Treść opublikowana przez tarq
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
kup 35mm i bedziesz dotaczal na ideal no innej opcji nie ma bo nikt nie wywrozy jak to siadzie akurat u Ciebie
-
Felgi 16 - Jaki kolor ? :)
grafit malowalem rs6 niedawno tu masz poglad
-
Zamieniac 17 na 18?
te 17 co masz na aucie to jedne z ladniejszych felg od B5 poza flat five pozdr
-
Jakie max szerokie 18` i 19` z jakim ET QUATTRO ?
witam Jakie max szerokie 18` i 19` z jakim ET QUATTRO ? bez przycierek wewnatrz mile widziane foto i opis parametrow
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
poleruje felgi 4 lata malo kiedy koncze wyzej jak na 800 woda czasem 1000 ale rzadko dobrze poloz zalezy od czego jedziesz ale zakladam od zera to 180 woda 240 280 320 400 500 600 800 i bomba filcem z pastami polerskimi pp-xx autosol wiecej robi mgły jak pozytku na wiekszosci felg, autosol sprawdza sie super na kutych felgach, na kiepskich stopach nie radzi sobie jak pasty temperaturowe ostatnie ciekawe wiaderka
-
Wycięcie katalizatora w A4 B7 2.0TDI
3x tdi mialem 3x kat wycinalem auto duzo bardziej dynamiczne, takie mam osobiste odczucia, nie wchodze w polemike co komu i jak, pisze o sobie z doswiadczenia trzykrotnego, nie jednorazowego
-
Zamiennik katalizatora 1,9 tdi AJM
polecam, sam taki down pipe mam sa na allegro po 399 albo jak sie ma kogos kumatego z gietarka to dorobi np z 2` albo 2.5 `
-
Wskaznik Paliwa
plywak w obudownie koszyku pompy paliwa, mialem podobne w a6, ale sie jakos odblokowal i pozniej zawieszla sie tylko na malych ilosciach paliwa
-
[A4 B5] Jasność zegarów
u mnie w 97 w okolicy 220/km na godzine mam takie oczko jak w nie zaswieci albo slonce walnie to zegary swieca jak zle jak jest tam ciemno to swieca tak w sam raz... poza tym lewe pokretlo u mnie tez reguluje natezenie
-
Ktory material wybrac ???
czarna alkantara zawsze w modzie, moze takie cos ? zobacz u mnie w temacie fotele pozdr
-
FMIC - konkrety ?
FMIC od audi a5 pasuje i ma boczne ladne wyjscia latwo z tego co czytalem go zaadoptowac
-
Turbina używka czy regeneracja
bar-pol olesnica robilem tam dwie sztuki, chodza do dzis bezawaryjnie, polecam
-
Turbina 115ps i 130ps
swap na AWX to dobre wyjscie, pozniej soft z dobrym wydechem i 180 peka
-
swiece zarowe
albo stara na wzor albo po vin w inter cars lub ASO jesli ma byc 100% pewnosci i podejrzewasz ze siedza tam inne dziwadła
-
Problemy z Turbiną po regeneracji
turbina cos musi byc nie halo jak ja w AHf zmienilem na ARL czyli duzo wieksza to bez strojenie mialem wlasnie tak jak Ty, auto bylo slabsze, wstawalo pozniej itp... ale to za sprawa wiekszych wirnikow i wiekszego laga z dolu niz mala turbinka od 110 nie roztaczali Ci jej nie zmieniali wirnikow na wieksze ?
-
Niebieski dym w pewnym zakresie temperatur
niebieski dym oznacza tylko jedno, spala sie olej jak gdzie, musisz dojsc, turbo, pierscienie, uszczelniacze zaworowe , opcji troche jest
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja niby 244tys afn ale czuje ze 444 moze byc
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Długo dumałem, ale padło na Cromodory 18`, kute torowe felgi, lekkie a zarazem ponoć bardzo wytrzymałe, 8Jx18 ET 32 oczywiście pójdą do odświeżenia, ale pozostaną w czarnym wysokim połysku z mała niespodzianka ale to później... Wpadł tez wskaźnik boost pomimo ze plany modzenia chwilowo lezą
-
Problmy po wymianie na 216tki
a ja sie juz nie martwie bo i tak kicha i tak, plany wakacyjne pozbawily mnie kupna wtryskow i rezania mocy bynajmniej do lipca sierpnia, z ciekawosci bede obserwowal co z Twoimi wyjdzie, pozdro
-
Audi A4 B5 1.6
dla mnie licza sie tylo 2 marki audi i bmw cala reszta to nieudane zabawki
-
Problmy po wymianie na 216tki
nie straszcie z tymi 216 bo juz mi sie odechciewa
-
[B5 APS] by czorny
2,8 jezdzilem jest super, 2.4 pewnie nieco slabszy, v6 maja fajne skrzynie, mega długie
-
Audi A4 B5 1.6
to ja szczerze wole audi z 97 za 13 np niz renaulta z 2005
-
A4 B5 by RED
fajnie wyglada, lubie czerwone
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
170/380 w zupelnosci mi wystarczy jakbym chcial zeby jaja urywalo to bym kupil to 300KM 1.8T czarne co wisi na allegro, tylko ze kupno takiego auta to jedno a druga sprawa to koszta utrzymania spalania, nisko duzo NM w 4x4 w AFN zapewni mi takie emocje jakich oczekuje i nie bede sie bawil w brd i 230 dla 15KM, zostaje setup taki jaki zrobie, jak bedzie taki bedzie, jak sie znudzi to zmieniam woz proste. pozdr