Treść opublikowana przez turzol
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
szybki lopez już się przejadły? Ja miałem też często myśli żeby przehandlować dekory 1NK i kupić piano black albo carbony, ale im dłużej mam to auto to jednak stwierdzam że alu najlepiej kontrastuje z czarnymi plastikami.
-
B6 DIVISION
ta lampka wisi juz pol roku na allegro. Dla mnie ten SOS jest powiazany z telematic, ale ja sie nie znam
-
B6 DIVISION
Tak, na fotce jedna dysza nie ma wtyczki i jest niepodgrzewana. Swoją droga cena za używki dziwna skoro za 40zł/szt są nowki ori na allegro
-
Rozwiązanie problemu baterii do pilota webasto
dzieki domin, mimo wszystko pilot nie dziala u mnie na tych ogniwach i nie mam pojęcia dlaczego.
-
Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
Dzisiaj uzyskalem info w ASO ze fabryczne Webasto w A4 B6 w dieslach dogrzewa samoczynnie ponizej temp otoczenia 5st C . Natomiast gdy temperatura czynnika chlodzacego osiagnie 50st C wtedy przestaje dogrzewac. Ktos moze to potwierdzic?
-
Rozwiązanie problemu baterii do pilota webasto
Móglbys jeszcze raz wytlumaczyc gdzie w tych ogniwach jest plus a gdzie minus? Mam baterie 9V Panasonica , dokladnie taka jak u ciebie i w srodku byly ogniwa w bialej otulinie. Wkladam do pilota na wszystkie sposoby i niestety bez efektu - nie zaswieca sie dioda przy wlaczaniu przycisku grzania
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
Ostatnio natrafiłem na takie rozwiązanie i wg mnie ten box ma spore możliwości .
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Jaki jest nr fabr tej membrany i gdzie mozna kupic? Aso? Wysłane z mojego MT11i
-
klimatyzowany schowek
rurka ma nr 8E1 816 311 poniżej manual do montażu klimatyzowanego schowka AudiWorld Tech Articles
-
H6w led smd bax9s canbus
Gdzie widziales h6w led osram? Wysłane z mojego MT11i
-
B6 DIVISION
rns-e obsłuży max 2x2GB SD rns-e led max 2x32GB SDHC
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj przypadkowo włączyłem pudło a tam na tvp2 zaczął się ten film Filmweb.pl - filmy takie jak Ty! Zdecydowanie polecam, genialny od początku do ostatniej sceny. Mocne, prawdziwe kino i bardzo dobre aktorstwo.
-
B6 DIVISION
ale na allegro jest tego cała masa w bdb cenach
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Kratka dolna S-line ma nr i warianty kolorystyczne: 8E0 807 647 D 01C chrom 8E0 807 647 E 5PV czarna Kratka dolna S4: 8E0 807 647 B 3SR granit-metalik 8E0 807 647 F 5PV black cena wszystkich ww jest taka sama w aso i na dzien dzisiejszy bez rabatów 472zł
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wartości kodowania dla poszczególnych rozmiarów kół Tyre size: Tyre circumference: 195/65 R14 1935 195/65 R15 1935 205/55 R15 1930 205/55 R16 1930 205/60 R15 1910 205/640 R440 A 1952 205/65 R15 1973 215/50 R17 1976 215/55 R16 1960 215/650 R440 A 1983 225/45 R17 1930 235/40 R18 1967 235/40 ZR18 1967 235/45 R17 1964 245/40 R17 1915
-
B6 DIVISION
Trzeba miec nowy RNS E 2010 No, OK. Ale jak to działa? Bierze odczyty z fabrycznych czujników parkowania? Do odpalenia optycznego PDC potrzebne sa na pewno: nowe RNS-E , emulator can gateway i sterownik pdc z A3 polift (8P0). Niemce juz rokzminily temat na a4-freunde.de. Ja z checia zaglebie sie w temat, ale moj niemiecki mimo ze jest na poziomie bdb i tak nie ogarnia wszystkiego. Jesli ktoś schprecha lepiej niz ja, to podrzuce linka do tematu https://www.youtube.com/watch?v=uiTXA72dCWc
- B6 DIVISION
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Aisin produkuje RNS-E dla Audi http://www.aisin.com/index.htmli
-
Gdzie montowany jest głośnik centralny
Czujnik nasłonecznienia, wysyła sygnał do sterownika klimatronic
-
przedni panel przełącznika świateł
nie nie pasuje, czy nie będzie obrócony? Żona ma przełącznik z Polo 6R w swoim aucie, jutro na próbe zapne do mojego B6 i sprawdze
-
Jak najlepiej dbać o skórę w A4 ??
Po użyciu środka czyszczącego trzeba odczekać 1-2h aż do całkowitego wyschnięcia, potem nakładać odżywkę.
-
Jak najlepiej dbać o skórę w A4 ??
HiRide ja nie miałem żadnych negatywnych przejść z nimi. Akurat nie stosowałem farb tonujących, bo głównie kupowałem produkty do czyszczenia i konserwacji czyli Cleaner/strong cleaner oraz LV Protector i dla mnie są świetne. Kupując ori zestawy do pielęgnacji skór w ASO VW/Audi w środku masz produkty Lederzentrum właśnie. Kontakt z firmą jest wzorowy, właściciel zna się na branży jak mało kto w PL to Ci mogę zagwarantować bo wiedzę ma ogromną w tym zakresie.
-
Jak najlepiej dbać o skórę w A4 ??
Gdyby ktoś z Małopolski / śląska potrzebował zregenerować tapicerkę skórzaną to załatwi rabat u mojego dobrego kumpla, który zajmuje się tym zawodowo https://picasaweb.google.com/wnetrz Do pielegnacji skórzanych tapicerek dla mnie topowe są środki firmy Lederzentrum. Strona Główna - Czyszczenie skóry, renowacja skóry - Lederzentrum Polecam z cała odpowiedzialnością, samą firmę jak ich środki i podejście do klienta bo takich firm ze świecą szukać w naszym kraju.100% profesjonaliści
-
Użytkowanie e-papierosa
Odpowiedź jest prosta, Twoi kumple są zbyt leniwi żeby obsłużyć e-papierosa należycie. 95% osób zniechęca się po miesiącu z powodu lenistwa właśnie, takie są fakty. To jeszcze do niedawna był baaardzo awaryjny sprzęt, ktory wymagał grzebania, poprawek , modów i właśnie większość początkujących to przerastało więc wracali do analogów. Teraz można powiedzieć, że sprzęt jest już o niebo lepiej dopracowany, wydajniejszy - baterie typu EGO to był przełom i można na jednej markowej baterii pociągnąć długi czas. Właśnie wczoraj moja pierwsza bateria Ego-T zakupiona u E-kinga w Lodzi padła po 2 latach intensywnego użytkowania. Kiedyś baterie padały jak muchy, w kartkach przepalały się watki, trzeba było ostro kombinować , teraz w dobie Ego, VVmodów , baniaków a'la vivi nova, liquinatorów , wymiennych grzałek ten sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Ważne żeby nie nakupować gów..a, które zalewa allegro i kupować markowe i sprawdzone produkty i bron Boże nie słuchać zakręconych Pań na wysepkach w centrach handlowych bo nakręcą was na najgorszy lub najdroższy shit za który w internecie zapłacicie 70% taniej
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
fajne foty. Oj kusi ten carbon mnie kusi... BTW zadbaj o recarosy bo widać, że struktura skóry jest już zmęczona, jakby nie dostawała odżywki od długiego czasu