Treść opublikowana przez talib1990
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
http://a4-klub.pl/members/neuropathic-89426/
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Napisz do Piotrka(Sarenka) da Ci namiary kolega zamilkł chyba mu wstyd za te akcje na dachu:polew: tragedii z dachem nie miał poza małą wgniotką też mam tego zdjęcie bo jeszcze byłem w stanie takowe zrobić jaki login on ma w ogóle ? neuropathic z tego co kojarze
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja tez mialem 3 kile w drodze powrotnej. 2x ciagnik rolniczy i 1x rower hehehhe Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przyznać się z kim na A4 od Gliwic na CB gadałem .. kolega z granatowego b5 na SD blachach:wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
który to sie śmiał z Martyny pełgota... przyznać sie kur*a :decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tomek podziękowania dla Ciebie za klucz :wink:przyda się na pewno. P.S. ---> Oświadczyłeś się w końcu ? i flaszki za to nie wypiliśmy :facepalm::facepalm: nie oświadczyłem sie... jechałem odebrać pierścionek jak wyjebało dziure w tłoku Moze nie dane Ci sie ozenic? Moze to znak. Jedziesz po pierscionek i silnik pada. Przypadek? Nie sadze czysty przypadek.... wtrysk lał już jakiś czas .. i w piątek poszło...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tomek podziękowania dla Ciebie za klucz :wink:przyda się na pewno. P.S. ---> Oświadczyłeś się w końcu ? i flaszki za to nie wypiliśmy :facepalm::facepalm: nie oświadczyłem sie... jechałem odebrać pierścionek jak wyjebało dziure w tłoku
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
wróciliśmy... spalanie Puga 6,8 l na trasie gazuuuu :decayed: Duds.... ciekawe czy Monika G. mówiła Ci że jest moją sąsiadką..... bo ja byłem tak porobiony, że nie zjarzyłem że to Ona ps. dzięki za za***isty zlot..... mam nadzieje, że to nie ostatni Ostrów
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wstałem, żyje ... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
nawzajem szerokości !
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wstałem... jebne kawe, umyje morde i jadym :wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
nie ma ktoś rozebranego AFNa na tajle ? potrzebuje tłok z korbowodem ....
-
Spoty Katowice i okolice
Witka Stanley historia lubi się powtarzać... Ty nie pojechałeś na Bukowine Audi przez turbo a ja nie pojade do Ostrowa bo lejący wtrysk wypalił mi dziure w tłoku... Jade 206 Martyny :kwasny:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tak jade Pugiem. Lejacy wtrysk lal na tlok i tlok rozjebalo.... taki final ze jestem z 2 k w plecy... mam metlik czy jechac jutro Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Bo ja mysle o pierdolach jak mi albo zawory rozjebqlo albo dziura w tloku ..... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Na zlot przyjade peugeotem... albo wtrysk albo cos wiecej padlo... chodsi na 3 gary k**wa Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mrogal Gwerty pytanie do Was... nie macie jakis szrotowych lamp poliftowyxh? Potrzebuje z prawej lampy ten dolny uchwyt do chlodnicy bo mi sie zlamal ... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
i z tym milym akcentem napijmy sie ja dzisiaj tylko Somersby z lodem :drinks:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
zero spiny, luzik... powie NIE niech nagina na butach na PKP.. kto ją będzie chciał podrzucić - wp***dol :decayed: a tak poważnie.. nie ma opcji, żeby powiedziała NIE.... chociaż.... w końcu to kobieta a im chodzi zawsze o jedno... tylko co chwile jest to co innego :grin::grin:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Oj tam ... nie bedzie zadnej j**anej kolacji przy swiecach... juz postanowilem ze to bedzie na zlocie... Martynie klimat zlotow audi po Bukowinie sie spodobal i to bardzo wiec mysle ze bedzie milo.. A pozatym jakby byla kolacja to by cos podejrzewala a tak to nie ma bata Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Albo kupie troche kwiatkow pojedynczych i poloze na masce kazdy czy cos w tym stylu. Nie smiac sie chcialem zrobic cos innego niz kolacja przy swiecach we dwoje.... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Chlopaki wiec sprawa wyglada tak ze w piatek ide po pierscionek ...wiec trzeba cos wymyslic .. z pod jednej maski wyciagne bukiet kwiatow a z pod drugiej pierscionek hehehehe Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Klubowa Poczta
W sobote rano lece na zlot do Ostrowa Wielkopolskiego. Moge zabrac kogos cos Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Rafal auto zacne mowilem Ci juz tow Bukowinie... sciemnij wszystkie szyby delikatnie... doda to elegancji i to sporo Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To moze tak zrobimy przy prezentacji aut.. moje bedzie stalo na koncu z jakims napisemi np. 2 obok Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2