Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Dokładnie , rotory to teraz juz w golfach III jeżdżą
  2. Obok mnie to same kiepski myjnie , ani cisnienia i krótko...polecam myjnie za nomi
  3. U nas małe chore a ja po piwku a bmw by sie przydało umyć
  4. dziadek odpowiedział(a) na perepeczek temat w 1.9TDI
    Żadne wtryski ... Gdyby lały to byłby czarny dym a nie niebieski ...niebieski dym pojawia sie przy spalaniu ropy w zbyt niskiej temperaturze ...wiec na bank masz problem z tym ze komora spalania ma zbyt niska temp , teraz pytanie czy rzeczywiscie swiece w kiepskiej kondycji czy komp wcale ich nie uruchamia bo dostaje złe parametry z czujnika temperatury i od tego bym zaczął ...sprawdź rano jaka temp cieczy podaje czujnik temp , powinna byc taka lub bardzo zbliżona do temp otoczenia
  5. Można , ale trzeba konkretnie termin bo inaczej rozejdzie sie jak zawsze po kościach Buma fajnie wyglada, kabel mam to możemy ja przetrzepać
  6. Będziesz mi banki z ON wysyłał jak jeszcze wam obniża ON po 4.09
  7. u nas dalej obniżki: 3.94 - leclerc 3.99 - bliska
  8. Na myjniach ręcznych zawsze myją auta albo szczotkami albo brudnymi szmatami, nie korzystają z techniki na dwa wiadra szorując po aucie wodą z piachem to co się dziwić. To że nie pozawalasz wycierać auta nie wystarczy...jeździj tylko na bezdotykówki lub sam zaopatrz się w dobry sprzęt do mycia auta i rób to sam...
  9. A ktos mial jakies doswiadczenia z ktoryms zakladem? ok felgi oddane na Żuławską @bielik http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=782583
  10. mądrego dobrze poczytać...ale pamiętaj żeby spojrzeć z byka na kuriera że musiałeś zapłacić za przesyłkę ...przecież powinien ci za darmo przywieźć - tak propos zarabiania
  11. 3.98 dziś , gdzie widziałeś za 3.20? http://www.e-leclerc.net.pl/s11-stacja_paliw
  12. A gdzie to dokładnie jest? Maluje proszkowo czy na mokro?
  13. Ludziska , malował ktoś felgi Alu gdzies w Gdańsku ? Jakies doświadczeniami tą firmą ? http://www.cnf.com.pl/kontakt.html
  14. Pany , malowanie felg w elblągu ? Znalazłem obrońców pokoju 7 , mazurska 23 i akacjowa . O akacjowej znalazłem kiepski opinie ...ktos, cos , gdzies?
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie trzeba odpisać , ważne zeby kluczyk był wyjety a jak ktos ma key less to najlepiej w jakiejś odległości od auta ...z poducha nie ma prawa sie nic stać wtedy , nawet błędu żadnego nie bedzie ...
  16. Tylko elementy których sie dotykałeś tracą gwarancję , oczywiście takie ktore da rade zweryfikować ...
  17. Powiedz mi co chcesz sprawdzic wkręcając silnik na luzie na takie wysokie obroty? Bo jak to czy dymi to gratuluje pomysłu ...tak jak przedmówcy ci napisali , wszystko wporzadku a silnik sprawdza sie w czasie jazdy
  18. Sa i zadowoleni klienci wiec chinczyk - chinczykowi nierówny
  19. Bierz e39 4.4 v8 tyle ze to tanie w utrzymaniu nie jest ale zawsE mozesz wziac 2,5 r6 i zagazowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.