Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. pewnie zablokowane potencjometry w którymś z silniczków klap. Trzeba VAG-a podłączyć i odczytać błędy w sterowniku klimatyzacji
  2. 10ml za 20zł? Toż to bandycka cena.. Mnie 50ml liquidu Blue Mist (dawny Joye) kosztuje 33zł po rabacie jaki mam wypracowany w e-dym.pl. Teraz mają w promo 8szt 10ml za 39,90 - można sobie zatem wypróbować różne smaki. Menthol 18mg to mój podstawowy LQ i mógłbym go palić na okrągło, tytoniowe jak CML czy M też popalam i chwalę sobie. Liquidy tutaj opinie o liquidach Blue Mist Liquidy BLUE MIST - opinie | Liquidy i wkłady | E-papierosy-forum.pl
  3. zapewne zeszła powłoka z niego.
  4. tylko cały przełącznik
  5. Ego-L? Co to za twór? Pierwsze na oczy widze. Jak już kupować Ego to od Joytech czyli sprawdzony przetestowany sprzęt. Najlepiej Ego-VV z regulacją napięcia, to da większy wachlarz możliwości. Na sam początek nie rzucałbym się na niesprawdzony sprzęt, można się szybko zniechęcić i kasa pójdzie w błoto. Ze swoej strony polecam kupowanie ze sprawdzonych źródeł czyli dpv9.pl lub e-dym.pl Co do ilości zużywanego liquidu wszystko zalezy od liquidożerności samego parownika. Ja wypalam na Vivi Nova Slim v3 dziennie ok 8-10ml, ale palę dość intensywnie, praktycznie można powiedzieć że z taką samą regularnością tak jak paliłem analogi wcześniej. Znajomi z pracy na tym samym parowniku wypalają jeden baniak dziennie czyli ok 2ml i są nasyceni, dla mnie to zdecydowanie za mało
  6. Ja wapuje (e-pale) od 2 lat, jakbyś miał jakieś pytania odnośnie doboru sprzętu, liquidów czy użytkowania to wal śmiało, postaram się pomóc. Przewinęło się przez moje ręce masę modeli, baterii, modów, kartomizerów, atomizerów i mam jako tako rozeznanie w temacie BTW Polecam forum E-papierosy-forum.pl
  7. Ustrzelony ktoś dzisiaj pod IKEA k-ce
  8. Baterie pasujące do pilota ori mają długość 39mm, trzeba uważać kupując
  9. Fajny mod i bardzo praktyczny Tutaj komplecik leży AUDI A4 B8 AVANT ROLETA MOCOWANIE BAGAŻU (2789307967) - motoAllegro
  10. taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra
  11. w ASO kupisz
  12. Akcja jak z filmu
  13. rns-e z końcówką numeru 192 obsługują 4GB, nowsze rns-e z końcwkami 193 obsługują 32GB
  14. W koncu dorwałeś Jestem ciekaw jakie bedziesz mial wrazenia po przesiadce ze starego RNS-E? ja w sumie od razu wskoczylem na najnowszy rns-e wiec praktycznie nie wiem jak stare lata
  15. turzol odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Dysza spryskiwacza oryginał VW 5M0955985C9B9 (2715167291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. adaptery w aso za kilka 2zł z groszami
  16. zgadza się. Ja miałem to szczęście że poprzedni właściciel dołożył sobie w ASO zestaw z ramionami i piórami aero, z tym że kiedy ja już użytkowałem auto to musiałem zmienić same pióra bo już słabiej zbierały i kosztowały mnie w ASO ok 150-160zł o ile dobrze pamiętam. W każdym razie będzie spokój na 2 lata
  17. Kupie jednak 0392020034 bo jest mocniejsza od tej z końcówką 024 z resztą taki numerek mam teraz na fabrycznej. Mam nadzieje, że po wymianie pompki w końcu pozbędę sie problemów z webasto i zacznie chodzić jak należy czyli piec nie będzie się wyłączał
  18. ORI Pompa obiegowa BOSCH 0392020024 8E0 261 431 Jestem na kupnie pompki i w pierwszym poście chyba jest błąd jeśli chodzi o oznaczenie pompki Boscha? Nie powinien być numerek 0392020034?
  19. łap 8E0 853 284 G uszczelka zgarniająca z listwą ozdobną str.prawa
  20. Nie, ale nie lepiej wywalić tą kratkę przy wlocie ? W końcu jednak służy to wentylacji/przewietrzaniu w Avantach
  21. kodowania nie ruszałem, a pownienem? Nie sądziłem, że tak szybko pójdzie ze swapem wzmaka i suba - odcięcie starej wtyki i lutowanie 10-ciu przewodów kolor w kolor.20 minut i po zawodach Różnica jest kolosalna, teraz tył mi napierd...a zdrowo, trzeba szybko rezać Stage II coby przód mógł ze wzmaka zagrać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.