Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a trójkąt jest cały? Bo może łykne
  2. O bedzie nowa A4 na mieście do oblookania tam siedzi multitronic?
  3. No to będzie to Tez słyszałem że jeden to mój imiennik a drugi to Jacek? Z nieba mi spadł
  4. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie teraz zsuń z tych zaczepów obudowe:wink: delikatnie walnij łapą w spód i spadnie:naughty: Marcin jak dlamnie te lustra są w full opcji czyli 14pinów , czyli składanie ,pamięć Czyli w tej pozycji jak lusterko jest na aucie walnąć od spodu w obudowę i będzie po ptokach?
  5. O Daneckim sporo dobrego słyszałem. Ktoś, gdzies mi jeszcze mówił, że na Bogucicach dorabiają po godzinach mechaniory z ASO Audi tylko ciężko się do nich dostać i nie mam namiarów.
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mi ktoś powie jak ściągnąć obudowy lusterek? Odkręciłem 2 śruby i zdjąłem spody lusterek, wyjąłem płytkę lustra i mam wszystkie flaki na wierzchu. Widać u góry 2 zaczepy i na dole 2 wsuwki , ruszam w każdą stronę obudową i ta się rusza więc chyba nie jest dodatkowo nigdzie przykręcona?
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wal na [email protected] jakby co
  8. powitać Ma ktoś sprawdzonego fachowca na terenie Oberschlesien, który ma diesle w jednym palcu ?
  9. Są też D1S . Z tego co czytam to wszędzie zachwalają te żarniki i może się na nie szarpnę
  10. Pacze... 5000K, no ciekawą barwę mają. Zaraz poczytam i zadecyduje
  11. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dobra cena
  12. turzol odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany co to za bodykit? Na pewno ori, ale nie wiem czy to DTM czy Votex Audi A4 Bodykit / Heck Front und Dachspoiler Neu GRAU original Auditeile Audi | eBay
  13. uuu tak myślałem że może być już cześć wycofana z produkcji. Aczkolwiek numer jest prawidłowy. Pozostaje Ci szukać w używce - ebay.de lub allegro ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- mam coś dla ciebie, sprawdź skrzynke PW
  14. dam szanse philips blue vision ultra (nie mylić ze zwykłymi blue vision). Ledy póki są jakie są nie przemawiaja do mnie
  15. Na dzień dzisiejszy koszt gołego bixenona w ASO to 3384zł Poza ASO można kupić za ok 1400zł/szt bo wiadomo że to VALEO i s każdym zapyziałym Intercarsie można kupić bez problemu. Mi się udało wyrwać w dość atrakcyjnej cenie więc się długo nie zastanawiałem i łyknąłem. Co do soczewek z B8 to na bank wsadzę tylko chciałbym jak najświeższe. Szkoda ze samych soczewek nie da sie kupić osobno bo pewnie szukałbym nówek ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- W sumie to tak Taka praca, że mam na to czas
  16. 3 para bixenów zawita niedługo, tym razem funkiel nówki nieśmigane Jako że chce zrobić wszystko na nówkach - wejdą nowe żarówki kierunków Philips SilverStar, żarniki Philips XenStart D1S 85410+ o barwie 4700K oraz żarówki H7 Philips X-treme Vision +100%. Jeszcze nie wiem jakie postojówki, ale coś wyszukam
  17. No teraz to jest jasne jak słońce Teraz jeszcze musze poszukać numerów pinów bo chce zrobić to jak ori, może Ty Bart-S dysponujesz numerkami pinów - tymi za kostką pomarańczową oraz tych, które wchodzą do wtyczki idącej do sterownika drzwi (mam wersje HIGH z końcówkami G na końcu numeru fabr.)
  18. Ok znalazłem trochę informacji na pewnym niemieckim forum. Mając wewnętrzne lusterko fotochrom mamy wyprowadzoną w słupku A instalację zakończoną pomarańczową kostką, ale i tak trzeba ciągnąć instalację do luster PIN 7 i PIN 8 w tej wtyczce idą od lusterka wewnętrznego i to one odpowiadają za ściemniania luster (pojawia się napięcie 1.6V przy ściemnianiu). Wystarczy przeciągnąć po 2 kable na stronę do PIN1 wtyczki fotochrom wewnątrz lustra i PIN2 masa.
  19. być może że instalke już masz:wink: luknij ile kabelków masz w gumie przy drzwiach:wink: a ile ma być kabli w sumie przy gotowej instalce?
  20. Zdobyłem w końcu lustra w pełnej opcji czyt. składanie+fotochrom+pamięć. Czytałem wątek od deski do deski, ale nie rozumiem jednej kwestii jeśli chodzi o fotochrom zewn. Mając fabryczne lustro fotochrom wewnętrzne oraz moduły drzwi w wersji HIGH wszystko zatrybi od razu czy też trzeba dokładać coś do instalacji fabrycznej?
  21. turzol odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4 B6
    Dołączam się do pytania. Samą nakładkę zamówiłem w ASO , ale chce zlikwidować całkowicie możliwość otwierania z klucza i wstawić klamkę z drzwi pasażera lub drzwi tył. Pytanie czy wszystko będzie pasowało?
  22. Poszukaj na allegro, można wyrwać oba uchwyty za mniej niż 100zł . Ja dałem 80zł za oba + wysyłka.
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co widzę to są 2 wersje Osram Diadem - niebieskawa i chrom OSRAM - DIADEM CHROME - 7507 - NOWOŚĆ !!! (2749870105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mikaszi Ja na taką właśnie choruje Pany jakie macie żarówki do kierunków przednich? Denerwuje mnie pomarańczowa poświata w bixenonach. Philips Silver Vision się nada?
  25. Obadany na zywo Bardzo fajna sztuka, obszycie robi robote. Bede sledzil watek Wysłane z mojego MT11i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.