Treść opublikowana przez turzol
-
Spoty Katowice i okolice
- Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7
tak wyglada komplet oslon w b6 1.9 tdi numerki sa na forum, wystarczy poszukać- Wymiana listw ozdobnych b6
Podjedz na Tychy to ci wymienie za dobre slowo- B6 DIVISION
trzeba bylo zamowic przelaczniki z A6 to nie byloby problemu ze spasowaniem- B6 DIVISION
kpl oczywiscie. W koncu mam wyjmaki a nie lamiace sie druty z allegro- B6 DIVISION
akurat kupowałem ostatnio 8E0 051 530- B6 DIVISION
AFAIK belki nie trzeba zmieniac przy zmianie na zderzak S4 Inne sa na pewno halogeny i ramy prowadzące spryskiwaczy reflektorów- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gratulacje, fotele mistrz ---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- Jedziesz osobiscie czy wysył będzie?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
łykaj ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- oho- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale one są z sedana raczej, czy to w przypadku B8 nie robi różnicy?- Spoty Katowice i okolice
- B6 DIVISION
z mojej elektrycznej perspektywy to tak: moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink: przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż reszte czyli blachare oceniał Marcin: lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink: poza pierwszym wrażeniem bardzo sympatycznym, nic więcej, jak Doniek wspomniał lewy tył poszycie zmieniane ale kijowo poszpachlowane, tył malowany klapa, najlepsze to że cały przód macha nawet podłużnice pół w kolorze a pół bez koloru lampy nówki widać valeo kurde co tam jeszcze było do odpuszczenia jeżeli ktoś chcę no to niezly pazdzierz.. A cena jak za zdrowe auto bez wiekszych przygod Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
a kodowanie moduł przyjmuje? Z jaką literką masz moduł?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
standard. wiekszosc handlarzy jak widzi w aucie skóry i xenon to pisze full, mega wypas itp bo całe życie pomykali Polonezami albo 125P- B6 DIVISION
jest wewn, zewn to tylko 4 elementy do dorezania. wiec nie ma zle- B6 DIVISION
tylko to jest Q i S-line z końca produkcji. Cena akurat mi się wydaje. Brać VIN i sprawdzać. Ja dałem za swoją znacznie więcej, ale w porównaniu z moją to ten z ogłoszenia to golas- Spoty Katowice i okolice
a ile jest w sumie? nika,miszka, turzol,ja,i jeszcze 2 sedany czarne widziałem jest jeszcze srebrny B5 sedan- Spoty Katowice i okolice
a ile jest w sumie?- Spoty Katowice i okolice
Miszka82 coś nie widu nie słychu tego nabytku twojego, a kręciłem sie dzisiaj w okolicach- Spoty Katowice i okolice
ja miałem golasa....totalnego. Wnętrze muzeum, cokolwiek tam wyrezać to pół auta trzeba przerzucić. Idź Pan w piz.u. Mało palił i skręcał, to tyle plusów- Spoty Katowice i okolice
Bayerische Motoren Werke e46 touring, polift- Spoty Katowice i okolice
KIA ??muaheheh , no tego bym qr** nie zniósł. Chociaż szef kupil żonie nową Sportage i nachwalić się nie może- Spoty Katowice i okolice
czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę tja, coś w tym jest bo przez prawie rok bujałem się autem na 3-litery - Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7