Treść opublikowana przez turzol
-
Gumowa osłona klamki w klapie bagażnika Avant
Chodzi ci o to? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
B6 DIVISION
Podobno nie są super wygodne Były te fotele nie tak całkiem dawno na alledrogo i poszły za kwotę pięciocyfrową
-
Co to za pakiet wyposażenia?
Jesli nie masz we wlepce kodu PQD to masz wewn. S-line Pakiet sportowy S line plus: - zawieszenie sportowe S line - 9-ramienne obręcze ze stopów metali lekkich, o rozmiarach 7,5J x 17, z oponami 235/45 R17 (opcjonalnie: zawieszenie sportowe S line 18”) - Emblemat S line na listwach ochronnych tylnych drzwi po obu stronach pojazdu - lakiery we wszystkich kolorach seryjnych – jako dodatkowe opcje specjalne kolory perłowe: czerwony Missano i srebrny Avus - sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią tkaniny "Speed" w kolorze czarnym lub srebrnym - wstawki w tapicerce drzwi z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym lub srebrnym - listwy progowe w drzwiach z emblematem S line - fotele z pełną regulacją elektryczną - podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym - elementy dekoracyjne z matowego aluminium - sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą - gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną, perforowaną skórą (opcjonalnie dostępna w aluminum) - osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry (dla manualnej skrzyni biegów) - uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą - system informacji kierowcy FIS - pakiet oświetleniowy
-
B6 DIVISION
Votex AUDI A4 tuning na RS4 B6 z 2002 -04 Zderzak Przód (2665133037) - motoAllegro
-
Rodzaje RNS E
na allegro jest mało albo wcale. Dzwoń po firmach montujących fabryczne navi. Tam mają od ręki, ale też trzeba wyłożyć 2000-2400zł za urządzenie legalne z papierami, oczywiście używki.
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
Ale podejdzie ten wtyk do tego?
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
Super tylko chyba nie do konca sie rozumiemy. Antena diverity nie pasuje do tego zlacza z tylu RNS-E. Oba sa zlacza sa typu meskiego i tu jest problem. Nikt nie przechodzil z RNS-D na RNS-E ? Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 są do tego przejściówki:wink: jak znajde to podeśle jak chcesz:wink: domin bede wdzieczny bo jobla dostaje przez te szumy Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ---------- A czy przypadkiem nie potrzebuje tego adaptera? Audi Antennenadapter Diversity Navigationseinheit RNS D auf RNS-33403
-
B6 DIVISION
No to aktualka nie poleci, mapy się normalnie odpalą.
-
Odnowa tunelu
szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje.
-
B6 DIVISION
Smiało możesz zapodać płytę z mapami. Co najwyżej uruchomi się upgrade oprogramowania jeśli miałeś starszy soft niż SW0650
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
Super tylko chyba nie do konca sie rozumiemy. Antena diverity nie pasuje do tego zlacza z tylu RNS-E. Oba sa zlacza sa typu meskiego i tu jest problem. Nikt nie przechodzil z RNS-D na RNS-E ? Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Rodzaje RNS E
Te z koncowka nr fabr 193 to juz nowsze . Tak samo rns-e z exeo. Ogolnie latwo poznac nowe rns-e po klawiszu MEDIA zamiast CD/TV Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
Przechodziłem z RNS-D na RNS-E. Zakupiłem adapter ISO1 na ISO2 tzw. quadlock oraz adapter antenowy dokładnie taki Adapter ten to nic innego jak przejście z anteny FM/AM na złącze podwójne Fakra. Oczywiście pasuje i radio odbiera, natomiast w porównaniu do tego co było na RNS-D radio odbiera fatalnie i zbiera zakłócenia, nawet na sygnale nadawanym przez RMF-FM . Zdemontowałem zatem RNS-E i znalazłem niepodłączony kabel zakończony wtykiem męskim chyba typu SNB Fotka poniżej Ten kabel na pewno wcześniej wpięty był do RNS-D razem z anteną FM/AM. Domyślam się , że to jest antena diversity natomiast nie pasuje ona do zakupionego adaptera, nie da się jej wpiąć także do RNS-E bo tam też wejście jest z bolcem Jak mam zatem podłączyć antenę diversity do RNS-E? Czy potrzebuje przejścia z SNB na Fakra ?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
powiem Ci ze cena jak najbardziej dobra, poszło na allegro ? Tak. Facetowi zawineli taki komplet z auta i wzial ode mnie Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
ta sztuka akurat poszła za sporo więcej bo z facetem rozmawiałem telefonicznie. Miał kilka sztuk używek i jedną nówkę, wszystkie puścił poza aukcjami. Ale zgodze się, jak sie poszuka to można mieć tanio Ja swoją wyrwałem taniej niż stare RNS-E :decayed:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Pogonilem za rownego tysiaka razem ze zmieniarka. Mysle ze niezle jak za malo rozwojowy sprzet Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Przełącznik świateł zmieniłem z B na B także tutaj nie ma co rozwijać tematu. Stara zapalniczka działała normalnie i o ile pamiętam to była nawet podświetlona, nowa ani nie świeci ani nie grzeje
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Bartek tak wyglada to u mnie Nie sa opisane piny na samej wtyczce Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
B6 DIVISION
Ja zakładam cały s4 bodykit do klekota i nie widzę w tym ani krzty siary
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Znalazłem przyczynę ciągłej iluminacji ... Zacząłem dzisiaj wszystko sprawdzać po kolei odpinając przełączniki, lampkę, panel menu do webasto itp. Pod kątem błędów na VAG w module MCE i licznikach - czysto w sterownikach. Piny w przełaczniku świateł u mnie: PIN 11 zajęty, PIN 13 wolny , oprócz tego jest mostek między PIN 7 a PIN 16 Przyczyna leżała po stronie wtyczki zasilającej gniazdo zapalniczki w tunelu. Po jej wypięciu zgaslo podswietlenie . zmieniałem ostatnio ten cały panel z gniazdem zapalniczki. Stary panel sprzedałem, a kupiłem sobie nowy w ASO i różni się od starego tylko jedną literką na końcu. Musze popatrzeć w ETCE czy czasem nie wziąłem zapalniczki z A4 B7 bo chyba jest inna pinologia wtyczki zapalniczki między B6 a B7
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
APC Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kupiona w naviservice, dokładnie z tej aukcji Adapter antenowy FM RNS-E RNSE Audi przejściówka (2585076766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
W przełączniku CLH podświetla się tylko cyferka, ale najbardziej dałeś mi do myślenia z tą lampką w bagażniku i to może być trop - przypomniałem sobie, że nie tak dawno przestawiłem ją w pozycję WŁ bo wcześniej wyłączałem ze względu na to, że często córa się rozbudzała w foteliku kiedy lampka świeciła jej po oczach.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To jest pewne? Plastik czarny zdjąłem , zabezpieczenie na wtyczce (to różowe) wyjąłem i ten wtyk wydaje się za duży . Po prostu nie pasuje
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
3 miesiące ślęczenia na aukcjach non-stop i w końcu się udało kupić. fajnie się prezentuje w świeżym tunelu prosto od ciebie