Treść opublikowana przez turzol
-
Problem klimatronik
pewnie zablokowane potencjometry w którymś z silniczków klap. Trzeba VAG-a podłączyć i odczytać błędy w sterowniku klimatyzacji
-
Użytkowanie e-papierosa
10ml za 20zł? Toż to bandycka cena.. Mnie 50ml liquidu Blue Mist (dawny Joye) kosztuje 33zł po rabacie jaki mam wypracowany w e-dym.pl. Teraz mają w promo 8szt 10ml za 39,90 - można sobie zatem wypróbować różne smaki. Menthol 18mg to mój podstawowy LQ i mógłbym go palić na okrągło, tytoniowe jak CML czy M też popalam i chwalę sobie. Liquidy tutaj opinie o liquidach Blue Mist Liquidy BLUE MIST - opinie | Liquidy i wkłady | E-papierosy-forum.pl
-
Użytkowanie e-papierosa
- przedni panel przełącznika świateł
zapewne zeszła powłoka z niego.- przedni panel przełącznika świateł
tylko cały przełącznik- Użytkowanie e-papierosa
Ego-L? Co to za twór? Pierwsze na oczy widze. Jak już kupować Ego to od Joytech czyli sprawdzony przetestowany sprzęt. Najlepiej Ego-VV z regulacją napięcia, to da większy wachlarz możliwości. Na sam początek nie rzucałbym się na niesprawdzony sprzęt, można się szybko zniechęcić i kasa pójdzie w błoto. Ze swoej strony polecam kupowanie ze sprawdzonych źródeł czyli dpv9.pl lub e-dym.pl Co do ilości zużywanego liquidu wszystko zalezy od liquidożerności samego parownika. Ja wypalam na Vivi Nova Slim v3 dziennie ok 8-10ml, ale palę dość intensywnie, praktycznie można powiedzieć że z taką samą regularnością tak jak paliłem analogi wcześniej. Znajomi z pracy na tym samym parowniku wypalają jeden baniak dziennie czyli ok 2ml i są nasyceni, dla mnie to zdecydowanie za mało- Użytkowanie e-papierosa
Ja wapuje (e-pale) od 2 lat, jakbyś miał jakieś pytania odnośnie doboru sprzętu, liquidów czy użytkowania to wal śmiało, postaram się pomóc. Przewinęło się przez moje ręce masę modeli, baterii, modów, kartomizerów, atomizerów i mam jako tako rozeznanie w temacie BTW Polecam forum E-papierosy-forum.pl- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ale to jest real foto- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
wegiel z rs4 wyglada tak- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ustrzelony ktoś dzisiaj pod IKEA k-ce- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Baterie pasujące do pilota ori mają długość 39mm, trzeba uważać kupując- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Fajnie ze dorwales Wysłane z mojego MT11i- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fajny mod i bardzo praktyczny Tutaj komplecik leży AUDI A4 B8 AVANT ROLETA MOCOWANIE BAGAŻU (2789307967) - motoAllegro- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra- Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
w ASO kupisz- YouTube - filmy warte obejrzenia
Akcja jak z filmu- Rodzaje RNS E
rns-e z końcówką numeru 192 obsługują 4GB, nowsze rns-e z końcwkami 193 obsługują 32GB- [B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
W koncu dorwałeś Jestem ciekaw jakie bedziesz mial wrazenia po przesiadce ze starego RNS-E? ja w sumie od razu wskoczylem na najnowszy rns-e wiec praktycznie nie wiem jak stare lata- Spryskiwacze mgiełkowe
Dysza spryskiwacza oryginał VW 5M0955985C9B9 (2715167291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. adaptery w aso za kilka 2zł z groszami- Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
zgadza się. Ja miałem to szczęście że poprzedni właściciel dołożył sobie w ASO zestaw z ramionami i piórami aero, z tym że kiedy ja już użytkowałem auto to musiałem zmienić same pióra bo już słabiej zbierały i kosztowały mnie w ASO ok 150-160zł o ile dobrze pamiętam. W każdym razie będzie spokój na 2 lata- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Kupie jednak 0392020034 bo jest mocniejsza od tej z końcówką 024 z resztą taki numerek mam teraz na fabrycznej. Mam nadzieje, że po wymianie pompki w końcu pozbędę sie problemów z webasto i zacznie chodzić jak należy czyli piec nie będzie się wyłączał- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
ORI Pompa obiegowa BOSCH 0392020024 8E0 261 431 Jestem na kupnie pompki i w pierwszym poście chyba jest błąd jeśli chodzi o oznaczenie pompki Boscha? Nie powinien być numerek 0392020034?- Listwa drzwiowa ozdobna chromowana
łap 8E0 853 284 G uszczelka zgarniająca z listwą ozdobną str.prawa- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Nie, ale nie lepiej wywalić tą kratkę przy wlocie ? W końcu jednak służy to wentylacji/przewietrzaniu w Avantach- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
kodowania nie ruszałem, a pownienem? Nie sądziłem, że tak szybko pójdzie ze swapem wzmaka i suba - odcięcie starej wtyki i lutowanie 10-ciu przewodów kolor w kolor.20 minut i po zawodach Różnica jest kolosalna, teraz tył mi napierd...a zdrowo, trzeba szybko rezać Stage II coby przód mógł ze wzmaka zagrać - przedni panel przełącznika świateł