Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Listwe kupisz w ASO , tunel proponuje założyc z B7 - dużo lepsze wykonanie imho
  2. logujesz na odpalonym silniku, przecież to oczywiste
  3. 059 919 501 A ok 115zł w ASO i tam też radzę kupić
  4. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    antonio ja mam wkladke na kluczyk
  5. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nowe mapy dla RNS-E LED robia aktualizacje do SW220 i aktywuje się w menu kilka nowych ficzursów
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany pojawiły się mapy do RNS-E na rok 2013. Ma już ktoś?
  7. Czy ktos mógłby zerknąć na wartości adaptacji mojego sterownika? Mam wrażenie, że u mnie nie działa webasto jako dogrzewacz. Wniosuje po tym ze nie wyswietla sie kontrolka grzania podczas jazdy aczkolwiek przy minusowych temp i wlaczonym silniku przez jakiś czas słychać pracę pompki i przy gaszeniu silnika często piec lubi puścić dymka. Wiec sam nie wiem Zdjęcia
  8. turzol odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    nie jest potrzebny w b6. To kolanka na wypadek gdyby seryjne przewody płynu nie starczały
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O moje felgi Rozmiar 7,5x17 ET45. Pochodzą z B7 Cabrio Mam takie w swoim A4 B6
  10. turzol odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    po nr OE wyszukaj i znajdzie kilka aukcji. Czy to aż taki problem?
  11. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki za rady. Gdyby ktos mial namiar na magika ktory ogarnie kolor FIS oraz zmiane wyswietlacza mmi na kolor, najlepiej ze slaskiego to bede wdzieczny Wysłane z mojego MT11i
  12. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma problemów z tym Musisz znaleść odpowiednie zegary z legalnego źródla, i poprostu podjechać do ASO aby je założyli kwstia 5 minut i aby odblokowali komponent i ot cała filozofia. Koszt w ASO to pewnie około 200 zeta z robocizną + zegary które znajdziesz ( ceny są różne ale ok 300-500 ) i ewentualna korekta licznika ale to juz później do faktycznego stanu z starych zegarów Dzięki cuber. Budzików szukać w wersji dla 120PS w dieslu czy to nie ma znaczenia? Gołym okiem patrząc na sam licznik można rozpoznać czy FIS jest mono czy color?
  13. turzol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy w B8 możliwa jest bez większych przeszkód wymiana zegarów z mono FIS na kolor ? Jakie to mniej więcej koszta? Chodzi mi o koszt zegarów + robota i ew. kodowanie i czy konieczna jest wizyta w ASO? Pacjent to B8 sedan 09r 2.0TDI 120PS
  14. turzol odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    na znanym portalu aukcyjnym masz nowe ori podgrzewane 40zł/szt
  15. Takie same jak z pierwszego linku (niby ori) sa u mnie w sklepie z częściami do Skody po ok 35zł. Wygląda jak oryginał, ale w rzeczywistości różni się wizualnie od fabrycznego czujnika. Byłem razem z kolega, któremu padł czujnik w Golfie MKIV , kupił wspomniany czujnik niby ori i pod sklepem wymienił , po czym po 5 minutach zwrócił i tak 2 razy. Cały czas wracał błąd czujnika na vagu. Sprzedawca rozkładał ręce i ostatecznie oddał pieniądze. Pojechaliśmy do ASO Magro po ori czujnik i błąd zniknał jak ręką odjął. Także różnica w cenie ma swoje uzasadnienie
  16. 6N już nie, poszła na żyletki ale kupiłem 6N2 i żona ujeżdża
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany q..a, ale takie rzeczy to stoją jak byk w instrukcji samochodu. Wiem, że 90% olewa ich czytanie ja w sumie też, ale akurat do A4 przeczytałem 2 razy od dechy do dechy
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur a teraz jak się powinno jeździć jeżeli chodzi o econ? Lampka ma się świecić czy nie? Włodek przy załączonym ECON (włączona lampka) nie działa dodatkowe dogrzewanie, więc nagrzewanie kabiny i płynu trwa o wiele dłużej. Ja w ogóle nie używam tego przycisku przez cały rok. Ale czyli jak lampka się nie pali to tak jakby klima była włączona tak? I mówisz że tak najlepiej jeździć? Bez econ działa klima, ale tylko do temp +5st C, ponizej tego załącza sie elektr.nagrzewnica
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur a teraz jak się powinno jeździć jeżeli chodzi o econ? Lampka ma się świecić czy nie? Włodek przy załączonym ECON (włączona lampka) nie działa dodatkowe dogrzewanie, więc nagrzewanie kabiny i płynu trwa o wiele dłużej. Ja w ogóle nie używam tego przycisku przez cały rok.
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A na czym polega dogrzewanie dodatkowe? a ty masz diesla czy benzin? W TDI jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica, która załącza się poniżej temp otoczenia 5st C http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-elektryczna-nagrzewnica-99896/ W przypadku TDI i fabrycznego webasto nie ma tej nagrzewnicy a rolę dogrzewacza pełni piecyk
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najwięcej "ciepłożerny" jest klimatronic wysoko ustawiony np. 27-28st. i wysokich biegach wentylatora. Ja w zime ustawiam 2-3 kreski i temp 21-22st. i nie używam ECON bo wtedy nie działa dogrzewanie dodatkowe.
  22. 1 dzien do konca aukcji Audi A4, A4 Quattro, A4 Cabrio, SEAT EXEO. Steering Column Module. 8E0953549R | eBay
  23. Można te moduły kupić na ebay bez problemów Audi A4 B7 8E 04-08 Steuergerät Lenkstockschalter Elektronikmodul | eBay
  24. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam nowy termostat i czujnik temp - zakupione w serwisie Audi żeby nie było i gdy stoje na światłach lub na parkingu wskazówka leci w dół, po czym znowu jak jadę osiąga 90st. Pytałem różnych zaufanych mechaników w tym głównego mechanika Audi w Noma2 i przy minusowych temp i włączonym grzaniu tak ma być.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.