Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. Niestety nie podejdzie
  2. Sprawdz vagiem czy nie masz jakichś błędów
  3. witam panowie....dzieje sie tu cos..jakies spoty????
  4. witam....tak jak w temacie jestem ciekaw ilu jest klubowiczow ktorzy przebywaja w norwegii.bo jesli bylo by troche to mozna byloby sie zgadac i zrobic malego spota,powiedzmy gdzies na jakiejs hycie.wiec koledzy czekam na zainteresowanych moim pomyslem
  5. Jak sie za mocno nie slizga i nie będziesz dawał mu po d*pie to jeszcze trochę możesz posmigac
  6. takie objawy to sprzeglo.komplecik lepiej wymienic i nie bedzie nic stukac
  7. walnij sobie w grafit mat.fajnie wyglada bo juz spotkalem sie z takim
  8. ja mam 1be i 18 fele.wyglada przyzwoicie
  9. nom.jak nie masz to zapytaj moze jest ktos na forum z twoich okolic kto ma vaga
  10. o i takie podejscie jest najlepsza alternatywa.jezeli nosisz sie z zamiarem kupna drugiego auta to nie ma sensu zebys kombinowal z tym bo mozesz przekombinowac i jeszcze cos ci padnie
  11. nie spotkalem sie jeszcze
  12. z tego co pamietam dostepne jezyki to angielski,niemiecki,wloski i jeszcze jakis ale polskiego niestety nie bylo
  13. pewnie wgral mu gotowca i tyle
  14. za 400 hehe no to sam jestem ciekaw co ten kumpel mu tam zrobil.ja bym omijal wielkim lukiem takich majsterkowiczow
  15. jak słyszysz lekki gwizd przy gazowaniu to sprawdź dolot.i przede wszystkim cooler.
  16. niech ktos pogazuje na postoju a ty posluchaj przy coolerze czy nie wydaje dziwnego dzwieku.jezeli bedzie tam glosno to znaczy ze cooler jest dziurawy
  17. vagiem mozesz zmienic a o recznej zmianie nie slyszalem jeszcze
  18. moim zdanie bedziesz mial mniej roboty ja wyjmiesz lampe to sa tylko 4 sruby i po sprawie
  19. a tu masz po promocji http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lotka-s4-s-line-nowa-cena-349-a-240923/
  20. poszukaj na eBay - eine der größten deutschen Shopping-Websites moze tam cos znajdziesz
  21. 1800 ja placilem za komplecik jakies 2 miechy temu
  22. jak piszesz ze przy wcisnietym gazie auto wyje a nie jedzie no to sa objawy konczacego sie sprzegla.
  23. takie objawy to tylko sprzeglo
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    wyglada jak od s4 a jezeli masz watpliwosc czy podejdzie do twego to bez problemu
  25. ja po zidentyfikowaniu przyczyny wzialem odkurzacz budowlany i wyciagnalem cala wode z wykladziny pozniej odpalilem auto i troche pochodzilo z nawiewem na nogi i wsio wyschlo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.