Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. no jak? przecież jeżeli jest spot to tam a nie pod klatką
  2. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znowu ten beznadziejny plastik na około dźwigni zmiany biegów , w b8 mozna było wziąć Mmi i juz łyso nie było ale tu widac ze sterowanie cofnęli i łyso bedzie bezwzględu na wyposażenie ...miejmy nadzieje ze to nie jest ostateczny wygląd ...
  3. Najwazniejsze ze żebyś ty był zadowolony
  4. Zatrudni cię pl firma , w/g kodeksu pracy polskiego , tu bedzie płacić podatki itp wiec Patryk oby było tak jakbyś ty chciał ... Ale Wiesz ja tez pracuje w zagranicznej firmie ale zarządzają nią Polacy
  5. Przekonasz sie sie ze to dwa rożne auta
  6. Ale chodzi mi mi gdzies wczesniej , na trasie w sensie , datki to juz na miejscu
  7. Ktos bedzie lecial od elblaga ? Ja sie wybieram , mozna by bylo sie gdzies spiknąć
  8. podejrzewam że nie dostaniesz VIN-u jak ci od razu nie dał - przerabiałem takie gadki " jestem w parku z dzieckiem , jak wrócę to wyślę" itp ... no ale żebym się mylił
  9. daj znać jak będziesz to może się wybiorę z tobą
  10. Spoko , dzieki zobaczymy jutro jak mu to wychodzi ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- A gdzie ty teraz robisz ?
  11. zawsze można przyciąć
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry nie połamię tam niczego ? łatwo się poddaje - poza tym gdzies w tym wątku jest ze zdjęciem nawet - w warsztacie też
  13. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry
  14. Audi A4 1.9TDI**116KM **Klimatronik**Alu**Sedan (4276905529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Patryk ty nie miałeś większego przebiegu?
  15. w b5 nie było multitronica, co do awarii nikt raczej nie wywróży ze szklanej kuli
  16. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widział może ktoś gdzieś schemat/instrukcję jak zdemontować pedał sprzęgła w b8?
  17. Vetel to zaraz chyba na terapię będzie musiał iść , bo Ricardo za każdym razem jest lepszy
  18. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze ze pogoda dopisała to i poopalac sie z piwkiem mozna było pewnie
  19. Turdzi 2.0tfsi tez traci moc ...zrób większy przelot i tez sie nagrem zasyfi ...jak to wtrysk bezpośredni
  20. Piękna jest , dużo bardziej mi się podoba niż oklepane R8 ...a nie miała iść na sprzedaż ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.