Treść opublikowana przez turzol
-
rns-e z seata do audi
Czyta sdhc na 100% Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
rns-e z seata do audi
tutaj masz kilka fotek Seat Exeo RNS-E retrofit in a B6 : Completed. ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- i filmik z dzialania RNS_E Seat Exeo - YouTube
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Trzeba podpytaćGwerty , ja w rękach soczewek z B8 nie miałem wiec się nie wypowiem. Ja napisze tylko tyle, że kupiłem B6 z ori xenonem i byłem zachwycony tym jak świeci, dosłownie jasno jak w dzień. Potem wrzuciłem bixenon i załamka - toż to nie świeci wcale. Juz zwykłe H7 w aucie **********mojej żony świeciły o niebo lepiej. Jeszcze nie jeździłęm nocą w nowych soczewkach, ale sądze że różnica będzie. Chciałbym żeby te bixy świeciły chociaż tak samo dobrze jak xenony ktore miałem
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Kolego świetne autko, ale podaj jakieś konkretne numery katalogowe tych soczewek i z jakiego: (auta, modelu, rocznika)???? Uderz do Grześka (Gwerty) , on sprzedaje te soczewy. Z tego co mi pisał pochodzą z Saaba/Volvo. Mają trwalszą powłokę odłyśnika i podobno sam odbłyśnik też jest inaczej wyprofilowany co skutkuje lepszym świeceniem. Pasują bez przerabiania do A4 B6
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Z B8 sam bym nie wyrezał . To są soczewki z Saab/Volvo, ale pasują P&P do B6
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Lampki pasują p&p. Czasami trzeba zamienić bieguny i to tyle rezania. Lampki świecą bez porównania lepiej niż lampki starego typu ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- Zrobiłem dzisiaj porządek z bixenonami bo nocą było strach się bać jeździć. Wcześniej myślałem, że palniki się skończyły i kupiłem nowe, ale nie nastąpiła poprawa świecenia. Wtedy po lekturze forum uświadomiłem sobie, że odbłyśniki mogą już być wypalone.. Po demontażu soczewek, cała prawda wyszła na jaw. Przy okazji wyciągniętych soczewek, było całkiem niezłe dojście do środka klosza , skorzystałem z tego i wyczyściłem środki lamp. Mikrofibra była cała czarna Jako, że miałem pod ręką soczewki Valeo nowszego typu, zakupione wcześniej od kolegi gwerty, zrobiłem podmiankę i efekty widać od razu poniżej. Poniżej efekt po założeniu soczewki tylko na jedną stronę, różnica widoczna od razu. A to już obie Różnica jest gigantyczna, w końcu odzyskałem światła
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ad.1 sa takie same dysze Ad.2 maskownice spryskiwaczy reflektorow sa inne Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Będziemy wycinać, tak jesteśmy umówieni. Mam nadzieje że jednak nie okaże się na koniec że moje chromy nie pasują do rocznika 2004 i odwrotnie, jego czarne listwy nie podpasują do mojego B6 2003
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Dołącze się do tematu - tylko trochę z innej strony , ponieważ ja sie chce pozbyć chromu na rzecz czarnych listw. Czy wyjaśniła się różnica w montażu dla rocznika 2003 a 2004? Zaszły jakieś zmiany? Ja mam auto z początku 2003r a znajomy ma 2004rok - chcemy się zamienić kompletnymi listwami i szybami.
-
kilka problemow rns e w audi b7
I jak udało się odpalić? Pytam bo chce do siebie tą nawigacje wrzucić
-
rns-e z seata do audi
Już jest soft który obsługuje SDS-a, tym samym RNS-E z Exeo jest nr 1 na mojej liście zakupów. Nie dość że 100% plug&play z A4 B6/B7 to na dodatek w pełni funkcjonalna
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Błędów nie ma, ja płaciłem niecałe 40zł/szt, ale mam rabat w ASO
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Mały up. Audi dostało nowy oryginalny przełącznik świateł z funkcją AUTO 8E0 941 531 B. Lampki LED z A5 Cabrio A tak świecą Nowe ramię wycieraczki tył i pióro z Audi Q7
-
Swap przełączników szyb A8 do B7?
Jak zwykle nie mam czasu żeby je zamontować, czekam z resztą aż uzbieram reszte gratów do wnętrza. Z informacji jakie mam przełączniki szyb pasują p&p - jedynie inny pinout jest w blokadzie otwierania szyb tył .
-
Problem z oświetleniem tablicy rejestracyjnej
Sprawdź czy nie ma przerwy w wiązce oświetlenia tablicy lub spróbuj odgiąć nieco blaszki lampek
-
Swap przełączników szyb A8 do B7?
Dobra łapać numery przełącznik na 4 szyby (strona kierowcy) 4F0 959 851 H (kod koloru 5PR czarny soul) przełącznik strona pasażera i przełączniki na tył 4F0 959 855 B (kod koloru 5PR czarny soul) przełącznik lusterek z opcją składania 4F0 959 565 A (kod koloru 5PR czarny soul)
-
[B6 AWX] Padł wskaźnik paliwa po rozruchu z drugiego auta!!!
W sumie i tak jade zaraz po nowy aku, to będę zdejmował obie klemy. Zobaczę czy wtedy sytuacja wróci do normy ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- Po zmianie aku wróciło na FIS wszystko do normy, wskazówka na blacie również OK
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wystarczy:wink: do tego jeszcze cany do licznika i wsio:wink: Thx , zamawiam graty. Udało mi się sprzedać RNS-D ze zmieniarką w ekstra pieniądzach, teraz poluje na RNS-E, ale same dziwne sztuki na allegro. Na razie czekam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie wiem że było pewnie wałkowane tysiąc razy, ale chce zaraz zamawiać to co potrzebne do zmiany RNS-D na RNS-E. Wystarczy mi: adapter antenowy Audi adapter antenowy RNS-E - Audi - Adaptery Antenowe - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej adapter ISO Przejściówka ISO1 na ISO2 ISO2 Audi RNS-E Quadlock (2585076742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Zmiana pasa przedniego z B6 na B7czy możliwe ???
Jak z B8 pasi to pewnie z B7 też się da
-
[B6 AWX] Padł wskaźnik paliwa po rozruchu z drugiego auta!!!
Mam podobny problem co autor tematu. Po odpalaniu auta na kablach wskaźnik poziomu paliwa opadł poniżej 0, natomiast na FIS świeci się rezerwa i zasięg 0 km. Od czego zacząć sprawdzanie gdzie leży problem?
-
Zdejmowanie tapicerki tylnej prawej
ElsaWin albo zeszyty serwisowe Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja bym je lykał, mając B8. Nie skusisz sie? Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Dojazd nad Polskie morze ???
Co z tego że trasa jest dłuższa, ale pomykasz non-stop autostradą I to na terenie Polski, a potem niemiecką Autobahną wzdłuż granicy z Polską. Kilka razy wyjeżdżałem w tym samym czasie z nad morza do domu (Katowice) na 2 auta. Znajomi jechali przez Polskę, ja przez Niemcy. Kiedy ja już byłem wnosiłem walizy do domu, oni dzwonili z trasy, że dojeżdżają do Wrocławia Jeżdże co roku przez Niemcy w okolice Kołobrzegu, czy też Świnoujścia i polecam
-
Odgrzybiona klima dalej śmierdzi...
Środek bakteriobójczy psikasz przede wszystkim na parownik, do kratek można tylko doraźnie włożyć sonde i psikać. I polecam spray Wurth do odgrzybiania. Na koniec Wurth AutoFresh pozostawiony na 5 minut w kabinie i masz problem z glowy