Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Audiczka fajna ale: Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped co do gustu i wyglądu środka to wiadomo - jeden lubi rude , drugi blondynki ale że tylny napęd to zło i to w BMW gdzie wyważenie auta jest wzorowe to ?
  2. sprawdziłeś to o czym ja pisałem?
  3. Jak sam wymienisz sam to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły On on dziur nie omija to moze z dwa Jak plecy emerycie ? Lepiej , dziekuje ...
  4. Jak sam wymienisz sam to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły On on dziur nie omija to moze z dwa
  5. Górne to taniocha , ciesz sie ze górne
  6. Ty moze zadzwonię jutro do tej bogdanki .... Moze sie cos jeszcze znajdzie...
  7. no trzeba będzie. takie prawa natury. To to co jest juz gnojowóz ?
  8. kurde jeszcze jeden nie opity a ten już drugiego kupuje
  9. Dokładnie jak pisze kolega wyżej , pokaz mu normę producenta zapisana w instrukcji obsługi co do spalania oleju ... I pozamiatane ma...
  10. jutro przyjeżdża 2 oglądać. kurcze cały dzień miałem doła bo telefon milczał (a tu ważna każda godzina:wink:) aż tu przyszła 20 godzina i 4 telefony. oby max do końca tygodnia poszedł. a co tu sie dzieje? Czemu pasek do Żyda ? I czemu ważna każda godzina ? Masz cos nagrane innego? tak jest coś innego. koledze zależy na sprzedaży a mi na kupnie. też passat, też kombi tyle tylko że młodszy, ładniejszy i w TDI. Wiesz jak jak to jest z tdi Zlot - KWEJK.pl
  11. jutro przyjeżdża 2 oglądać. kurcze cały dzień miałem doła bo telefon milczał (a tu ważna każda godzina:wink:) aż tu przyszła 20 godzina i 4 telefony. oby max do końca tygodnia poszedł. a co tu sie dzieje? Czemu pasek do Żyda ? I czemu ważna każda godzina ? Masz cos nagrane innego?
  12. zrób mi tak w pasku!!! chcesz miec 0 ? To gadaj
  13. No my liczymy ze sie wciśniemy na gotowe Wiesz jak to jest z organizowaniem sie
  14. Ale gdzie? Bo tam gdzie pisałem to juz miejsc nie ma...chyba ze od rana do wieczora w tym samym dniu wyjazd , No ale wtedy nie popijem
  15. QaDo popatrz sobie na wykresy tdi cr wklejanie na tym forum a pozniej sie wypowiadaj
  16. Poszli sprawdzić PIN a zmienili przebieg , w sumie PIN też poznali
  17. Prawdę pisze...ja odbierając auto z salonu takiego przebiegu nie miałem
  18. ori z polifta sobie załóż http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/
  19. Wyglada na typowy program v-techu ...czyli kox na dole a pozniej juz tylko w dół Robiłeś pomiar w tune up i co Robert ci nic nie doradził? Czy szukasz potwierdzenia? Wracaj tam to ci Robert porządnie auto wystroi
  20. Pozwole sobie odpowiedzieć: jest mniej miejsca nad głowa , szczególnie z tylu z racji wlasnie wspomnianej juz nisko schodzącej lini dachu, na szerokość i ilośc miejsca na nogi różnice jeżeli sa to niezauważalne ...
  21. Ma być coupe wiec jest coupe
  22. Łokcie obdarte od wsiadania No wsiada sie .owo przez nisko poprowadzona linie dachu , dziś jak przydzwonilem po paru kieliszkach w słupek to az gwiazdy zobaczyłem
  23. ja dzisiaj miałem furki obok siebie - był też nie związany z marką znajomy i też stwierdził że w A5 siedzi się jak na ziemi - jak otworzył drzwi to rękami po ziemi szurał No to widac mi sie zdawało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.