Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałby ktoś szyby wklejki tył do B6 Avant nie pod chrom?
  2. Lokalizacja: Zawisty Nadburzne Ale egzemplarz godny
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mikaszi nie wcurwiaj ludzi ładuj kolorowego FIS-a bo ten czerwony tutaj nie ma racji bytu
  4. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ile ceni się kiera w takim stanie? Warto za 400zł?
  5. dzięki Grzesiek, ale póki auto jest serią i daleko mi do dywizjonu B-szóstek
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a zrobił Ci się update do SW220? Bo u mnie nie , a powinien....
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie na LED śmigają, czy na starym rns-e to nie wiem. Ja wczoraj zapodałem mapę od Hammera ale nie dopytałem go czy on na swojej ma wyświetlane fotoradary
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    06B121111D 06B121111K 06B121111G A czym one się różnią tak btw. ? niczym się nie różnią, zobacz w ETCE. D zamienia się na G a ten zamienia się na K, który jest aktualny. 420zł bez rabatów 302zł u gajosa
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moge ci zamowic w ASO z 20% rabatem ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- kurde tylko znowu musze w ciemno wydawac kase i ciekawe czy to bedzie akurat to masz 20% rabatu w aso? ja po 11 latach kupowania w jednym i tym samym aso mam nędzne 8 w porywach 12% i jeszcze się krzywią ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości i foto radary + jeszcze chyba coś , ale to musze doczytać
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie w AVF słychać dość wyraźnie to pyknięcie, także masz przekaźnik doopnięty albo bezpieczniki do skontrolowania ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- masz nr części?
  11. źle się wyraziłem w takim razie, łapie pod sam koniec i mam wrażenie że zaraz ta dźwigienka zostanie mi w rękach...Linkę mogę kupić nową, bo akurat w salonie kosztuje niewiele .
  12. Dołącze się do wątku. U mnie maska otwiera się, ale trzeba dość siłowo pociągnąć za wspomnianą dźwigienkę. Czy to oznaka wyrobienia linki czy samej dźwigienki?
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a słyszysz cyknięcie przekaźnika? Powinien cyknąć ok 2-3s po tym jak zgaśnie kontrolka grzania świec
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przekaźnik świec żarowych sprawdź
  15. thx za spota. H4mm3R fotoradary śmigają
  16. skad pomykasz?
  17. turzol odpowiedział(a) na sebamol temat w Audi A4 B6
    te nakładki chrom na klamki z A6 pasują plug&playdo A4 B6/B7
  18. Miszka82 teraz na kombiaka poluj . Gratzzz!
  19. Pany jutro SCC?
  20. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domin79 mam konto na ebay od paru lat . Co tam potrzebujesz ?
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Inne sa silniczki sterowania Wysłane z mojego MT11i
  22. Również polecam zalać ori olejem, unikniesz późniejszych niespodzianek. Kiedyś zalałem Mobil1 do skrzyni od VW żony. Olej niby spełniający normy, po czym zimą zrobił się z niego kisiel i wytarła się zębatka 5-ego biegu Od tego czasu zalewam do skrzyń swoich aut tylko serwisowe oleje i jak najbardziej polecam.
  23. Dzisiaj przy OBI w Tychach B6 Dolphin Grey rej SPS z ramkami.
  24. Mógłbyś dać nr ori części? 8E0858063B Sprawdziłem cenę i jednak powala... 163zł za kawałek to jednak sporo Mam taką nową w garażu nie montowaną i chyba puszczę na sell

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.