Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja szukam 3-ramiennej S-line w pikowanej skórze od B8 lub TT, najlepiej w nówce. Gdyby ktoś miał to pisać
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobno nie było 3-ramiennych podgrzewanych
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, albo przygotowali sobie na inny raz. Auto stoi już na strzeżonym bo lepiej dmuchać na zimne. Gdyby ten fabryczny alarm był chociaż słyszalny to postawiłbym pod oknami i może coś usłyszał, a tak to o dupe rozbić tą syrenkę śmieszną.
  4. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie została , dziure mam ale nie na wylot .
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie trzeba ślęczeć na allegro żeby łapać okazje ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Blachu weź też pod uwagę czy masz klapę w Avancie na kluczyk, ja posiadam. Bo niby jak wejdziesz do auta jak pilot przestanie działać ? Z tego co wiem to w B6 to nie było standardowe wyposażenie i zamek w klapie był za dopłatą.
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam rabat w aso. Malowanie 50zl, klamka 65 po rabacie. Wysłane z mojego MT11i
  7. moze Ty znasz numer znaczka prostokatnego ? Takich? Audi EXKLUSIVE Embleme A3, A4, A5, A6, A7, R8 , S -Line | eBay Jesli tak to podawałem nr w tym wątku
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie tak samo miałem, wróci połączenie samo i będzie dobrze wskazywać
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień. Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz włożyć klamkę bez otworu. Obojętnie czy z tylnych drzwi, czy z przednich prawych, wszystkie klamki są identyczne. Na allegro znajdziesz w kolorze nawet za 40zł. Aby wymienić klamkę musisz rozebrać boczek. Jeżeli masz drobne rece to wymienisz klamkę bez unoszenia ramki z szybą Dzięki za info, teraz tylko znaleźć klamkę pod kolor LZ9W Właśnie tak samo robiłem w Golfie i Polo żony bo klamki były zamienne a wiecznie ktoś gmerał przy wkładce
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować. Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tym to bywa roznie. Wysłane z mojego MT11i
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin 5 kabli maja zwykle lustra, 10 skladane, 14 sklad+pamiec Wysłane z mojego MT11i
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin wsio na allegro wyrwane, ale akurat lustra to przypadek bo gość sprzedawał całe drzwi i wypatrzyłem lustra. Zadzwoniłem i pogonił cały kpl za 300
  15. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema z rana! Dobrze się zaczął ten ostatni dzień w roku, wyrwałem lustra w full opcji (składane, fotochrom , pamięć) i fabrycznie nowe bixy
  16. Do demontażu lampy (bixenon) nie ma konieczności zrzucania zderzaka Mysle ze poniższy film wyjaśni Ci sprawę
  17. turzol odpowiedział(a) na sebamol temat w Audi A4 B6
    Ja tez bym tego nie zalozyl. Do chromu jestem nastawiony anty i z mojego A4 zniknie wczesniej czy pozniej Wysłane z mojego MT11i
  18. Nie odpowiadaja mu ... Wysłane z mojego MT11i
  19. logi rób na rozgrzanym silniku - temp > 80st C
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś gały z RS4 na sell? Dobrze zapłacę
  21. Wiązkę mam jeszcze sprawną swoją. Zdjęcia nawet gdzieś mam. Wal na pw jakby co Kupowałem rok temu , zaraz po nabyciu auta
  22. Co do kształtu listwy B6 a B7 nie wypowiem się bo nie miałem ich w rękach. Sądzę, że mogą być takie same jak wiele innych części jest identycznych, ale tutaj najlepiej porównać osobiście. Jeśli chodzi o cenę listwy to nie pamiętam dokładnie bo brałem wtedy wiele innych części z aso, ale z tego co kojarze to ok 150zł za listwę, 90zł za nową wiązkę lampek + 70zł za nowę lampki. Nie mało, ale za to wszystko w funkiel nówce i mogę spać spokonie kilka następnych lat
  23. Ja całą listwę + wiązkę kupowałem nowe w ASO bo u mnie mimo że korozji nie było to zjechane były gwinty i nie chciały się wkręcać śrubki lampek. Listwa z miejscem na zamek była w B6 jako opcja, w B7 chyba nie występowała wcale. Poza tym listwa jest metalowa, w B7 z tworzywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.