Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjankowi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marjankowi

  1. Na stronie Ross-Techa są błędne dane, moduły pod grzanie to wyłącznie, tak jak podawałem wyżej te z końcówką R i T Sa przeciez ORI grzane kiery w B6 Masz rację , dla B6 są moduły z końcówką M i P Ale Q z B7 na pewno nie obsługuje grzania, miałem taki i musiałem zmienić.
  2. Wymiana samego wyświetlacza w liczniku, na większy, jest niemożliwa do zrealizowania. Inne sterowanie a co za tym idzie inna elektronika siedzi w środku. Tylko podmiana całych zegarów.
  3. Problem kolegi, to brak manetki do sterowania odblokowanym FISem. Co z tego że odblokuje FIS, jak nie będzie mógł nim sterować. Licznik, to jeden element systemu, drugim niezbędnym jest manetka.
  4. chodzi Tobie o element zaznaczony nr 12 na schemacie? Ta osłona o numerze 12 nie jest plastikowa. Mario, sprecyzuj dokładniej o jaką osłonkę chodzi.
  5. Na stronie Ross-Techa są błędne dane, moduły pod grzanie to wyłącznie, tak jak podawałem wyżej te z końcówką R i T
  6. wystarczy że zakupisz zestaw naprawczy i wymienisz wszystkie uszczelnienia Kolego devastation , właśnie poszukuję tej zewnętrznej osłony do uszczelnienia ośki od ręcznego. Czy da się to gdzieś kupić osobno, czy trzeba z zestawu? Wydaję mi się, że gdzieś w jakimś poście czytałem ,iż kolega niezbyt poleca reparaturki autofrena. I w związku z tym pytanie, czy jest możliwość zakupu lepszych elementów, może oryginalnych. A ASO są osłony, aleosłony nie ma.
  7. Też tak miałem, tymi z allegro niewiele można zdziałać. Kupiłem w ASO i bez problemu RNS-E wychodzi. nr. wyjmaków 8E0 051 530 komplet 4sz 36zł
  8. Potwierdzam ,że z komory silnika dochodzi świerczenie jakiejś przetwornicy, to na pewno nie paski. Latem miałem nawet zamiar zlokalizować, co tak słychać, lecz jak zwykle brakło czasu.
  9. Raczej nie ma szansy , aby to zadziałało . Homelink z B8 współpracuje z MCE i modułem komfortu, i w przekazywaniu sygnału z klawiatury do nadajnika za pomocą magistrali LIN pośredniczy MCE i komfort. W B7 sygnał jest przekazywany bezpośrednio, a współpracuje z zegarami i sterownikiem drzwi. Te różnice prawdopodobnie uniemożliwiają przeszczep.
  10. Jeszcze może być wypalony ten talerzyk pod wiatraczkiem rozpylającym paliwo. Przy dziesięcioletnim urządzeniu to możliwe.
  11. to cytat z aukcji Papier przyjmie wszystko.
  12. marjankowi odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    Kolego,wystarczy rozłączyć przewód przy filtrze paliwa i będzie wiadomo co jest zalane do zbiornika.
  13. Trzeba czymś miękkim podważać, ja zaczynałem koło przycisku .
  14. Nie dodatkowy moduł, tylko moduł komfortu w odpowiedniej wersji. Tu masz odpowiednią wiedzę: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/ http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/
  15. Ta druga to jakaś trefna. Nie ma przycisku MEDIA , tylko CD/TV i symbol jaki gościu podaje nie istnieje. RNS-E z EXEO to jest 3R0035192 a nie 3R0035193
  16. A jak ma się ta porada, do obsługi kart przez RNS-E?
  17. AMI zadziała tylko z RNS-E ledowym.
  18. Ok , będę teraz robił rozrząd, to będzie okazja zmierzyć jak długie są te dwa kabelki. Wiem już, dlaczego miałem taki problem z lokalizacją miejsca montażu sterownika w zderzaku. Po prostu w B6 jest on montowany po stronie pasażera, a w B7 po stronie kierowcy. Wiązka zderzaka będzie więc inna.
  19. Proszę jeszcze o informację,jakiej długości są te dwa dodatkowe kabelki w wiązce zderzaka miedzy złączem pośrednim T10x a wtyką modułu. Wydaje mi się patrząc na zdjęcie, że te złącza pośrednie są też po tej prawej stronie, a odejście do modułu jest przed środkowym czujnikiem PDC. To w B6 a czy w B7 jest tak samo?
  20. Pod którym spryskiem, lewym czy prawym montuje się nadajnik? Może ma ktoś zdjęcia.
  21. A nie masz przypadkiem wyciszonego dzwonienia. Spróbuj w momencie jak dzwoni przez RNS-E, podgłośnić dzwięk gałką od głośnosci. Dzwięk dzwonienia powinien być słyszalny przez głośniki.
  22. A może to chodzi o Passata B6, tam faktycznie jest długie kodowanie. Jeżeli A4 to dopiero B8
  23. Kabelek z pierwszego zdjęcia służy do wyprowadzenia USB z AMI. Jest też możliwość za pomocą innego kabelka podłączenie urządzeń typu Iphone, Ipod. Można także uzyskać wejście analogowe aux. Na drugim zdjęciu jest przejściówka do podłączenia AMI do RNS-E. Ja u siebie przejściówkę zrobiłem tylko na zasilaniu i CANie, czyli czterech przewodach z RNS-E Ami instalujesz zamiast zmieniarki. W to złącze z przodu wpinasz kabelek z pierwszego zdjęcia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.