Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Harry wziąłbyś lapka? Trochę bije po oczach na inspekcja....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Łokiej, postaram się być.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Pioteros???? Liczę na Ciebie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeżeli będzie więcej niż 1 osoba to tak.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W końcu...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zaraz pewnie powiesz, że się czepiam? Pozdrawiam podglądaczy... Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (5 zarejestrowany(ch) oraz 0 gości) kaliko44, dymek127, HarryH+, Korzeń, pioteros
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wiedziałem, że ktoś się kurierką zajmuje.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja jak zawsze, będę albo nie będę...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To robimy ten spocik w niedzielę? Ładna pogoda się zapowiada.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jaki wylewny... ---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:10 ---------- Podglądacze, odzywać się !!! dymek127
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Pewnie by spasowała, ale pod starą manetkę ta mała, okrągła taśma też dobrze pasuje, trzeba tylko jeden plastik przyciąć.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Brązowy z niebieskim poducha, nie ma znaczenia kolejność pinów. Zielony z fioletem klakson, jeżeli źle podłączysz klakson będzie cały czas trąbił. Miernik w łapę i badasz piny w taśmie, który z którym zamyka obwód. Nie masz miernika? Weź żarówkę z baterią i kawałek kabla. W razie problemów pisz. Pomogę.
-
Problem po założeniu jednomasu
Podejrzewam, że tylko zluzował śruby do przykręcenia siłownika sprzęgła, a potem skręcił do kupy. Jest go cholernie ciężko założyć. Nie wiem czy nie prościej było odkręcić przewód i odpowietrzyć. Znam przypadek, że mechanik odwrotnie założył łapę dociskającą łożysko i auto cały czas było na pół - sprzęgle. Może zestaw musi się dotrzeć i jeszcze ułoży.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Steg Larsson moim bogiem i koszmarem. Zaczytałem się do 4 rano... o 6 pobudka. Trafiłem z Biedronce za 29zł http://selkar.pl/kurz_pot_i_lzy_autobiografia_grylls_bear_p_201032.html
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja swojego umyłem w weekend
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
Zmiana skrzyni z 2,5 czy podejdzie do 1,9?
Było na forum o tym, trzeba poszukać.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z Avanta nie są inne sprężyny na tył?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A może Mińsk znowu wpadnie do Siedlec?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Akurat tutaj nie ma zasady, że nowsze znaczy ładniejsze. Ja mam polftową i wytarta jest straszliwie, ale i tak o wiele ładniejsza niż stary 4 ramienny kondom.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Nie ma co się bać przeróbek... prosta sprawa. Graty na przeszczep cenowo koło 100zł + kiera z poduchą - można za 250 trafić ładną sztukę.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Te kiery od 350 do 500zł kosztują, wszystko zależy od stanu. Jest ich mało i ciężej spotkać niż tą z polifta.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kiera od przedlifta. Będzie pasować. Tylko z taśmy za mało kabelków wychodzi, albo wyrwane albo.... bez problemu powinieneś przełożysz taśmę ze swojej starej kiery.