Treść opublikowana przez tarq
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
fajna troche klon mojej
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
przody już gotowe jeszcze skór nawet mleczkami nie tykalem w weekend sie tym zajme z precyzja zegarmistrza poszukuje też ori czarnych welurów nowe ew używki w igła stanie zamówiłem już też nieco "mocy" - wtryski na końcówkach bosch 216 - pompa 11mm - fmic audi A5 + orurowanie - turbo AVF a4 B5 2003 131KM + przejściówka - kolektor AWX - większy map sensor - no i zrobię przelot aż do końcowego tłumika, w sensie końcowy zostaje ale dostanie większe końcówki reszta w zależności czy mi będzie mało, zawsze jest opcja turbo BRD + 230
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Witam Przedstawiam mój wóz AFN SEDAN QUATTRO 1997 LY7M 1.9 110KM seria Z wyposażenia to standard prawie: - 1 BE - kiera S4 - grzane kubły skóra/alkantara czarne, reg lędźwie - el szyber + 2 szyby i grzane lustra - klimatronik - pełny FIS o dziwo 100% świecący - dodatkowe wskaźniki w liczniku - są tez zeniony 4300K nie ori - lampy przód tył polift - tapicerka, dywany, plastiki, wszystko czarne Auto miało być bazą do mocnego projektu w Q no i realizuje pomału założenia... Nie jest idealne jak to kupione auto od kogoś kto nie jest pedantem jak ja ale będzie jak je skończę Miało być 1.8TQ ale po przemyśleniu za i przeciw oraz temu ze uwielbiam mieć dużo NM bardzo nisko padło na starego sprawdzonego AFN-a Co już zrobiłem: - wymiana oleju silnik skrzynia dyfer - świece ngk filtry itp - wymiana wszystkich tulejek tył lemforder - wahacze przód + zbieżność przód tył - napinacze rolki paski wiadomo - tapicerka trafiła do tapicera, boczki zostały ori skóra a środki foteli poszły w czarna alkantare, przody odbieram w środę - wymieniłem tez żarówki w liczniku z kolega kkrawat i tu dzięki za wszelką pomoc przy tym aucie - uzupełniłem brakująca kratkę w zderzak - downpipe 2.5 + kat out ( dalsza część wydechu po nowym turbo ) - wymieniłem też żarówki wnętrza bo były jakieś pseudo ledy i klosze kierunków w błotnikach - zawias supersport 60/40 - felgi Cromodora wheels 18x8 ET32 PIANO BLACK - opony 215/35/18 nowe zeetex hp102 A co dalej: - moc + przelot do końcowego celuje bez hardkoru w 180/370 - wygląd czyli ciemna 18`może jakieś roty + niżej na ziemie i sporo detali i smaczków wewnątrz i zewnątrz (gotowe) - wskaźnik doładowania boost (gotowe) - spasowanie reflektorów przód ze zderzakiem i błotnikami na glanc - dokładka tył PDC od przed lifta + montaż czujników w niej kilka fotek na dzis: 18` CROMODORA + SUPERSPORT 60/40 + 215/35/18 + boost wskaźnik AKTUALNIE Nadwozie Wnętrze: Profile, naciągi etc [/url[/url
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
springi w drodze
-
[ALL B5] A4 b5 AVANT gnije na dole ?
np jakie ?
-
[ALL B5] A4 b5 AVANT gnije na dole ?
albo topielec ?
-
[ALL B5] A4 b5 AVANT gnije na dole ?
ranty przednich blotnikow tez atakuje, doly drzwi i klape
-
[ALL B5] A4 b5 AVANT gnije na dole ?
nie no kolega ma AFN z 96 roku, takie samo, nie dopatrzylem sie ani jednego zaczatku korozji, kolejny znajomy to samo, sam kiedys mialem chwile a4 b5 tez byla igła, doły drzwi tez zaczynaja leciec, nawet juz lakier na 1-2 cm zaczyna soe odparzac, nie wzialem auta bo pomyslalem ze to jakis topielec, sam juz nie wiem ?
-
[ALL B5] A4 b5 AVANT gnije na dole ?
witam dzis ogladalem dla siebie b5 1997 afn, auto fajne, spoko, ale doly 4 drzwi podgnite, zaczyna normalnie wchodzic ruda, jedne przedni blotnik juz an zgieciu rantu na dole rowniez, auto ma takie jakby listwy na dole drzwi szerokie gumowe ale to chyba fabryczne, nie spotkałem sie zeby audi tak gniło ? pytanie moje, powodzian ? czy moze co innego ? powiem szczerze ze auto bardzo ladne ale odpuscilem sobie własnie przez to niby zaczyna dopiero gnic ale nie spotkalem sie zeby audi gnilo, jakiekolwiek, stare b4 mi nie gnilo a mialo 20 lat, i ani grama korozji ? zapomnialem dodac, lakier na drzwiach oryginalny, mierzylem miernkiem, po 160-180 mikronów co o tym powiecie ? auto z niemiec
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
dopiero teraz zobaczyłem, piękne audi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
miasto dynamicznie 14l miasto zamulanie 12l trasa dynamicznie 11l trasa oszczędnie 9l miasto REKORD, non stop klima + krótkie odcinki + ciągle pod 4-5tys obrotów, opony 225 + mega korki = 17.5l więcej już się chyba nie da 1.8T + LPG AEB seria
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
kt5 jak znajdziesz w 19` to będzie lord w 18` słabo
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
dokładnie :> E36 coupe to wzór maszyna
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
tylko na OZ futura, na rh x rad nic nie tarło a miałem tam 245/35 i 225/35
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
205/40 przód 215/40 tył
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
są ale na kompie którego nie mam przy sobie, postaram się pokazać na dniach stała tez jakiś czas sobie na OZ FUTURA 8.5 i 10J skręcane 3 częściowe ale powróciłem do RH X-RAD z 1 fotek
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
w srodku byla totalnie seryjna i we wzorowym stanie, cale wnetrze jej zafundowalem z 98 roku ktore bylo po 80.000 przebiegu i bylo kompletnie czarne, wczesniej miala szare welury z 92`
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
tak wyglądała na Borbetach A 8.5Jx17 :gwizdanie: napisałem do właściciela czy nie chce jej odsprzedać, ładnie mi sie porobiło
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
Jesli audi w ciągu najbliższego czasu się nie sprzeda za te 19tys to będę brnął w S4 i Avant zostaje za grosze tez nie zależy mi żeby ja sprzedać swoja droga marzy mi sie osobiscie B6 2.5 TDi QUATTRO 180KM czy kombi czy sedan obojetnie byle B6 bo jest piękne
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
A Ty uwierz ze mojej tego nie przetłumaczę i nie będę jej zmuszał do kombi, ja dostaje firmowe wiec kombi będę już jedno miał, tak więc szukam A3 :gwizdanie:
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
ale moja kobieta właśnie kończy robić prawko, lepiej późno niż wcale, i AVANT w tym wypadku nie przejdzie
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
tylko u mnie deko sprawa się komplikuje bo dostaje z nowym rokiem auto firmowe do codziennego użytku, w ten sposób audi miało by stać wiecznie w garażu nie używane ? a kobieta nie chce tym jeździć, chce A3 TDi co jest zrozumiałe bo kombi dla niej za duże
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
poeta odnośnie czego golfa? mam Ci wkleić wykres ?? :gwizdanie:
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
tyle ze np znajomy ma golfa 4 tdi 110 ASV pomodzony już ostro wtryski pompa, program, FMIC itp 180 koni 370NM o ile pamietam i to co w tej chwili ten golf robi to jest nie do opisania na każdym biegu nogi pasażerowi ida do gory gniecie niesamowicie i pali 8 litrów... wtedy chwilowo zapomniałem o moim v6 a jeszcze bedzie podnosil moment do 400nm, nie spodziewałem sie ze to auto tak będzie jezdzic, nie do opisania rakieta :>
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
jesli będzie mnie stac kupie także B6 2.5 TDI, kultura pracy v6 i jazda tym autem nie ma porownania do 1.9