Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Dzisiaj podłączyłem same woofery i musze przyznać, że zaskoczyłem się bo różnica jest spora. Przede wszystkim czuć, że woofer niżej schodzi od serii, kick jest wyczuwalny i zwarty. Wałkuje od początku te same płyty w aucie więc mam porównanie. Oczywiście drzwi będę wytłumiał bo przy większym poziomie głośności pompuje już zauważalnie i tutaj wytłumienie i porządne zaklejenie otworów technologicznych poprawi sytuacje. ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 15:52 ---------- BOSE Stage I & III wyrezane Wysłane z mojego MT11i
  2. tu masz wszystko Oferta uaktualnienia systemu Windows
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja właśnie jestem w trakcie rezania Bose, wcześniej miałem aktywny system z subem. Już po samej wymianie głośników na Bose odczułem różnice na plus. Jutro kolejny Stage czyli wzmak, sub i zasilenie tyłu, a wtedy podobno jest największy przeskok.
  4. Grzesiek albo inni szpece. Czy na VAG-u w którymś z bloków pomiarowych można sprawdzić czy pompka V55 dostaje napięcie czy też nie? lub inne wskazanie które tyczy się pompki
  5. U mnie OC najtaniej wyszło w Proama. Max zniżki i płacę składkę 321zł/rok za A4 B6. Trzeba pamiętać, że stawka ubezpieczenia wyliczana jest wg wielu czynników i np. miejsce zamieszkania też ma wpływ na wysokość składki
  6. Moduły obsługujące grzaną kierownicę 8E0 953 549 T 8E0 953 549 R może jeszcze jakieś obsługują o których nie wiem Do tego potrzebujesz taśmę 4E0 953 541 B
  7. turzol odpowiedział(a) na JotAeN temat w Audi A4 B6
    Skoro audi rozróżnia te halogeny po numerach to wydaje mi się, że tak właśnie jest. np. Halogeny z końcówką A te pod zderzak S4 mają troche inaczej wyprofilowane szkło . Z b7 te z końcówką C wątpie że podejdą ze względu na inny zderzak. Także pozostaje Ci szukać z końcówką B
  8. turzol odpowiedział(a) na JotAeN temat w Audi A4 B6
    a - s4 (w budzie b6) b - b6 c - b7
  9. Godna A4 recaro, bose . Rezaj S-line zewn Nie chciałbyś się zamienić czarnych obwódek szyb na chromy?
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Varta silver Wysłane z mojego MT11i
  11. bo te śrubki trzeba odkręcac najlepiej przy zdjętej ramce z tablicą rejestracyjna I tak byly odkrecane. Ja poleglem, potem 2 mechaniorow i w koncu wiertara poszla ruch. Listwa 160zl w aso Wysłane z mojego MT11i
  12. Ja też miałem problem z odkręceniem tych gównianych śrub. Skończyło się na rozwierceniu tych srub i kupnie nowej listwy w ASO bo stara straszyła
  13. Jakie 17'' zimowe polecacie i w jakim rozmiarze szukać zimówek do B6 ? 205/50? 215/45?
  14. wrclaguna tak wiem o tym nr zamiennym, ale może ktoś ma używkę sprawną żebym mógł wykluczyć awarię swojej pompki. Czy wiesz może czy łatwo zdemontować tą pompkę? Ona jest bezpośrednio przy piecu tak?
  15. Panowie, nie ma ktoś na zbyciu używanej pompki obiegowej V55 o oznaczeniach 8E0 261 431 ?
  16. vcds lite działa na Win7 64bit
  17. Takie wgniecenia można zniwelować tylko poprzez ostrożne podgrzewanie opalarką i tzw. walcowanie powierzchni skóry palcami. Warto poćwiczyć na jakimś elemencie, który masz przeznaczony na straty zanim narobisz kuku tutaj nieco wiecej o tym Wgniecenia i zagniecenia na skórach - usuwanie www.lederzentrum.pl - YouTube
  18. turzol odpowiedział(a) na ppw13 temat w Audi A4 B6/B7
    toć to nie są ori xenony tylko zestaw HIDów
  19. Autem jeźdżę od pół roku, nic złego się nie dzieje oprócz minimalnych drgań na wolnych obrotach. Z tym, że od razu zaznacze, że nie są to drgania cykliczne . Przelot prawdziwy to 223tys km. Dlatego też logi przedstawione analizie
  20. o czym to może świadczyć? ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- znalazłem takie informacje tyczące się skaczącej dawki 1. Nieprawidłowy sygnał z czujnika temperatury 2. Nieprawidłowy sygnał z przepływomierza (lub zły kontakt na wtyczce) 3. Uszkodzenie wtryskiwacza (zarówno elektryczne jak i mechaniczne) lub powietrze w paliwie. 4. "Zwariowany" sygnał od czujnika obrotów (wału korbowego lub wałka rozrządu) 5. Dyndająca luźno klapa gasząca lub "inna nieszczelność" w układzie dolotowym silnika (turbo lub EGR). 6. W mega-skrajnym przypadku moze to być kompletnie rozwalone (lub zatarte) koło dwumasowe. Zastanawiam się czy tak jeździć czy można ten fakt zbagatelizować?
  21. Od czego jest ten ten przycisk na środku ? blokowanie centralnego zamka - występuje w wersji na USA/Mexico
  22. Prośba jak w temacie. Logi dynamiczne wrzucę w miarę możliwości w późniejszym czasie Statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Basic Settings Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  23. turzol odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak dla mnie Łukasz zdecydowanie MoTM, kasował wszystko bezbłędnie i włączał sie kiedy było trzeba do ofensywy
  24. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uzywki drozsze niz nowe z aso oO Wysłane z mojego MT11i
  25. turzol odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    0:0, ale bedzie walka cios za cios Wysłane z mojego MT11i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.