Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ale znak na srodku zostaw
  2. Następny "rozgrzany na słońcu samochód" (24 stopnie ) Może tak to można wytłumaczyć: A widziałeś na własne oczy jak pęka czy stwierdziłeś to później tak widzialem to na wlasne oczy i nie wiem co sie tak dziwisz :gwizdanie:
  3. jedrek fura
  4. ja Cie gonilem :polew: ja nigdy w zyciu bym tego nie zrobil :polew:
  5. Piekna!! Taki bedzie moj nastepny pojazd a narazie moja bedzie stylizowana pomalutku na RS4 :gwizdanie:
  6. swoje lata mam mnie uswiadamiac nie trzeba :polew:
  7. albo jezdzic na LPG Majki nie zaczynaj :gwizdanie:
  8. piekna sztuka i kolorek :gwizdanie:
  9. nie no grzechu wyjasnil co nie co na temat kobiet :polew:
  10. mam taki charakter ze nikt jezdzic po mnie nie bedzie...to ze ktos jest dluzej w klubie nie znaczy ze mu wiecej wolno
  11. To prezes Majki wiecznie chce nam udowadniac wyzszosc benzynki na dieslem...z tym ze tylko chyba narazie Rafi nie zalozyl LPG i ma prawdziwa benzynke :gwizdanie: i caly czas tylko krzyczy ze jak chcemy to moze nas wyjasnic no to sie wyjasni za pare miesiecy
  12. Majki zrobie 170 i sie sprobujemy a nawet 166 mi starczy majki Twoj kolo nowego to stal jakies 14 lat temu i nie piszemy o nowych CZLOWIEKU (Artur - mam na imie) tylko o uzywkach...a jak juz chcesz to i nowe i uzywane sa diesle sa drozsze!!
  13. a czym bedziesz sie bujal ?? :gwizdanie:
  14. ja juz sprawdzilem moja kanpka nie jest obalana wiec mam limuzyne
  15. majki poczekaj jeszcze chwile i Ci wyjasnie co to jest B6 i 170km a kierownik sie zbiera jak sojka za morze i liczy chyba na to ze nagle zdarz sie cud i ktos mu za 15tys zl da nowa nie bita z przebiegiem 75tys km Audi PS. kiero nie odbirzraj moich slow zle [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 17:54_________________________________________________ Majki jesliby sie orientowal w rynku samochodowym to bys wiedzial ze np. Audi B6 z silnikiem Diesla sa o okolo 3000zl drozsze od benzynki :gwizdanie:
  16. no niech szuka w tej benzynie...moze na przyszly rok cos znajdzie jeszcez przy kierownika wymaganiach to moze na lato w 2011 cos bedzie
  17. lakiernik sie wypowiedzial i powtorze jeszcze raz jedz do warsztatu niech Ci to zrobia i po sprawie...nigdy nie wiesz co kupisz a jak sam zrobisz to wiesz co masz
  18. ja mialel kiedys cos takiego w seicento (nie moim) tez bylem zdziwiony ze szyba pekla ale stalo sie
  19. a po co kilogram szpachli klepnie to i tylko troszke szpachli...nowy lakier i tez bedzie
  20. niestety Tomek brzuch sie domagał
  21. dobry temat tez chetnie sie dowiem ja ta kanape sie sklada bo u sieie tez nie potrafie...albo nie ma opcji
  22. Panie i Panowie a gdzie fotki?? :gwizdanie:
  23. Marek jakas nieszczelnosc to jest dobry trop - nie koniecznie musi to byc zaraz turbina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.