Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany do ilu max można dać $ za moduł BT 8P0 862 335 Q ?
  2. Z frontu kozak, z resztą co tu dużo pisać auto dopieszczone w każdym calu. Zanim kupiłem swoje to chorowałem na B6 w tym kolorze w Q i S-line, ale trafić taki okaz to jak 6-tkę w totka. Trzeba zatem się cieszyć tym co się ma
  3. Póki co to auto wosku nie widziało Zostało tylko dokładnie umyte i wyglinkowane, lakier przeleciałem jedynie QD Chemical Guys ProDetailer. Czekam na cieplejsze dni i bedzie full korekta lakieru i powłoka kwarcowa Cquartz. Póki co kilka nowych fantów wskoczyło do środka. Dekory 1NK już na swoim miejscu Zamontowałem również ori system Isofix na tylną kanapę. Zapragnąłem mieć schowek w full opcji czyli ze zmieniarką, lodówką więc dopiąłem swego Chromy z B7 dzisiaj przed chwilą odebrane z ASO, nie wytrzymałem i od razu zamontowałem. Podświetlany uchwyt na kubek, przycisk ESP, kontrolka Airbag Off, aktywator PDC. Przyciski oczywiście zakupione z myślą o przyszłych modach
  4. W życiu bym tego nie założył. Te felgi to będzie plastelina
  5. Ok 20tys km rocznie.
  6. Góra zderzaka S-line na allegro leży http://moto.allegro.pl/zderzak-przedni-gora-audi-a4-s-line-01-04r-orygina-i2187649523.html
  7. turzol odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Blaugrana znowu straci do Realu 2 pkt jak tak dalej będą kaleczyć
  8. Zderzak tył jest już zakupiony z S4 Końcówki wydechów będą od Ultera. Czekam na przedni z PDC od S4 i mogę się umawiać z lakiernikiem
  9. Ja zawsze do gabarytów polecam www.kurjerzy.pl
  10. Żeby ogarnąć oświetlenie tablicy zakupiłem wszystko nowe łącznie z wiązką i klamką. Lampki LED pochodzą z B8. Kształtem niestety nie pasują do otworów w blendzie z B6, także będzie trzeba rezać konkretniej
  11. Termostaty dla VW/Audi/Skoda robi firma Behr/Hella , na pewno nie Wahler
  12. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po fakcie Zamówienie juz poszło. Przy okazji pomęczyłem sprzedawcę o nr lampek środkowych z diodami ambiente bo w etce nie mogę namierzyć i facet poległ ... Jutro jadę do Seata obejrzeć na żywca kilka Exeo bo coś mi świta że tam takowe montowali
  13. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszły. Wzial za 6 paczek. Chyba niezle jak na boazejro, tym bardziej ze nie liczyłem na to, ze w ogole sie to sprzeda. Dzisiaj bylem w ASO po szuflady z paskami chrom i inne dupce i dostałem z palca rabat 12%, co mnie zszokowało bo wcześniej mimo ze regularnie zamawiałem części głównie do VW skąpili i max urywali 3-5%. BTW Sufit z S-line pod szyber chętnie przygarne. Kto ma?
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba jednak sie nie zamienie. Facet napalił się na moją boazerie tak, ze płaci więcej niż ceny allegrowe albo oferuje wymiane. Patrząc po cenach z alledrogo to więcej od rybiej łuski warte są drewniane paści
  15. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile warty jest komplet dekorów w rybiej łusce (Facette z B7), popiołka 2-din, ramka manual ? Dostałem oferte wymiany swoich starych listw drewnianych na właśnie rybią łuskę i sie zastanawiam czy wymieniac, czy brac kase
  16. Innych stołków jak Recaro w następnym moim aucie sobie nie wyobrażam Jak tylko temperatury będą na większym plusie to komplet Recarosów przejdzie gruntowne czyszczenie i zabezpieczenie odpowiednimi kosmetykami.
  17. Pora zmienić dekory na coś ciekawszego, więc zanabyłem taki oto komplecik 1NK Możliwe, że w tym tygodniu znajde chwilę na montaż. Niestety dekor nad schowkiem pasażera bez emblematu Q. Osobno nikt nie chciał sprzedać więc musiałem pofatygować się po nowy dekor do ASO. Dodatkowo żarniki w xenach niemal równocześnie powiedziały papa, więc zaopatrzyłem się w nowe ori
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i takiej odpowiedzi się spodziewałem dzięki
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie do obeznanych w temacie. Czy ze schowka z lodówką można wydłubać samą lodówkę i przełożyć do schowka bez takowej? Czy ktoś coś takiego już robił? A może się nie da - inny kształt schowka itp. Zależy mi na tym, bo mam schowek ze zmieniarką, a dorwać takowy ze zmieniarą i chłodziarką to jak trafienie 6-tki w lotto
  20. wisi na allegro przynajmniej kilka zderzaków z S4. Nie wszystkie są kompletne, np. są bez halogenów natomiast z kratkami bocznymi i środkową
  21. Gratulacje upolowania quattro w takim wypasie i witaj w klubie Quattro Wiem co znaczy szukanie "tego jedynego" bo sam nie tak dawno zjeździłem się za autem i wydałem góre $ na telefony i paliwo w końcu trafił się Q z wypaskiem .
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie mimo, ze fabrycznie Audi wyjechało z 3-ramienną sportową kierownica kodowanie na 2 bicie ma wartość 0 , także to chyba nie ma większego znaczenia
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy lakier o kodzie LZ6W (czarny ebonypearl) szedł też w budzie B7? Co spotykam aukcje z częsciami blacharskimi to trafiam na czarny akrylowy
  24. Przyłącze się do tematu. Przymierzam sie do wymiany całego mechanizmu napinania paska alternatora. A właściwie pasków - bo z tego co widzę u mnie są 2 paski, gdyż mam napinacz starszego typu. Czy ktoś mógłby potwierdzić czy to prawidłowe nr części i komplet potrzebny do wymiany? 038 903 137 T pasek wielorowkowy 17,65x1432mm 038 260 849 A pasek wielorowkowy kompresor czynnika chłodn. 14,24x841mm Powyższe trochę jest mylące, chyba ze pierwszy jest dla aut bez AC, a drugi dla aut z AC? 038 145 299 A napinacz paska wielorowkowego 038 145 283 A uchwyt rolki prowadzącej 038 145 278 rolka odwracająca
  25. Juz niedlugo bede robil treatment calej tapicery skorzanej w moim B6 z uzyciem kosmetykow SV i zarzuce foty z przebiegu prac na forum. Wytapane z SGS2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.