Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Wymiana rozrzadu
ja wymieniam co 70 tys
-
Pełny FIS jak w B6/B7
w b5 to raczej nie da rady.nie doczytalem
-
Wymiana podsufitki na czarną s-line i montaż solardachu
Wymienilem razem z bratem i zeszło nam gdzieś że 2 h.a jak ci nie będzie sie za bardzo zgrywalo z kolorem foteli to później możesz wladowac fotele od s-line i git.
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Spoko sprawa,sotkalem sie z tym w niemczech.nawet mieli stanowisko lakiernicze
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
moja jak marudzi to jej mowie ze jak sie nie uspokoi to bedzie chodzila pieszo do pracy i pomaga he
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
czyscilem w aucie,nie chcialo by mi sie zdejmowac calej podsufitki
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
ja vanischem gabka lekko chropowata umylem cala i byla czusciutka
-
Pełny FIS jak w B6/B7
jak masz czerwony a chcesz miec kolor to musisz kupic drugie zegary i zabawa juz z vagiem kolego
-
Jaki kolor felg do srebrnego avanta
grafit polmat
-
Zmiana softu a sprzęgło
no tak bywa jek sie chce miec zywsze auto
-
Zmiana softu a sprzęgło
jak podniesiesz mu moc to niestety trzeba sie z tym liczyc ze sprzegielko szybciej szlag trafi
-
Zmiana softu a sprzęgło
a miales juz robione sprzeglo??bo kilosow masz juz nalatane troche
-
Zmiana softu a sprzęgło
no sluchaj jak bedzie moc to i sprzeglo sie skonczy.poza tym ciekawe czy miales juz robione sprzeglo a jesli nie to ile juz masz nalatane bo jak sporo to wiadomo ze sprzeglo sie skonczy.mi np. po sofcie przy 150 tys. sie odezwalo i trza bylo wymieniac
-
czy moge wrzucic concert 2, wczesniej rns-e ????
tak mozesz podlaczyc
-
lampka rejestracji
to jest orginalna wiec nie powinno wywalac bledu
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
oooo a to dziwne.moze poduchy na silniku
-
zmiana radia Symphony II na RNS-e
potrzebny ci bedzie adapter szukaj w dziale zrob to sam tam jest wszystko kolego
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
jak masz sporo kilometrow napykane to moze byc dwumas jak kolega wyzej pisze
-
Stuki przy kole
no to na bang przegub.jak juz takie chalasy wydaje to znaczy ze juz cienko z nim
-
zawieszenie tył pytanie?
no w cenie to sie nie orientuje ale wolalbym wiedziec co dolega memu autu i jezdzic sprawnym
-
zawieszenie tył pytanie?
jezeli masz wazny przeglad to dlaczego mieli by ci zabrac dowod?
-
Stuki przy kole
to sprawdz podczas ruszania na skreconych kolach w lewo i w prawo jak bedzie chalasowalo to na bank ktorys przegub
-
zawieszenie tył pytanie?
na trzepaki i wtedy dokladniej bedziesz wiedzial co sie dzieje bo tak to bedziemy wrozyc z fusow
-
Nie działa tempomat
sprawdz vagiem.mozliwe ze czujnik sprzegla lub hamulca ale to mozesz sprawdzic vagiem
-
Auto nie odpala
moze jakis kolega z forum ktory miszka w sosnowcu by cie poratowal.bo bez kompa to tak ciezko zdiagnozowac usterke