Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
To kodowanie nie pomoże. A jaki jest ten emulator? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Masz trochę racji. Faktycznie można było ją delikatnie ruszyć ale nie dało się jej wyjąć bez kluczy. Żeby była na sztywno obsadzona na dno kieszeni przykleiłem paski maty izolacyjnej. Tylko nie pamiętam czy grubość była 6 czy 9 mm. Co do modyfikacji mocowania to sam się zastanawiałem, jak to robiłem były największe mrozy więc miało być szybko, a teraz nie mam motywacji żeby to przerobić. Ogólnie jak ktoś ma trochę zdolności manualnych to może zrobić półkę z MDFu i okleić materiałem tapicerskim. Robiłem kiedyś taką rzeźbę w Multivanie na odtwarzacz DVD. I nawet dosyć to wyszło bo od frontu nie było nic widać, a od spodu i boku był materiał tapicerski.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fotele? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Starość nie radość. Ja od wczoraj noszę okulary. I tez jest porażka Sent from my iPhone using Tapatalk
-
ori radio vw passat
Ryba jak chodzi ci o b5fl to w nim na płyty był montowany tylko 2din. Ale czy miał mp3 to nie wiem. Można założyć aure z seata 1din. Jest też wrsja z mp3. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A kiedy ci pasuje? Jak coś to dzwoń. A co my się dzieje. Pewnie nie dbasz o niego. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
2 DIN z a4 b6 do a4 b5 ???? NAVI
przyjrzyj się RNS-E z A6 C5. Jest temat o montażu takiej navi. Z RNS-D szkoda zachodu.
-
System operacyjny Android
Ja na androidzie używałem GoSMS Pro i byłem bardzo zadowolony. Na HTC Sensation jedyna wadą było przycinanie przy przewijaniu historii wiadomości.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Gdzie można znaleźć temat z budowy Golfa? jest obłędny zresztą jak A4.
-
Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną
Jak fis nie pokazuje to mikrostyk w zamku klapy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co ci sie dzieje z klimatronikiem? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Wywala jakiś komunikat? Była wcześniej zmieniarki? Jak nie to może trzeba przekodować pod zmieniarkę. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
przełącznik panelu navi
Jak masz rns-e to potrzebujesz przejściówkę z iso na iso2. Adapter anteny i antenę gps. Odpowiednie kodowanie i jak masz 1 din to przerobić na 2din. Napisz co miałeś do tej pory to napisze wiecej. Do rns-e nie potrzebny jest ten panel. On jest do bns. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Świeci tylko jedna żarówka oświetlająca tablice rejestracyjną
A na fisie masz informacje o otwartej klapie? Jak masz to sprawdź luty w lampce. Któryś może byc opęknięty Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
To napisz jaki masz ten kabel i program? bo ja zwykłym BlueKablem za 25pln i Vag3,11 łącze się bez problemu, klonem VCDSa 10,60 również.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To ładne koło zrobiłeś. Znowu coś zmieniali i dlatego była przerwa. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Nie wiem czy Golf też, ale Polo wychodziło w wersji limitowanej Harlekin, dokładnie w takim malowaniu.
-
Czy ktoś mi powie co to jest w tym miejscu ?
Zamontowałeś klimatronik z Auto recyrkulacją Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Przecież to jest 10w40 Co do 1.8t to tak jak już pisałem kolega ma 163KM i tez bierze ale nie tyle co ALT Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Czy ktoś mi powie co to jest w tym miejscu ?
Przemek zrób test vagiem. Wydaje mi sie ze to jest głośnik od sygnału ostrzeżeń. Przy teście. Powinien dać znać. Jak zadziała to jest ok. A co modziłeś??? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fotka była już dawno, tylko podobno dla wybranych..... Co do zapasów to coś by się jeszcze znalazło. A gruszkówki i innych tego rodzaju specyfików to ja bym nie pił- to same podróby. Jak siostra miała chłopaka z okolicy łącka to miałem sprawdzone specyfiki a teraz biorę od jednego gości ale tylko śliwę. Tyle że nie teraz, teraz to chyba tylko podróbami handlują.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek w końcu widać obrazek w twoim podpisie Masz jeszcze zapasy z zeszłego roku? szukam gruszkówki.
-
Czerwone diody w lampce podsufitki z przodu i tylu
Jest. Opisywałem to Ja i ktoś jeszcze z tym że w jednym i drugim przypadku było to trochę inaczej wykończone. Wieczorem podrzucę zdjęcia. Ale jest jak ori w przedniej lampce czyli bez żadnych odbudów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo stary mu zamknęli Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Po założeniu Audi Concert Cd nie gra przód
A po II lifcie nie ma CANa w zegarach? bo wtedy wystarczyło by poprowadzić dwa przewody z zegarów do radia i masz wszystko. Co do podprowadzenia sygnału do kostki to jak pisał Michał to załatwi tylko sprawę podświetlenia, fis dalej nie działa i radio gaśnie co 30-60min