Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. A tego to juz nie wiem , ja dieslowiec bardziej a był 3.0 w c5 ?
  2. Jak masz quattro to jest tiptronic czyli skrzynia ZF
  3. Jednak dla mnie jak : - blok ( czyli główna cześć silnika połączona z kolektorem wydechowym ) jest inny , - góra ( wtryski w dolocie, plus główne razem 8 - czyli w jednym silniku mamy i wtrysk pośredni i bezpośredni) jest inna , - całkiem zmieniony układ chłodzenia , - nowy sterownik uniemożliwiający bardzo długo modyfikacje map silnika - teraz juz to chyba ogarniają ale trwało to 3 lata - część osprzętu np turbina całkiem w innej technologii jej chłodzenia , pewnie jeszcze masa innych rzeczy ... ...to ciężko powiedzieć że to te same silniki bo co by musiało byc jeszcze innego żeby można było powiedzieć że są to inne konstrukcje ? Pewnie są też wspólne części , to nadal VAG - wykorzysta na maksa to czego nie trzeba zmieniać bo po co zmieniać np tłoki , wał itp jeżeli jest to ta sama pojemność , ale ja sie będę upierał ze to całkiem inna konstrukcja.
  4. Spoko , to czekam na info jakbyś znalazł chwile i będę jeszcze warunki
  5. Dobra jak będziesz chciał to sie odezwij ale cos czuje w moczu ze odpuszczasz co ?
  6. Silniki 1.8tfsi po x.2011 oprocz pojemnosci nie maja nic wspolnego z tymi z przed tej daty. Sa to calkiem inne konstrukcje: blok polaczony w jednosc z kolektor wydechowym, wtrysk bezposredni i posredni czyli 8 wtryskiwaczy, turbo chlodzone cieczą a nie olejem , itp, itd ... Jest to jak napisalem calkiem inna konstrukcja która sie niestety tak samo nazywa co poprzednik
  7. Nowe rs3
  8. Spoko , jak bedzie snieg to moze byc i ciemno , wszystko widac , poza tym swiatla sa
  9. Parking to slabo , bardziej mnie teren robi no ale mozna. To co kutro sie wyrobisz po poludniu czy bardziej wtorek?
  10. To kiedy masz wolne i czas? Powaznie mowie Ja mam wolne do konca roku , tyle ze w tygodniu to popoludniami bo w dzien siedze z maluchami
  11. Patryk , mamy snieg kiedy jedziemy do lasu przegonić napędy w naszych furach ?
  12. Ja od 16-tej zajęty więc jakby co to wcześniej
  13. Ja jestem za , nawet jutro , ale wyjdzie tak jak zawsze ze chętny braknie
  14. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Ale te 19 w tej budzie wyglada baloniasto , az dokladny rozmiar zobacze
  15. dziadek odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Bo prawdziwy x drive zaczal sie od x3 niestety , poerwsze x5 przed liftem to z kaluzą ma problem , ty i tak masz dobrze bo masz polift a i masa robi swoje
  16. dziadek odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    :slina: :slina: :slina:
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To benzynka więc raczej dwumasa odpada, też obstawiam poduchę. Na jałowym nie zauważyłem by coś się działo. żyjesz w świadomości że benzyna nie ma dwumasy? - zaskoczę cię że twój silnik akurat ja ma
  18. dziadek odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    20 cali nie robi wrażenia na takich autach ,mam w evoque i jest git
  19. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Mały update: - dzis wpadły fotele sportsize full skóra - wczesniej kiera m-pakiet Jest jeszcze pare zabawek zakupionych ale czekają na swoją kolej z montażem
  20. Dyszcz pada i Zimno wiec moze pierwsY niedeszczowy dzien po swietach ? A w drugi dzien swiat moze jakie procenty ? Ma ktos ten dzien bez planow?
  21. Oooo. Spot? Buszek jakoś bedzie to z tobą 3 ech bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.