Treść opublikowana przez marjankowi
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
Coś mi się wydaje ,że ta nalepka to jest złożona z dwóch różnych, wyraźnie kod kreskowy się nie pokrywa na przedarciu. Raczej w fabryce się nie mylą, to radosna twórczość naszych handlarzy.
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Większość uszkodzeń będzie zapewnie na tych czterech mosfetach i diodzie.
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Dzięki za tę rozpiskę. Odizolowałem pancerz w którym szły przewody zasilające (brązowy i czerwony - plus i minus z akumulatora), lecz pomimo odseparowania ich - dalej na nich jest zwarcie. Czyli wnioskuję że to zwarcie jest w środku przekształtnika. A wydaje mi się że to tak nie powinno być ? Odkręciłem 4 śrubki i chciałem ściągnąć tę blaszkę która jest na przekształtniku - ale chyba jest ona przyklejona bo coś zejść nie chce. Moduł grzania szyby od środka: <br /><br /> <br /><br />
-
Rozwiązanie problemu baterii do pilota webasto
Temat dostępności baterii do pilota webasto jest nadal aktualny , a więc przedstawiam swoje rozwiązanie tego problemu. Potrzebujemy bateryjkę alkaliczną 9V o oznaczeniu 6LR61 Ostrzegam ,że występują jeszcze te baterie w odmianie 6F22 i te nie nadają się . W środku tej baterii siedzi sześć ogniw alkalicznych AAAA, o długości takiej, jaka jest nam potrzebna, czyli 40mm. Nic nie trzeba piłować ani skracać. Dobrej marki bateria kosztuje 14zł, mamy za to dwa komplety ogniw do pilotów. Co trzeba zrobić, zdejmujemy blaszaną obudowę, rozłączamy ogniwa. To wszystko Jeszcze jedna uwaga. W tych ogniwach plus jest na walcowej obudowie , minus na środkowym trzpieniu. Radzę to zaznaczyć, gdyż na obudowie ogniw nie ma oznaczeń, a w powszechnie stosowanych bateryjkach jest odwrotnie.
-
Licznik A4 B6 podłaczanie na krotko na stole?
Dodam, że te piny są na zielonej kostce.
-
numer haka i modułu haka
Moduł haka: 8E0 907 383 C
-
Czujnik G179 gdzie się znajduje????
W drzwiach kierowcy. Sprawdz kabelki w przepuście drzwi.
-
[ALL B6] Umiejscowienie sygnalizatora czujników parkowania (tylnego)[Avant]
Pod osłoną pod kierownicą, po prawej stronie, na wysokości RNS-E. W linku podanym powyżej jest nawet zdjęcie.
-
Syrenka alarmu fabrycznego vs zwykła
Oryginalna syrenka nie jest sterowana napięciem. Jest sterowana z modułu komfortu po czarno-żółtym przewodzie pin.2. Jest to sterowanie cyfrowe i nie da się tej syrenki zastąpić nieoryginalną .
-
Automapa na fabrycznej NAVI?
Zauważcie ,że na fisie nie wyświetla.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Wiem,że ten post jest dość stary, ale znam prawidłową odpowiedz i może komuś się to przyda. Mam fabryczną navi właśnie o takim numerze , tak więc 8E0 035 192 T nie obsługuje SDS.
-
rns-e z seata do audi
Czyli to stwierdzenie jest nieprawdziwe?
-
rns-e z seata do audi
Czy ta nowa wersja navi obsługuje SDS, a jeżeli tak to czy spolszczenie nic nie psuje w działaniu SDSa. Już doczytałem ,że z seata nie obsługuje, a z A3?
-
dodatkowe oświetlenie bagażnika avant
Trzeba się podłączyć pod przewody do czerwonej lampki na klapie bagażnika. Zapala sę ona przy podniesieniu klapy. Przewody są w tej kostce na słupku
-
rns-e z seata do audi
Dzięki turzol, prosiłbym jeszcze o rozwinięcie tematu "emu can gateway"
-
rns-e z seata do audi
Wyjaśnij ,o co chodzi z tym graficznym asystentem parkowania i emu can gateway. Zainteresowała mnie ta możlliwość.
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Też mnie to zastanawia, prawdopodobnie poprzez ten obwód i klimatronik są zasilane maty foteli kierowcy i pasażera. Mam grzane przednie fotele i ten obwód już jest.
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Dzięki, teraz będę w stanie wymierzyć długość.
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
To jest tył prawego boku?
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
W którym miejscu znajduje się ta 12 pinowa wtyczka pod kanapą? Jaka powinna być długość przewodów od rozgałęzienia przewodów między regulatorami, a masą do słupka B. Dysponuje ktoś zdjęciem spodniej strony kanapy grzanej?
-
Kontrolka nie zapiętych pasów, problem
Sprawdź ,czy masz czujniki niezapiętych pasów.Do zapięcia powinny dochodzić kabelki. I aby to działało, trzeba aktywować tę funkcję w liczniku.
-
Podłączenie automatycznego włącznika świateł. pomocy
W B7 światła są sterowane przez moduł MCE (moduł centralnej elektryki).
-
Przetwornica
8E0907391B: przetwornica do lamp bixenon / xenon audi: A3 / S3 2004-2007 A4 / S4 / quttro 2005-2007 RS4 2006> Różni się budową mechaniczną, ma inne mocowania i gniazda. Tak więc nie będzie pasować
-
Gdzie są bezpiecznik od śwateł POMOCY
Tu masz do B7 http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/schemat-rozmieszczenia-bezpiecznikow-skrzynce-audi-a4-b7-242139/#post2972919
-
Wyświetlacz FIS
Jak słusznie zauważyłeś,to jest zasięg. Rośnie, bo średnie spalanie Ci zmalało. Na ogół tak dzieje się w trasie.