym czujnikiem pokombinuje
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
i tak bedzie po lifcie na dniach
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
wiatrak to chyba taki moze byc http://allegro.pl/nowy-wentylator-klimy-vw-passat-b5-audi-8d0959455r-i1617891313.html
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
no niestety wczoraj jak przyjebao 35 na sloncu i postalem chwile w korku to juz rosla temp.[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:42_________________________________________________a nie ma w żadnym króćcu miejsca na taki czujnik
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
nowe fotki
-
[B5 ADR] Podłączenie wentylatora
nie mam klimy,ale na chłodnicy obok wisko jest miejsce ns wiatrak chce go dokupić i podłączyć tak zeby sie normalnie zalaczał przy wyższej temp.
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
chyba lipiej jak zwykły przedlift :>