Treść opublikowana przez karolasterka
-
[B5 AHU] Jak się zdejmuję osłone poduszki pasażera ?
el to cos da? tzn da się tą zaslepkę jakoś lepiej spasowac z resztą deski, auto nie było bite i poduchy też nie miały wystrzalu a ta zaslepka odstaje... wymontowanie poduchy to jakaś większa filozofia?
-
[B5 AHU] Jak się zdejmuję osłone poduszki pasażera ?
odgrzeję kotlecika, panowie ja tez mam delikatnie odstającą tą osłonę od reszty deski, zeby ją wymontowac i zamontowac tak jak się nalezy to trzeba wyciągać całą poduszkę? czy mozna jakoś od strony schowka się dostać od dołu?
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
no jeden z przewodów doprowadzających napięcie do świeczki bo są 3 po jednym na każdą z świec...
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
panowie a ja powiem tak, nie wiedziałem czy mam te swieczki więc zaglądam i widze ze są... ale jest jedno ale jeden przewód był uwalony, teraz połączyłem te przewody i w aucie od razu przyjemniej i cieplej po odpaleniu zimnego zilnika się robi, wcześniej gdy grzały tylko 2 z 3 było szybko ciepło ale nie aż tak szybko:)
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
tak mój grot kluczyka ma oznaczenie ah . a czy zwykły grot da sie przełożyć do scyzoryka i bedzie pasować? a mam tez pytanie z innej beczki.. bo moj sterownik od c. zamka ma takie wąskie wejscie na kostkę a te z allegro widzę ze jakieś szerokie to znaczy ze będę musiał na nowo chyba wszystko podłaczyć? i macie moze jakiegoś sprawdzonego allegrowicza od sterowników ze scyzorykiem?
-
[B5 AFN] Nieodśnieżona stacja paliw i uszkodzenie auta..
skoro jeteś taki pewien ze masz rację to po jaki kij się tu pytasz? przecież znajomy z ubezpieczlni ci powiedział heh się nie zdziw jak nic nie dostaniesz, i z reszta jak mogłes coś takiego zrobić to jak pojęcia nie mam, pod chłodnicąi tak masz osłonę z dokładki, a sople przecież do góry nie wyrastają a snieg .... heh nie przesadzaj człowieku bo cie wszędzie wysmieją nie porównuj wypadków losowych ludzi i złamań z taką bzdurą bo całe miasto będzie się tylko z ciebie smiać i z twoich umiejętności drajwerskich hehehh szok co teraz ludzie potrafią wymylić a gdybyć na parkingu pod marketem zatzymując się delikatnie nie wychamował i udeżył w latarnie albo w mur to vco byś miał pretensje ze co? ze powinno być sypane na okrągło? bądz powazny
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
aha bardzo cenna wskazówka to sprawdze oznaczenie na swoim i jak będę szukać to scyzoryczek z takim samym symbolem...
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
oki to sie sprawdzi, ale ta szerokość grota to robi jakąś ważniejszą rolę bo na allegro jest sporo takich scyzoryków z opise uniwerasalne to znaczy ze mozna dorobic do każdego modelu, jezeli tak to gość od dorabiania kluczy wcale się nie zna
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
a gdzie ma być te immo w tym kluczyku jak to taki zwylkły najzwyklejszy kluczyk jest ( grot zalany w plastku bez mozliwości otwarcia )
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
a jak z tym scyzorykiem? bo pytałem już goscia od dorabiania kluczy i on twierdzi ze nie kazdy da się dorobić bo niby szerokość grota sien ie zgadza czy jakoś tak, a mam zwykły kluczyk bez immo, a dodam ze alarmu nie mam tylko pilot z centralką( którą muszę zmienic bo czasami się zacina i nie gasi kierunków) więc podłączenie będzie już łatwiejsze bo wszystko jest
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
ja też podpinam się pod te pytanie...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
a jakie są te diody ( w lampce podsufitki) 3mm czy 5mmm, bo będę sam rezał swojej b5 tylko nie bardzo wiem jakie diody dać i rezystory żeby było tak jak ori ;/ bo są też diody na 12 bez konieczności używania rezystorów. Pomóżcie bo nigdzie odp nie mozna dostać...
-
Ślisko
darooo to filmiki są na 1 stronie tematu trochę czytaj potem coś pisz i wstawiaj............ :bicz3:
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
a czy takie diody bęą nadawać się do samodzielnego rezania.?? chodzi mi o zbliżenie efektu jak najbardziej do orginału 1. http://www.allegro.pl/item867473081_diody_z_cokolem_t5_r5_led_kolory_zegary_tarcze_dl.html - tych chyba rezystoró nie trzeba stosować nawet. 2. http://www.allegro.pl/item872529634_diody_led_3mm_czerwone_2v_20_sztuk_w_worku_clear.html a moze te 3.http://www.allegro.pl/item868196933_diody_led_3mm_12v_bez_rezystora_polecam.html 4.http://www.allegro.pl/item875933787_diody_led_czerwona_3mm_30stopni_5zl_10szt.html proszę oo rady co będzie najodpowidniejsze do tego moda...
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
a jakie te rezystory ( czy tam oporniki nie wiem czy to to samo jest), a nie wiesz jakie są orginalnie montowane do tych diód? i jak te rezystory się montuje? jestem trochę zielony w tym temacie. A chodzi mi głownie by te światło było takie rozproszone i delikatne ajk w ori..[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 12:34_________________________________________________ ps te diody nazywają się 3v czy 3mm bo na allegro 3v nie wyszkuje...
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
panowie a czy można samemu wyrezać takie diody w podsufitkę? jeżeli tak to czy ktoś coś takiego robił albo wie jakich diód użyć do takiego moda żeby nie świeciły tak mocno tylko dawały delikatną poświatę???mam zwykłą beż szyberdachu.
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
60 weszo jak nic ( karnistrem odmierzone ) tylko że w odpowietrznik jeszcze tyle weszło, ale coś sporo spalił, teraz był znów zatankowany tą samą ropą, zrobiłem 500 km i mam strzałkę równo na połowie wskaźnika, tylko że ta wskazówka szybko opada jak się juz wyjdzie po za tą połowę ( w stronę rezerwy) może masz rację zatankuję na orlenie izobaczę jak będzię wychodzić ale to dopiero jak to wyjeżdzę i spr ile km wyszło
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
podgrzeje trochę kotlecika... a od kiedy uznajecie ze rezerwa się swieci? bo u mnie jest tak ze jak wskazówka dochodzi do czerwonych kresek kontrolka zapala się na chwile i gasnie czasami zaświeci się na dłużej czasami krócej. Dopiero po jakims czasie swieci na stałe. I ostatnio do zbiornika weszło mi całe 60l ( po wciśnięciu odpowietrznika wlazło 7-9 l dodatkowo) tzn że kontrolka musiała mi się zaswiecić jak miałem jeszcze sporo ropki, czy moze być tak że wskazówka oszukuje? ostatnio na pełnym baku wraz z tym odpowietrznikiem zrobiłem jakieś 850-900 km czy to normalne? a tankuje ruską ropę czy to może dla tego dodam ze silnik nie traci na niej mocy.. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 10:15_________________________________________________up
-
Ślisko
ostra jazda powiem tylko szopa jak nic
-
[ALL B5] Silnik klapy nogi-szyba
ale żeby ten od nóg wyjąć to trzeba odkręcić najpierw (chyba) ta blaszkę co jest on do niej przymocowany a on jest na wkręty i cięko tam co kolwiek włożyć
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a czy można jakoś przerobić zwykły licznik z przed lifta aby jakoś fajniej świcił bo mi już pomarańczowo się robi...;(
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ładna adunia, powiedz mi tylko czy masz diody w zegarach czy jakieś lepsze żarówki że tak ładnie świecą? podeslij odp na PW
-
[ALL B5] Silnik klapy nogi-szyba
mylić przeciez każdy się może a sztuką jest umiejętność przyznania się do błędu...
-
[ALL B5] Silnik klapy nogi-szyba
Mylisz się tam sa silniczki ale od czego innego ten od nóg znajduje się od strony kierwcy, wiem bo ostatnio sam rozbierałem żeby sprawdzić ale nie wyczyściłem bo nie mam jeszcze patentu jak wydobyć ten silniczek
-
[ALL B5] Silnik klapy nogi-szyba
kolego jestem na etapie dobierania się do tego silniczka, użyj opcji szukaj i poczytaj konkretnie. Silniczek jest od strony kierowcy za pedałem gazu na prawo z takim czerwonym plastikiem od cięgna, musisz zdemontować plastik ( obudowę) pod kierownicą żeby tam dojść a jak wykręcić to już ci nie powiem bo sam muszę to jakoś zrobić ale tam jest bardzo ciasno i niewygodnie, trzeba jakiś śrubokręt którym pod kątem prostym można działać, tyle ci mogę powiedzieć, jak coś zdziałasz to daj mi znać i podziel się refleksjami :gwizdanie: