Treść opublikowana przez turzol
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Sporo ludzi zapewne szuka Sterowanie kompuerem Audi A4 B6 8e 02- (2902614149) - motoAllegro
-
B6 DIVISION
Do ASO zawsze lepiej podejść /przedzwonić podając numery części, nie ma co liczyć ze patałachy znajdą w ETCE odpowiednią część. Wiele razy musiałem za rękę gości co tam pracują prowadzić bo jak widziałem co wyczyniali w ETCE przy najprostszych czynnościach to ręce mi opadły do samej ziemii
-
Demontaż TYLNEGO zderzaka JAK ???
ElsaWeb - Removing and installing bumper
-
B6 DIVISION
może się przydać przy wymianie oswietlenia wewn, jak jeszcze nikt tego nie robił to wydaje się pomocne
-
Proszę o pomoc, kratka od zderzaka
votex/ms-design
-
Pytanie o klamki...
Liznąłem troche tematu na a4-freunde.com i ludzie tam znacznie częściej montują klamki chrom z A3 Cabrio - pasują plug&play do A4 B6/B7 i są znacznie tańsze od tych z A6 bo 74zł/szt za ori . Ponadto są z matowego alu i nie świecą się jak psu wiadomo co numerki klamek 8P1 837 239 GRU - z otworem na zamek 8P0 837 239 GRU - bez otworu na zamek tak to wyglada
-
Proszę o pomoc, kratka od zderzaka
440zł brutto bez rabatów. Za nową to i tak dobra cena mysle
-
Pytanie o klamki...
teraz powinno być, wczesniej hotlinkowalem z ichniejszego forum
-
B6 DIVISION
Ja mam wolne do końca tygodnia. Może uda się coś dłubnąć przy aucie, bo w końcu temperatury na plusie Za to w sylwestra mam dyżur 8h
-
Proszę o pomoc, kratka od zderzaka
Srodkową kratkę jak i boczne możesz zamówić w ASO nr środkowej kratki 8E0 071 612 M041
-
Pytanie o klamki...
Listewki z A6 na pewno pasuja do A4 B6/B7. Numery podesle jak znajde watek na a4-freunde Natomiast pasuja takze blendy z Seata Exeo. nr 3R0 071 302 - blenda chrom blyszczacy 3R0 071 302 A - blenda chrom matt tak to wyglada na A4
-
Dzwięk o nie zapięciu pasów
sygnalizacja niezapiętych pasów w B6 dziala tylko jesli mamy zamek pasów z czujką (czarna kostka w listwie wtyczek fotela)
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Recarosów jest tyle kombinacji barwnych że można w czym wybierać ;]- B6 DIVISION
pełen kubeł RS4 jest w uj niewygodny. Jechałem w tym fotelu trasę 360km i myślałem, ze nie wysiedze do końca podróży. Z resztą ciężko się na niego wsiada ze względu na wysokie boki i nie ma regulacji elektrycznej. To dobry stołek ale z przeznaczeniem auta na tor, ale do cywila bym tego nie pchał. Dla mnie ideał to recaro w takiej kombinacji- B6 DIVISION
no ale stary po to odpalasz w lecie klime, a zimą grzanie d*p żeby cieszyć się z komfortu podróżowania w skórach. Ale jak kto woli , wolny wybór- B6 DIVISION
Wtf? Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych Wysłane z mojego MT11i Pewnie na ktores Ksiedzowe chce wymienic Dla mnie bez szału, jedyne na które bym się zamienił to czarne z jasną alkantarą najlepiej w pełnej opcji z grzaną kanapą i pamięciami. Ale takiego białego kruka nie upoluje prędko- B6 DIVISION
Wtf? Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych Wysłane z mojego MT11i- B6 DIVISION
Wesołych, zdrowych i radosnych świąt spędzonych wśród najbliższych . A przy okazji prezentów co najmniej takich Audi S4 Christmas Surprise - YouTube- Spoty Katowice i okolice
Wesołych wszystkim A4 Maniakom życzę i co najmniej takich prezentów jak poniżej Audi S4 Christmas Surprise - YouTube- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pytanie do obeznanych w temacie lub dystrybutorów . Czy poniższy olej Liquid Moly jest w ofercie na polskim rynku? LIQUI MOLY - Motorenöle, Additive, Autopflege - Produkte - Diesel High Tech 5 W-40 Pytam ponieważ zależy mi na 5W40 spełniającym normę 505.01 a z tego co widzę tylko ten olej spełnia te wymagania- Bixenon Xenon od A do Z
Może się zbłaźnię pytaniem, ale zapytam w czym lepsze są te przetwronice Denso od fabrycznych Valeo?- mapy rns-e - slask
Dokladnie mam taka sama nazwe Wysłane z mojego MT11i- mapy rns-e - slask
U mnie fotoradary sa widoczne w menu i mozna aktywowac . Mam RNS-E Led 2012 Wysłane z mojego MT11i