Treść opublikowana przez Motor
-
[B5 1Z] Czy Wartość Ilości Paliwa w Instruments (VAG) Jest Wiarygodna?
Zauważyłem ,że jak zmienisz odczyt rezystancji pływaka Vagiem to wyświetlana ilość paliwa się zmienia...co wnioskuje iż można ustawić dość idealnie odczyt litrów paliwa w baku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnych Świąt i po pasterce dużo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WItaj WIt Składa się tak niefortunnie ,że we wtorki nie ma mnie w STOL[N]ICY f*ck
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bierze się 2 pielęgniarki... ... i wszycho gra.. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano Dzikusy Ja w robocie Wy na spocie. pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
non problemos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Później dopiero się zaczęło dziać......................... No to już wiadomo gdzie was pognało ...hehe A ja w Whitestoku ...zima jak wuj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwiu ten tip tronik to zwykła skrzynia biegów z mechanizmem zmieniającym biegi za kierowce...ta zmiana biegów trwa wieczność... jeździ się fatalnie spalanie 3l to przy mega powolnej jeździe. Auto te nie jest dynamiczne więc 1.7 diesel jest godny rozważenia. Co do drogich części to np. bębny hamulcowe tył są z aluminium = wysoka cena. Ogólnie auto do d*py....zdanie to wynika z paru dni uzytkowania oraz przeglądniecia na podnośniku jaki to wynalazek.
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów-silnik drga na wolnych obrotach,zle pali
potwierdzam: Rozrząd wymieniony nie profesjonalnie.DO POPRAWKI. Termostat DO WYMIANY.(zwócić uwagę czy jest połamane mocowanie w kominku plast.) Przebieg tego silnika to napewno około 200.000 km albo bardzo złe traktowanie jak na 115.000km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to jeśli tak to mam nadzieje że pamiętasz o uchwycie Do sprzedania mam TALJE służbową hehe Jak tylko będzie okazja to odkręcaj ten sprzęt i bierz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko w poniedziałki jestem w Wawie na 100% no chyba ,że zdarzy się wyjątek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko dzikusy ostatnio mnie nie było na spotach bo co wtorek wylatuje daleko od Warszawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyważ koło na ZERO gramów niedoważenia, pojeździj tydzień założ koło na wyważarkę i zobaczysz po co warto co rok powtórzyć tę operację.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ale były kanikuły na Polach w sobotę
-
[B5 AFN] Gdzie można sprawdzić kąt wtrysku w Olsztynie
Silnik tdi z VP 4 gary pali z dotyku jak ma kąt wtrysku ciutkę poniżej wartości 50 a powyżej wartości 58 trzeba go juz chwilę pokręcić im wyżej tym gorzej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor......ja to sie nie nadaje na dance......zalozylam zimowki na staluchy....i mam depresje Angee nie gadaj widzę Cię na polach bedzie git hehe ja tez...chyba sie starzeje :> dziwie sie tylko szaleńcom mnie mijajacym..po co,dlaczego, gdzie? dla przyjemności drogi Żółwiku, dla przyjemności Taa lepiej być w samochodzie szybkim niż w łóżku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawajcie na Pola dziś Motor dancuje w Kaczce z Ziomami
-
[B5 ABC] Jak zdjąć przegub zewnętrzny???
Jesteś pewien ,że w audi A4 jest zeger w przegubie a nie pierścień samoblokujący na ółosi..??..który po poddaniu większą siła odpuszcza i umożliwia zsusnięcie przegubu z półosi. [br]Dopisany: 03 Listopad 2007, 13:05 _________________________________________________MŁOTEK jest to podstawowe narzędzie mechanika jeżeli potrafi je uzywać.... Służy jako wspomaganie siły rąk, mechanik nie PUDZIAN. JAK jest ZEGER to nie potrzeba młotka tylko specjalne kombinerki do pierścieni i przegub zejdzie przy użyciu siły rąk ale w audi /VW są pierścenie na półosiach i jeżeli sruba niezciągnie zblokowanego przegubu MŁOTEK jest najlepszym rozwiązaniem...nie do napieprzania....tylko do przekazania siły/momentu nacisku na punkt w starym przegubie by on naprężył pierścień co spowoduje ugięcie jego i umozliwy zsuniecie przegubu.
-
[B5 ABC] Jak zdjąć przegub zewnętrzny???
Wkręć teraz tę długą srubę w przegub powinna wypchnąć go z półosi. Jak jest to nie możliwe to zsuń gumową osłone i zbij młotkiem z półosi.
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Czarny to czarny :th:
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Mam Osramy D2S i wpadaja bardziej w odcień niebieski niż zielony na żywo tak to wygląda. ...a na zdjęciu:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak też pewien człowiek wyjechał mi na czołówkę na zakręcie z za Tira...i....rozpitolił moja Brówkę ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe no chyba ,że avansował bo jeździ granatową z tego co widziałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No czasem kaaażdy sobie powariujuje.....ale to służbowym...hehehe
-
[B5 AFB] brak reakcji silnika na pedał gazu po wizycie w myjni,przypadek?zalanie?
Podłączasz VAGa i teoretycznie juz wiesz co się mogło stać.