Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Ja sie z tym nie zgodze, akurat u mnie nie ma aktywnego dyfru ale w poprzednim aucie miałem i niesamowicie sie jezdziło. w ogóle nie było czuc cięzaru z przoduJa nie mowię ze sie zle jeździ audi ...daleki jestem od krytyki ...ale dalej sa to samochody do jazdy na codzień i nikt raczej nie myśli o testach a4 dla zwykłego zjadacza chleba na nurburgringu zeby jak najlepiej ustawić zawieszenie do jazdy po zakrętach to auto ma byc jak najbardziej uniwersalne za co wlasnie ludzie je kochają
  2. Turdzi ale A4 czy to 2.0 czy 3.0tdi nie jest stworzone do jazdy po krętej drodze i to i to ma klocek pod maska z przodu a 3.0tdi to silniczek na trasy
  3. A co z poprzecznymi nierównościami jak np tory ? Kiedy oba koła trafiają na przeszkodę w tym samym czasie ? Jak to wyglada ?
  4. Gili , jak tam zakup auta bo troche sie zagubilem i nie ogarniam czy kupiłeś jakies bmw czy co innego ?
  5. Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej No w końcu nie ubliżając audi bo to super fura była ale cos w ten descen pisałem kiedyś o mocy , wyważeniu auta itp itd W takim razie zdecydowanego klienta życzę
  6. To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ?
  7. Sie nacieszył ...
  8. Ja drinka pije a co tam słychać?
  9. Jedrekx bierz polifta w 3.0tdi i s-tronic - jedyne wyjście
  10. Moze i ja bym wpadł , jestem za skwerkiem
  11. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Jeszcze nie wiem
  12. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Chciałbym jakies nietypowe bo duzo bmw sie spotyka na takich felgach ...zobaczymy na wiosnę bo narazie wydatki na doprowadzenie całej mechaniki na cacy... ...mam błąd wentylatora tego przed chłodnica , muszę sie do niego dobrać i zobaczyć co nie bangla ...filtry i olej dziś dotarły wiec wymiana w tym tygodniu ... Flagi chciałbym takie ale cena nowych zabija a używek nie ma Wczoraj wytargałem w końcu wentylator chłodnicy - ten elektryczny - ale było je.ania ... i standardowo kabelki uwalone w module mam nadzieję że po montażu zabangla
  13. Ja już też prawie jestem w tym gronie
  14. Kox ...tylko kto zostawił dziurę w tunelu z tylu ...
  15. Ustawiłes koła na znakach ? nie mówię o rysowankach flamastrem...
  16. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Ja nie narzekam na zbieranie ... Ale nie mierzyłem mocy na hamowni ...programu nie zamierzam robić bo automat GM raczej tego nie lubi...musi starczyć tyle co jest
  17. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Spoko , tylko żeby je sprawdzać musisz ściągać cały kolektor - uszczelki nie zostają na takie częste rozbieranie obojętne... nie jesteś w stanie przewidzieć bez zwalenia kolektora czy one akurat nie dostały luzu itp ...każdy robi jak uważa...pozdro
  18. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    a skąd będziesz wiedział jeżdżąc autem po sprawdzeniu że dalej są w dobrym stanie? jak wyczujesz moment kiedy już nie będą, będziesz co parę tysięcy km sprawdzał ? każdy robi jak uważa ze swoim samochodem ... ja wolę spać spokojnie
  19. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Klapki masz na bank , chyba ze ktoś je wczesniej wyrzucił ...klapek nowych nigdzie nie dostaniesz , ewentualnie zaślepki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=169486 Zaślepki brałem tu : http://www.aditech.net.pl
  20. Ta sorry , oczywiscie na giermkow,Ps. Masz jeszcze wtyki na części ? Będę potrzebował pare do bmki np świeczki żarowe , termostaty i moze jeszcze sie cos znajdzie
  21. Na zuławskiej w Shinycar car , tam juz jest auto jak z salonu ale raczej sie nie opłaca robić czegoś takiego komuś sprzedając auto , szczególnie w starszym aucie bo nikt ci kasy za to nie zwróci i nie doceni tego ...
  22. Bielik , goscie na myjni na grotgera za tym sklepem z artykulami dla dzieci , nie robia tego idealnie ale do spraedazy wystarczy , 250zl polerka calego auta z myciem i czyszczeniem/praniem wnetrza
  23. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    tak w e60 też wywalałem, też nie było jakiś różnic - w sumie słabo już pamiętam ale chyba nie zauważyłem nic po wymianie...tu mam automat to z dołu raczej rzadko się jedzie bo zawsze jest redukcja jak się depnie Soolek No i wykrakales , kolektor założony , nie sprawdziłem dokładnie a dziś kompa zapialem i wszystkie świece spalone ...trzeba bedzie przed zima ściągać jeszcze raz poza tym nie wiem jak sie dobrać do wentylatora chłodnicy tego z przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.