Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Miałby ktoś szyby wklejki tył do B6 Avant nie pod chrom?
-
Spoty Katowice i okolice
Lokalizacja: Zawisty Nadburzne Ale egzemplarz godny
-
B6 DIVISION
mikaszi nie wcurwiaj ludzi ładuj kolorowego FIS-a bo ten czerwony tutaj nie ma racji bytu
-
B6 DIVISION
Pany ile ceni się kiera w takim stanie? Warto za 400zł?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Nice...
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek
-
B6 DIVISION
a zrobił Ci się update do SW220? Bo u mnie nie , a powinien....
-
B6 DIVISION
U mnie na LED śmigają, czy na starym rns-e to nie wiem. Ja wczoraj zapodałem mapę od Hammera ale nie dopytałem go czy on na swojej ma wyświetlane fotoradary
-
B6 DIVISION
06B121111D 06B121111K 06B121111G A czym one się różnią tak btw. ? niczym się nie różnią, zobacz w ETCE. D zamienia się na G a ten zamienia się na K, który jest aktualny. 420zł bez rabatów 302zł u gajosa
-
B6 DIVISION
moge ci zamowic w ASO z 20% rabatem ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- kurde tylko znowu musze w ciemno wydawac kase i ciekawe czy to bedzie akurat to masz 20% rabatu w aso? ja po 11 latach kupowania w jednym i tym samym aso mam nędzne 8 w porywach 12% i jeszcze się krzywią ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości i foto radary + jeszcze chyba coś , ale to musze doczytać
-
B6 DIVISION
u mnie w AVF słychać dość wyraźnie to pyknięcie, także masz przekaźnik doopnięty albo bezpieczniki do skontrolowania ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- masz nr części?
-
Dzwigienka od otwierania maski z przodu
źle się wyraziłem w takim razie, łapie pod sam koniec i mam wrażenie że zaraz ta dźwigienka zostanie mi w rękach...Linkę mogę kupić nową, bo akurat w salonie kosztuje niewiele .
-
Dzwigienka od otwierania maski z przodu
Dołącze się do wątku. U mnie maska otwiera się, ale trzeba dość siłowo pociągnąć za wspomnianą dźwigienkę. Czy to oznaka wyrobienia linki czy samej dźwigienki?
-
B6 DIVISION
a słyszysz cyknięcie przekaźnika? Powinien cyknąć ok 2-3s po tym jak zgaśnie kontrolka grzania świec
-
B6 DIVISION
przekaźnik świec żarowych sprawdź
-
Spoty Katowice i okolice
thx za spota. H4mm3R fotoradary śmigają
-
Spoty Katowice i okolice
skad pomykasz?
-
Pytanie o klamki...
te nakładki chrom na klamki z A6 pasują plug&playdo A4 B6/B7
-
Tacierzyństwo
Miszka82 teraz na kombiaka poluj . Gratzzz!
-
Spoty Katowice i okolice
Pany jutro SCC?
-
B6 DIVISION
domin79 mam konto na ebay od paru lat . Co tam potrzebujesz ?
-
B6 DIVISION
Inne sa silniczki sterowania Wysłane z mojego MT11i
-
Jaki olej do skrzyni biegów?
Również polecam zalać ori olejem, unikniesz późniejszych niespodzianek. Kiedyś zalałem Mobil1 do skrzyni od VW żony. Olej niby spełniający normy, po czym zimą zrobił się z niego kisiel i wytarła się zębatka 5-ego biegu Od tego czasu zalewam do skrzyń swoich aut tylko serwisowe oleje i jak najbardziej polecam.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiaj przy OBI w Tychach B6 Dolphin Grey rej SPS z ramkami.
-
Renowacja listw chromowanych środek + tunel
Mógłbyś dać nr ori części? 8E0858063B Sprawdziłem cenę i jednak powala... 163zł za kawałek to jednak sporo Mam taką nową w garażu nie montowaną i chyba puszczę na sell