turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Nowicjusz - wątek powitalny – Część 2
Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Ja szukam 3-ramiennej S-line w pikowanej skórze od B8 lub TT, najlepiej w nówce. Gdyby ktoś miał to pisać
-
B6 DIVISION
Podobno nie było 3-ramiennych podgrzewanych
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Bi-xenon
-
B6 DIVISION
tak, albo przygotowali sobie na inny raz. Auto stoi już na strzeżonym bo lepiej dmuchać na zimne. Gdyby ten fabryczny alarm był chociaż słyszalny to postawiłbym pod oknami i może coś usłyszał, a tak to o dupe rozbić tą syrenkę śmieszną.
-
B6 DIVISION
nie została , dziure mam ale nie na wylot .
-
B6 DIVISION
nie trzeba ślęczeć na allegro żeby łapać okazje ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Blachu weź też pod uwagę czy masz klapę w Avancie na kluczyk, ja posiadam. Bo niby jak wejdziesz do auta jak pilot przestanie działać ? Z tego co wiem to w B6 to nie było standardowe wyposażenie i zamek w klapie był za dopłatą.
-
B6 DIVISION
Ja mam rabat w aso. Malowanie 50zl, klamka 65 po rabacie. Wysłane z mojego MT11i
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
moze Ty znasz numer znaczka prostokatnego ? Takich? Audi EXKLUSIVE Embleme A3, A4, A5, A6, A7, R8 , S -Line | eBay Jesli tak to podawałem nr w tym wątku
-
B6 DIVISION
dokładnie tak samo miałem, wróci połączenie samo i będzie dobrze wskazywać
-
B6 DIVISION
W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień. Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr
-
B6 DIVISION
Możesz włożyć klamkę bez otworu. Obojętnie czy z tylnych drzwi, czy z przednich prawych, wszystkie klamki są identyczne. Na allegro znajdziesz w kolorze nawet za 40zł. Aby wymienić klamkę musisz rozebrać boczek. Jeżeli masz drobne rece to wymienisz klamkę bez unoszenia ramki z szybą Dzięki za info, teraz tylko znaleźć klamkę pod kolor LZ9W Właśnie tak samo robiłem w Golfie i Polo żony bo klamki były zamienne a wiecznie ktoś gmerał przy wkładce
-
B6 DIVISION
Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować. Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?
-
B6 DIVISION
Z tym to bywa roznie. Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
Marcin 5 kabli maja zwykle lustra, 10 skladane, 14 sklad+pamiec Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
Marcin wsio na allegro wyrwane, ale akurat lustra to przypadek bo gość sprzedawał całe drzwi i wypatrzyłem lustra. Zadzwoniłem i pogonił cały kpl za 300
-
B6 DIVISION
Siema z rana! Dobrze się zaczął ten ostatni dzień w roku, wyrwałem lustra w full opcji (składane, fotochrom , pamięć) i fabrycznie nowe bixy
-
Bi-xen, postojowki i zarniki
Do demontażu lampy (bixenon) nie ma konieczności zrzucania zderzaka Mysle ze poniższy film wyjaśni Ci sprawę
-
Pytanie o klamki...
Ja tez bym tego nie zalozyl. Do chromu jestem nastawiony anty i z mojego A4 zniknie wczesniej czy pozniej Wysłane z mojego MT11i
-
Spoty Katowice i okolice
Nie odpowiadaja mu ... Wysłane z mojego MT11i
-
Pierwsze logi , czy poprawnie wykonane?
logi rób na rozgrzanym silniku - temp > 80st C
-
B6 DIVISION
Nie ma ktoś gały z RS4 na sell? Dobrze zapłacę
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...
Wiązkę mam jeszcze sprawną swoją. Zdjęcia nawet gdzieś mam. Wal na pw jakby co Kupowałem rok temu , zaraz po nabyciu auta- Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...
Co do kształtu listwy B6 a B7 nie wypowiem się bo nie miałem ich w rękach. Sądzę, że mogą być takie same jak wiele innych części jest identycznych, ale tutaj najlepiej porównać osobiście. Jeśli chodzi o cenę listwy to nie pamiętam dokładnie bo brałem wtedy wiele innych części z aso, ale z tego co kojarze to ok 150zł za listwę, 90zł za nową wiązkę lampek + 70zł za nowę lampki. Nie mało, ale za to wszystko w funkiel nówce i mogę spać spokonie kilka następnych lat- Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...
Ja całą listwę + wiązkę kupowałem nowe w ASO bo u mnie mimo że korozji nie było to zjechane były gwinty i nie chciały się wkręcać śrubki lampek. Listwa z miejscem na zamek była w B6 jako opcja, w B7 chyba nie występowała wcale. Poza tym listwa jest metalowa, w B7 z tworzywa. - Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...