Treść opublikowana przez dziadek
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Ja sie z tym nie zgodze, akurat u mnie nie ma aktywnego dyfru ale w poprzednim aucie miałem i niesamowicie sie jezdziło. w ogóle nie było czuc cięzaru z przoduJa nie mowię ze sie zle jeździ audi ...daleki jestem od krytyki ...ale dalej sa to samochody do jazdy na codzień i nikt raczej nie myśli o testach a4 dla zwykłego zjadacza chleba na nurburgringu zeby jak najlepiej ustawić zawieszenie do jazdy po zakrętach to auto ma byc jak najbardziej uniwersalne za co wlasnie ludzie je kochają
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Turdzi ale A4 czy to 2.0 czy 3.0tdi nie jest stworzone do jazdy po krętej drodze i to i to ma klocek pod maska z przodu a 3.0tdi to silniczek na trasy
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
A co z poprzecznymi nierównościami jak np tory ? Kiedy oba koła trafiają na przeszkodę w tym samym czasie ? Jak to wyglada ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jestem za...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili , jak tam zakup auta bo troche sie zagubilem i nie ogarniam czy kupiłeś jakies bmw czy co innego ?
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej No w końcu nie ubliżając audi bo to super fura była ale cos w ten descen pisałem kiedyś o mocy , wyważeniu auta itp itd W takim razie zdecydowanego klienta życzę
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ?
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Sie nacieszył ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja drinka pije a co tam słychać?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jedrekx bierz polifta w 3.0tdi i s-tronic - jedyne wyjście
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moze i ja bym wpadł , jestem za skwerkiem
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ja bym brał merca
- Takie tam 330d
-
Takie tam 330d
Chciałbym jakies nietypowe bo duzo bmw sie spotyka na takich felgach ...zobaczymy na wiosnę bo narazie wydatki na doprowadzenie całej mechaniki na cacy... ...mam błąd wentylatora tego przed chłodnica , muszę sie do niego dobrać i zobaczyć co nie bangla ...filtry i olej dziś dotarły wiec wymiana w tym tygodniu ... Flagi chciałbym takie ale cena nowych zabija a używek nie ma Wczoraj wytargałem w końcu wentylator chłodnicy - ten elektryczny - ale było je.ania ... i standardowo kabelki uwalone w module mam nadzieję że po montażu zabangla
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja już też prawie jestem w tym gronie
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Kox ...tylko kto zostawił dziurę w tunelu z tylu ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ustawiłes koła na znakach ? nie mówię o rysowankach flamastrem...
-
Takie tam 330d
Ja nie narzekam na zbieranie ... Ale nie mierzyłem mocy na hamowni ...programu nie zamierzam robić bo automat GM raczej tego nie lubi...musi starczyć tyle co jest
-
Takie tam 330d
Spoko , tylko żeby je sprawdzać musisz ściągać cały kolektor - uszczelki nie zostają na takie częste rozbieranie obojętne... nie jesteś w stanie przewidzieć bez zwalenia kolektora czy one akurat nie dostały luzu itp ...każdy robi jak uważa...pozdro
-
Takie tam 330d
a skąd będziesz wiedział jeżdżąc autem po sprawdzeniu że dalej są w dobrym stanie? jak wyczujesz moment kiedy już nie będą, będziesz co parę tysięcy km sprawdzał ? każdy robi jak uważa ze swoim samochodem ... ja wolę spać spokojnie
-
Takie tam 330d
Klapki masz na bank , chyba ze ktoś je wczesniej wyrzucił ...klapek nowych nigdzie nie dostaniesz , ewentualnie zaślepki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=169486 Zaślepki brałem tu : http://www.aditech.net.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta sorry , oczywiscie na giermkow,Ps. Masz jeszcze wtyki na części ? Będę potrzebował pare do bmki np świeczki żarowe , termostaty i moze jeszcze sie cos znajdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na zuławskiej w Shinycar car , tam juz jest auto jak z salonu ale raczej sie nie opłaca robić czegoś takiego komuś sprzedając auto , szczególnie w starszym aucie bo nikt ci kasy za to nie zwróci i nie doceni tego ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik , goscie na myjni na grotgera za tym sklepem z artykulami dla dzieci , nie robia tego idealnie ale do spraedazy wystarczy , 250zl polerka calego auta z myciem i czyszczeniem/praniem wnetrza
-
Takie tam 330d
tak w e60 też wywalałem, też nie było jakiś różnic - w sumie słabo już pamiętam ale chyba nie zauważyłem nic po wymianie...tu mam automat to z dołu raczej rzadko się jedzie bo zawsze jest redukcja jak się depnie Soolek No i wykrakales , kolektor założony , nie sprawdziłem dokładnie a dziś kompa zapialem i wszystkie świece spalone ...trzeba bedzie przed zima ściągać jeszcze raz poza tym nie wiem jak sie dobrać do wentylatora chłodnicy tego z przodu