Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. uchwyty 60 kilka zł/szt, tunel prawie 600zł, więc sporo i dlatego szukam używki w jak najlepszym stanie, najlepiej z B7
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    d*pa B6 s-line, klapa z lotka po taniosci i zderzak tyl, tylko nie widze na ile rurek http://moto.allegro.pl/klapa-tylna-audi-a4-b6-00-04r-8e0-kombi-kompletna-i2354452822.html
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja używam Aquapel (imho znacznie lepszy niż Rain-X) i woda z szyby ucieka już przy 60km/h
  4. Pozdrawiam znów Cię dziś widziałem pod Realem w Tychach staliśmy niemalże naprzeciwko siebie dziś na Stoczniowców ok 15 jechałeś w Stronę ZEG'u Zgadza się, Zamrugaj czasem bo coś często mnie namierzasz
  5. Ja jestem w trakcie generalnego remontu mieszkania, wybierając oswietlenie szukałem ledów, powerled i innych wynalazków. Po obejrzeniu kilkudziesięciu różnych w sklepach branżowych stwierdziłem , że jednak nie wchodzę w temat. Z resztą sprzedawcy również odradzają pakowanie się w LED . Rynek zalany jest chinszyzną, światło z LED jest za bardzo skupione, poza tym żywotność podawana przez producentów to mżonka . Dla porównania zwykły halogen Osram 35W za 6zł zasilany 12V daje więcej światła niż super hiper 50 LED SMD tego samego producenta za 70zł/szt. ---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ---------- Dodam, że jedyne źródła światła LED w moim mieszkaniu to będą taśmy LED, ale tylko jako dekoracja wnęk, wypustów itp bo do tego nadają się świetnie ---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- Dodam, że jedyne źródła światła LED w moim mieszkaniu to będą taśmy LED, ale tylko jako dekoracja wnęk, wypustów itp bo do tego nadają się świetnie
  6. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rNY9Dx617N8
  7. A może zamiast folii zastosujesz PlastDip?
  8. Najpierw diagnoza VAGiem, bo tak to wróżenie z fusów
  9. żebyś wiedział, urywają Teraz jak mam jechać innym autem to czuje jakbym siedział na taboretach. Mega wygodne są te fotele, nie wyobrażam sobie lepszej opcji w A4. Niby są jeszcze "kubły" z RS4 , ale to troche inna liga i wątpie że są wygodniejsze od tych. Jako, że miałem przez ostatni miesiąc masę wydatków to na ten sezon zaplanowałem skończyć rezać - środek S-line, zewn bodykit S4 i chcę w końcu zająć się detailingiem zarówno zewn, jak i wewn. Poza tym wszystkie zużyte plastiki w środku pójdą na wymiane na nowe OEM i tutaj nie ma dyskusji bo razi mnie np. wytarty tunel czy te cholerne miseczki przy z przyciskami szyb. Chciałbym też wrzucić nowe RNS-E 2010+ i zrobić PDC przód i tył tak jak to wygląda w B8.
  10. Przyszedł czas na swap oem xenonów na bixy. Podłączone niemal p&p dlatego że, podczas wkładania lamp okazało się, że od strony pasażera wtyczka nie sięga do lampy , a po stronie kierowcy "plecy" lampy zawadzają o uchwyt wtyczek wentylatora. Szybka rozkminka w ETCE i okazało się, że uchwyt wtyczek pod bixy występuje pod osobnym numerem , to też go zamówiłem w ASO . Póki co zostają na aucie, ale wkrótce chce zajrzeć do srodka, ocenić stan odbłyśników. Spolerowac klosze i ew. wymienić soczewki na te z B8 lub Passat 3c
  11. Zabierak kompresora
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajna'> fajna cena tylko brać Gdybym kupił A4 bez Recaro to pewnie byłbym już w drodze po nie Mam akurat rzut beretem do tych handlarzy
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łykać http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-audi-a4-s4-8e-recaro-i2339564995.html
  14. Ja kupowalem do listwy nowa wiazke w aso wiec jest dostepna Tap-tap from SGSII
  15. Usterka usunieta. Powodem usterki bylo to czarne cus na zdjeciu Imprezka kosztowala mnie 500zl Tap-tap from SGSII
  16. Wentylator załącza się na tyle ile trwa test , nie tylko na chwilowo. Dzisiaj go poobserwowałem i działa tylko na teście el. wykonawczych na VAG-u. W innych warunkach za zadne skarby się nie załacza. Dzisiaj dobry mój znajomy mechanik, który pracuje w ASO VW zasugerował żebym sprawdził moduł wentylatorów, który jest umieszczony na przednim pasie. Zlokalizowałem dziada, sprawdziłem wtyki, przeciściłem styki i to niestety nie pomogło. Jutro zatem odstawiam samochód do magika od klimy i będę czekał na wieści
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak już wszyscy czyms handlują to ja mam 2 komplety lamp ori. Xenon i Bi-Xenon Kompletne, europejskie z przetwornicami i ori zarnikami. Reszta na PW
  18. wampir jeśli chodzi o nawiew na szybę to na bank chodzi o silniczek z zielonym ramieniem. Po odkręceniu schowka masz dostęp do 5-ciu silniczków . Ten z zielonym ramieniem jest po lewej stronie. U mnie była ta sama sytuacja i po podmianie silniczka na uzywany (sprawny) wieje jak powinno
  19. turzol odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale walka na San Siro
  20. Mam problem z układem klimatyzacji w moim A4 B6 1.9 TDI AVF 2003r. Nie działa wentylator klimatyzacji podczas ustawienia AUTO i LO na panelu klimatronica. Z kratek wieje ciepłym powietrzem Sprawdzone zostało już chyba wszystko i zanim wybiorę się do szpeca od klimatyzacji to może ktoś znajdzie jakieś rozwiązanie na mój problem ? - klima nabita czynnikiem - po diagnozie VAG-COM w sterowniku brak błędów - bezpieczniki odpowiedzialne za klimę czyli nr 1 i nr 6 sprawdzone - nie wiem czy wentylar klimy ma swój bezpiecznik - jeśli tak to nie znalazłem takowego - w teście wykonawczym VAG-COM w grupie 08-AUTO HVAC wentylator klimy się załącza (!) Jeśli zatem wentylator się wzbudza w programie diagnostycznym to co w takim razie steruje jego pracą? Przekaźnik czy sama sprężarka czy też np. ECU? Co mogę sprawdzić we własnym zakresie? Poniżej jeszcze wpisy z VAG-COM przy temp.zewn 27st C i załączonej klimie grupa 001 pole 1 wartość 0.652A grupa 001 pole 2 wartość 59.3% grupa 001 pole 3 wartość 24.5% grupa 001 pole 4 wartość 6.0 bar Wydawać by się mogło, że ciśnienie 6.0 barów jest niskie, ale z tego co czytam to mieści sie w granicach
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na allegro jest kilkanaście boczków aktualnie do B6 z blendami Bose, podzwoń, popytaj może sprzedadzą oddzielnie same blendy
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W aso blenda bez rabatów 40 kilka zł za sztukę wiec nie widzę sensu płacenia za używki
  23. Miałem podobne problemy jak Ty z silniczkami nastawczymi. Nastawy podstawowe możesz spróbować wykonać, tą wersją VAG jaką masz czyli 3.11 U mnie nastawy nic nie zmieniały, dalej silniczki zawieszały się. Zamieniłem wszystkie na używki z Audi B7 2006r - szukałem jak najświeższych i póki co mam na VAG-u czysto bez błędów, a klimatronic w końcu dmucha jak powinien i ustawia prawidłowo kierunki wiania Polecam też przeczyścić styki w kostkach/wtykach idących do silniczków jakimś contact cleanerem
  24. A ktory czujnik odpowiada za wzbudzenie sprezarki? Tap-tap from SGSII

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.