Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Ja mam laczki 225/45/18 a zawiechę 1BE, szerokość felgi to 7,5 No właśnie gleby żadnej nie robie, stan dróg mi na to nie pozwala. Teraz już nie mogę podjeżdżać przy wysokim krawężniku bo zahaczam zderzakami , także 1be zostaje. Ps. są dwa rodzaje felg od rs'a: 18" Audi 5x112 wheels
  2. Dzięki za instrukcję, o taką odpowiedź mi chodziło : Git: ---------- Post dopisany 10-06-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2012 at 08:09 ---------- Które wybrać? Elektromagnetyczne czujniki parkowania cofania EPS (2358867499) - motoAllegro CZUJNIK/CZUJNIKI PARKOWANIA SZARY/CZARNY!JAKOŚĆ! (2378696016) - motoAllegro CZUJNIK PARKOWANIA * SUPER WYSWIETLACZ SLIM LED * (2381446115) - motoAllegro Aaaa i jeszcze jeden problem.... jak wygląda montaż czujników jak ja mam listwę ochronną na zderzaku? Nie będzie problemu z montażem? Te czujniki są na tej listwie?
  3. No to jak masz kogo kolego to podpytaj Też się zastanawiałem nad 17' , ale jak gdzieś widziałem 18 od RS'a to jakoś mi się słabo robiło Pięknie one wyglądają na aucie 7,5J/18H2 ET54 <-- to moje RS'y A co do dekorów może i masz rację... nie będę się sprzeczał, chociaż wyglądają wg mnie na te które wpisałem w opisie
  4. Pytałem w "Felgach i oponach" jakie dystanse kupić to mi nikt nic nie poradził Ja się na tym nie znam qrcze i nie wiem jakie kupić Dzięki, dzięki... nie mogę się zdecydować na żadne zimowe 16' , mam komplet fele i laczki continentala to mi szkoda trochę. Chyba że się ktoś chce wymienić z jakaś mało dopłatą
  5. Jakie oznaczenie w kodach wyposażenia mają decory piano black? a jakie ciemno szare? nie taka fajna jak Twoja chyba na głowe upadłeś, co chwile sie coś w niej pier....doli wczoraj zdechł mechanizm od wycieraczek, jechałem z Ustki do Słupska nagle je..bnął ostry deszcz i du...pa, musiałem sie zatrzymac bo nic nie widziałem :wallbash: Zachciało Ci się w ustce $ wydawać to masz
  6. Sprawdzałem.... i mam .... z tym że przed zimą muszę świece wymienić
  7. W totka nie gram , nie wierzę w takie gierki. Nikt za darmo kasy nie daje i nie namówił cię na zmianę hamulców na większe ? ładna Pierwsze co to namawiał na większe .... ale mam zimówki 15' a w nich większe hamulce nie wejdą
  8. Właśnie z tymi dokładkami w kolorze to nie wiem... u mnie się teraz to prawie zlewa i nie wiem czy jest sens płacić 600-700zł i to malować Wnętrze bajerami nie powala:decayed:....ale zdjęcia wrzucę później:wink:
  9. Witam wszystkich Jakoś nie chwialiłem się wcześniej swoim dobytkiem....ale już chyba nadszedł czas.... Trochę historii : Poprzednim moim autkiem było również A4 ze sławnym silnikiem AFB 2,5Tdi rok '98 . Przez rok użytkowania całkiem dobrze się spisywało. Generalnie oprócz magla, pompy wspomagania i dmuchawki nic się nie psuło Generalnie autko było "dobrze" wyposażone w np.: - kubły - kiera S4 Zatem tak źle nie było. Po nagłym przypływie gotówki w 2010r. stwierdziłem, że warto by było zmienić na coś nowszego... i machina ruszyła... Zadzwoniłem do kumpla co sprowadza auta żeby mi czegoś szukał. Kryteria miałem trochę wygórowane: - w miarę przystępny oryginalny przebieg, - bezwypadek, - xenony, - nawi, - kolor czarny - cena do 30 000zł. Po 2 tygodniach poszukiwań dzwoni do mnie kumpel że ma coś dla mnie, i nawet już mi przywiózł w ciemno bo wiedział że wezmę na pewno. Troszkę się zmartwiłem bo auto faktycznie przywiózł mi w ciemno, bez pokazywania nawet zdjęć I faktycznie...wziąłem Z kryteriów w sumie nic się nie pokryło oprócz bezwypadkowości i oryginalnego przebiegu I tak przyjechało do mnie dolphin grey metalic A4 avant (2003r.), czarny nie jest ale też jest za***iście Przez ponad rok użytkowania nie miałem ŻADNEJ awarii. Rocznie robie max 10 000 - 12 000km. Parametry autka: - prod. o4.2oo3r., - 1,9 TDI AWX - 5 gang, FWD - 1oo% bezwpadek (żaden element nie był powtórnie malowany bądź wymieniany), - zawiecha 1BE, - 6 x jaśków, - pakiet oświetlenie (kratki, podłokietnik), - pakiet chrome - przebieg ok 19o oookm, (teraz już troszkę więcej) - webasto ori, - decory piano black, - 15' ori felgi (zostawiam sobie na zimowe), letnie Dunlopy 195/65 są na sprzedaż - 2x el szyby, pakiet Corbowy z tyłu - el lusterka, - nagłośnienie Audi Concert Generalnie fajerwerków nie ma, ale liczy się stan techniczny auta, które jest całkowicie bez zarzutu. Auto posiada oryginalną książkę serwisowa (wydrukowałem historię z serwisu, który potwierdził wiarygodność książki) Wszystkie szyby oryginalne oprócz czołowej (wymieniona w serwisie, potwierdzone wpisem w książce). Auto miało jednego właściciela w Dojczlandii, który jeździł do serwisu nawet wymieniać wycieraczki W ostatnim roku wymieniłem: -hamulce przód/tył wraz z płynem hamulcowym, - czujnik temp z termostatem (oczywiście ori) oraz płynem chłodniczym, - olej z filtrem Knechta, - i ogólnie wszystkie filtry jakie autko ma na stanie - też Knechta Plany po sprowadzeniu: (zrealizowane) - kiera multifunkcyjna, nowo obszyta kiera, - tempomat, - pełen FIS, - gałka zmiany biegów sline, - ściema tylnych szyb, - fele 18' od RS'a 6 + Pirelli P zero rosso 225/45/ZR18 91Y - czujniki parkowania tył Przy montażu multi, tempo i fisa bardzo mi pomógł Tomek (znany w świadku przestępczym jako: DEVASTATION:decayed:) ,któremu należą się wielkie Poniżej kilka fotek z zewnątrz... zaraz po sprowadzeniu i stan obecny... środek wrzucę później Poprzednią B5 z sentymentu też wrzucę B5 (2009r.): B6 (2010r.) po sprowadzeniu: sutów nie urywa .... i wreszcie stan na 06.2012r. Dziękuję za uwagę...
  10. No własnie... mój problem to taki czy te czujniki samemu próbować malować spray'em czy dać do lakiernika ? Jak samemu to jaką farbą itp.... przyznam że z lakiernictwem mam mało wspólnego, jak byłem małolat to modele malowałem z plastiku
  11. To był przykład....nie chce ich kupować, chodzi o malowanie sensorów. Oryginalnych też nie kupie w kolorze nadwozia
  12. Witam Chciałbym założyć sobie czujniki parkowania... ale w sprzedaży są przeważnie koloru czarnego lub szarego ( jak np tu CZUJNIK PARKOWANIA CZUJNIKI COFANIA LED 4 SENSORY (2364906193) - motoAllegro - wklejam przykładowo pierwszą lepszą aukcję) Auto mam koloru szarego (dolphin grey metalik), i teraz czy te czujniki/sensory się daje do lakiernika przed montażem żeby to wyglądało to jakoś w zderzaku czy jak? Może to głupie pytanie ale nie wiem Dziękuję z góry za odpowiedź
  13. Witam Co sądzicie o PIRELLI P ZERO ROSSO 225/40ZR18 ?
  14. podejdą ale będą trochę schowane. Czy dystans 15mm na przód i tył załatwi sprawę? Będzie wtedy wyglądać ok? Nikt nie doradzi?
  15. Witam wszystkich .... pytanko mam o fele i laczki Podejdą 7,5J/18H2 ET54 + 225/45ZR18 do B6 na 1BE ?
  16. A to nie jest tak że produkty z Polski mają kod zaczynający się na 59....... ?
  17. A w jaki sposób się kasuje 1 i 2?
  18. A to nie liczy jak jesteś nieaktywny na forum z tego co wiem. Znaczy ja jestem aktywny bo po kilku godzinach moge w dalszym ciągu pisać posty więc jestem zalogowany = aktywny. Co innego jakby mnie wylogowywało po upływie jakiegoś czasu (Sesja by wygasła) Chyba ? Ale zalogowany nie równa chyba się aktywny. Musisz poruszać się po forum żeby nabijało czas
  19. A to nie liczy jak jesteś nieaktywny na forum z tego co wiem.
  20. Dzisiaj przy -25 stopni połowa diesli rano nie odpaliła. Tylko maski podniesione były i kablami się wymieniali. Jeszcze tej zimy tak zamarzniętego auta nie miałem. ale moja odpaliła za pierwszym bez zająknięcia. Verwa rulez
  21. Chłopie... nie traktuj każdego innego oleju jako jakieś gówno. Modlisz się też do tego Motula? uważasz go za zbawcę wszystkiego? Sory ale już czytać nie mogę tej propagandy Motula.... jak za komuny
  22. Ja leje tylko Verve, nie ważne czy zima czy lato i póki co nie mam problemów. Moja audiczka jeszcze nigdy na zwykłym dieslu w Polsce nie jeździła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.