Treść opublikowana przez turzol
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Dzisiaj podłączyłem same woofery i musze przyznać, że zaskoczyłem się bo różnica jest spora. Przede wszystkim czuć, że woofer niżej schodzi od serii, kick jest wyczuwalny i zwarty. Wałkuje od początku te same płyty w aucie więc mam porównanie. Oczywiście drzwi będę wytłumiał bo przy większym poziomie głośności pompuje już zauważalnie i tutaj wytłumienie i porządne zaklejenie otworów technologicznych poprawi sytuacje. ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 15:52 ---------- BOSE Stage I & III wyrezane Wysłane z mojego MT11i
-
Windows 8 - z czym to sie je?
tu masz wszystko Oferta uaktualnienia systemu Windows
-
B6 DIVISION
Ja właśnie jestem w trakcie rezania Bose, wcześniej miałem aktywny system z subem. Już po samej wymianie głośników na Bose odczułem różnice na plus. Jutro kolejny Stage czyli wzmak, sub i zasilenie tyłu, a wtedy podobno jest największy przeskok.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Grzesiek albo inni szpece. Czy na VAG-u w którymś z bloków pomiarowych można sprawdzić czy pompka V55 dostaje napięcie czy też nie? lub inne wskazanie które tyczy się pompki
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
U mnie OC najtaniej wyszło w Proama. Max zniżki i płacę składkę 321zł/rok za A4 B6. Trzeba pamiętać, że stawka ubezpieczenia wyliczana jest wg wielu czynników i np. miejsce zamieszkania też ma wpływ na wysokość składki
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Moduły obsługujące grzaną kierownicę 8E0 953 549 T 8E0 953 549 R może jeszcze jakieś obsługują o których nie wiem Do tego potrzebujesz taśmę 4E0 953 541 B
-
Halogeny
Skoro audi rozróżnia te halogeny po numerach to wydaje mi się, że tak właśnie jest. np. Halogeny z końcówką A te pod zderzak S4 mają troche inaczej wyprofilowane szkło . Z b7 te z końcówką C wątpie że podejdą ze względu na inny zderzak. Także pozostaje Ci szukać z końcówką B
-
Halogeny
a - s4 (w budzie b6) b - b6 c - b7
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Godna A4 recaro, bose . Rezaj S-line zewn Nie chciałbyś się zamienić czarnych obwódek szyb na chromy?
-
B6 DIVISION
Varta silver Wysłane z mojego MT11i
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
bo te śrubki trzeba odkręcac najlepiej przy zdjętej ramce z tablicą rejestracyjna I tak byly odkrecane. Ja poleglem, potem 2 mechaniorow i w koncu wiertara poszla ruch. Listwa 160zl w aso Wysłane z mojego MT11i
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Ja też miałem problem z odkręceniem tych gównianych śrub. Skończyło się na rozwierceniu tych srub i kupnie nowej listwy w ASO bo stara straszyła
-
Polecane opony zimowe
Jakie 17'' zimowe polecacie i w jakim rozmiarze szukać zimówek do B6 ? 205/50? 215/45?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
wrclaguna tak wiem o tym nr zamiennym, ale może ktoś ma używkę sprawną żebym mógł wykluczyć awarię swojej pompki. Czy wiesz może czy łatwo zdemontować tą pompkę? Ona jest bezpośrednio przy piecu tak?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Panowie, nie ma ktoś na zbyciu używanej pompki obiegowej V55 o oznaczeniach 8E0 261 431 ?
-
vag na windows 7 64bit
vcds lite działa na Win7 64bit
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
Takie wgniecenia można zniwelować tylko poprzez ostrożne podgrzewanie opalarką i tzw. walcowanie powierzchni skóry palcami. Warto poćwiczyć na jakimś elemencie, który masz przeznaczony na straty zanim narobisz kuku tutaj nieco wiecej o tym Wgniecenia i zagniecenia na skórach - usuwanie www.lederzentrum.pl - YouTube
-
[ALL B6] Xenon audi a4 b6
toć to nie są ori xenony tylko zestaw HIDów
-
Prośba o analize logów statycznych
Autem jeźdżę od pół roku, nic złego się nie dzieje oprócz minimalnych drgań na wolnych obrotach. Z tym, że od razu zaznacze, że nie są to drgania cykliczne . Przelot prawdziwy to 223tys km. Dlatego też logi przedstawione analizie
-
Prośba o analize logów statycznych
o czym to może świadczyć? ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- znalazłem takie informacje tyczące się skaczącej dawki 1. Nieprawidłowy sygnał z czujnika temperatury 2. Nieprawidłowy sygnał z przepływomierza (lub zły kontakt na wtyczce) 3. Uszkodzenie wtryskiwacza (zarówno elektryczne jak i mechaniczne) lub powietrze w paliwie. 4. "Zwariowany" sygnał od czujnika obrotów (wału korbowego lub wałka rozrządu) 5. Dyndająca luźno klapa gasząca lub "inna nieszczelność" w układzie dolotowym silnika (turbo lub EGR). 6. W mega-skrajnym przypadku moze to być kompletnie rozwalone (lub zatarte) koło dwumasowe. Zastanawiam się czy tak jeździć czy można ten fakt zbagatelizować?
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Od czego jest ten ten przycisk na środku ? blokowanie centralnego zamka - występuje w wersji na USA/Mexico
-
Prośba o analize logów statycznych
Prośba jak w temacie. Logi dynamiczne wrzucę w miarę możliwości w późniejszym czasie Statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Basic Settings Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Piłka nożna
Jak dla mnie Łukasz zdecydowanie MoTM, kasował wszystko bezbłędnie i włączał sie kiedy było trzeba do ofensywy
-
B6 DIVISION
Uzywki drozsze niz nowe z aso oO Wysłane z mojego MT11i
-
Piłka nożna
0:0, ale bedzie walka cios za cios Wysłane z mojego MT11i