Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba cię zranił ten zimny drań
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie jeszcze nie mamy do terminu jeszcze 3 tygodnie
  3. No właśnie cenowo wychodzi podobnie wiec chyba jednak sklonie sie w kierunku Purmo , a powiedzcie mam jeszcze grzejnik kanałowy 3,30m nie będę ukrywał ze tutaj szukam czegoś tańszego bo purmo wyszło by mnie ok 4500pln ktoś cos moze podpowiedzieć
  4. Panowie jakiej firmy grzejniki aplikować ? Zastanawiam sie nad kermi i purmo
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapraszamy serdecznie
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba ty ja leżę sobie na leżaczku po prawej mam basenik po lewej grila a przede mną budowa mojego własnego "M"
  7. Ja dałem dysperbit od wenatrz i od zewnatrz a pózniej styropian Chyba ze masz teren na dołku gdzie będziesz miał wilgoci duzo to jeszcze załóż folie paropszepuszczalna
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ludzie spoty są w każda pierwsza niedziele miesiąca co do godziny ustalamy na bieżąco
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie na otoMoto sobie idzta sprzedawać
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co to za bazar wypad do odpowiedniego działu
  11. zawsze to trochę za mocno powiedziane ale może dlatego że trochę interesuję się i polityką i tym na co idą pieniądze i skąd to jest chyba coś , co można określić mianem świadomość społeczno - obywatelska zakładam że wiesz o czym mówię? A co to za różnica na co idą pieniądze i tak nic nie zmienisz Jak będziesz wychodził z takiego założenia, to na pewno się nic nie zmieni. A czemu Cię kamyk załamują? Źle, że w końcu coś robią? To i tak im pewnie nie pomoże, ale może coś nam się lekko poprawi. Zaczęli się bać o swoje d*py, więc może coś dobrego uda im się w tym strachu zrobić na koniec. A to z jakiego założenie mam wychodzić co my szare żuczki moze zrobić ,wyjsć na ulice obalić rząd przyjdzie następny i dalej będzie tak samo
  12. zawsze to trochę za mocno powiedziane ale może dlatego że trochę interesuję się i polityką i tym na co idą pieniądze i skąd to jest chyba coś , co można określić mianem świadomość społeczno - obywatelska zakładam że wiesz o czym mówię? A co to za różnica na co idą pieniądze i tak nic nie zmienisz
  13. Mam do wyprowadzenia wentylacje do spiżarni,kuchni,łazienki,pralni i kotłowni wszystkie rury bedą szły strychem,główne zapytanie mam o wentylacje kuchni czy jeżeli mam w kuchni komin ten od wentylacje mogę bez pośrednio podłączyć do niego okap i czy rury które bedą wchodziły do komina opiankować zeby sie trzymały czy jest jakiś inny patent
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Następnego już nie będzie A Panie pitolisz, musi być W 2016
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Następnego już nie będzie
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Można śmiało wpadać
  17. Pany czy zrobienie wentylacji grawitacyjnej w domu jest jakaś czarna magia ?
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jestem na forum 5 lat w życiu typa nie wdziałem Swietnie a dlaczego mojego auta nie ma więcej nie jadę na żadnego spota
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na auditeam też nie? To jak mogę się z nim skontaktować w sprawie tych końcówek wydechu? Na auditeam ma nick Gąbka
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Już nie pada
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    U mnie leje
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pózniej to sie do domu rozpędzamy jak nie ma cię na 20 to cię nie wpuszczamy i możesz sobie popatrzeć z drugiej strony ulicy Dobra pogoda
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Do Magdy zadzwoń bo cos mówiła ze sie z tobą umawiał tylko nie wiedziała o której
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra dobra nie krzycz na mnie
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No je ze Strykowa będę leciał wiec nie chciał bym żebyś był ty i ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.