Treść opublikowana przez fierywolf
-
lampy z kontynentu na wyspach
zmienić hmm z tego co wiem kata niezmienisz mozna by lampy zmienić ale to jest koszt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
no szukałem paru rzeczy o moim autku i tak tu trafiłem wyszukiwarka
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
co 10 tys.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak narazie to będe w tych dniach w pracy ale sprubuje coś wykombinować żebym mial wolne [ Dodano: 26-04-2007, 10:29 ] No to Audi maniacy 29.04.2007 spocik jeszcze postaremu trzeba nową propozycje przedyskutować [ Dodano: 28-04-2007, 20:16 ] no to jak z jutrzejszą niedizelą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pet3r, jak będziesz miała jakiś termin to daj znać bo ja będe musiał jakos kombinować żeby mi pasowało a jestem chętny
-
katalizator
za kata można stumienice wtsawić :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no mała kontrolowana wojna tylko kwesia terminu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
michua4, masz racej zawsze super atmosfera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
Ogi, śliczny Avancik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
a witam na forum
-
Czy silnik gasic na postoju czy lepiej zeby pracował?
a4avant, bardzo dobrze myślisz 1. jeśli jedizesz na trasie to niestety turbina musi zejść z obrotów - czyli musisz troszke poczekać 2. ja swojego gasze po chwili zawsze dopiero - wszystko zalezy jeszcze jakie trasy robie no i czy dusisz na trasie Ale ogólnie polecam odczekać troszke a co przejazdu to niech sobie klekocze spokojnie no chyba ze planujsze dłuższe posiedzenei (30 min)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a mnie niebędzie w pracy będe gnił :/ ale lipa [ Dodano: 14-04-2007, 08:27 ] cześć age, :biggrin: [ Dodano: 15-04-2007, 21:44 ] no i jak było fajnie :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rex, tak jak tu basen,napisał organizujemy sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zobacyzmy co sie da zrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś sie wymyśli pet3r,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
łożyska ?
podłącze sie do tematu a co znawcy powiedzą o RUVILLE
-
Gdzie zamontować gaśnice?
i mają racje bo 1kg proszku i tak nie starczy jak sie zapali
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B6] zaciski hamulcowe
no czerwony by był jeszcze do przyjecia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=113384#113384 zerkni tutaj kolego