Treść opublikowana przez turzol
-
Dojazd nad Polskie morze ???
Dlaczego tą trase nie ciśniesz przez Niemcy? Gwarantuje że dojedziesz kilka godzin szybciej i w nieporównywalnie lepszych warunkach drogowych
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Czy za lampki oświetlające przestrzeń nóg odpowiada jakiś bezpiecznik? Nagle z dnia na dzień przestały świecić. Te w drzwiach świecą normalnie, zarówno białe jak te czerwone.
-
Swap przełączników szyb A8 do B7?
Fotki akurat wygrzebałem z jakiegoś francuskiego forum A4 Nie mam teraz linkow, bo się urlopuje i nie mam ze sobą prywatnego laptopa. Numerów z głowy nie podam, trzeba ETKE przeczesać. Ja zamówiłem telefonicznie w ASO w piątek, zobaczę co przyjdzie mi do domu to się podziele wiedzą
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
?? Plytka w lampce nie jest przypadkiem tak wykrojona ze pasi tylko w jedna strone ??? W rzeczy samej, ale to nie problem żeby ją obrócić. W jednym miejscu trzeba dosłownie o 1mm ściąć/zeszlifować plastikowy cycek i płytka idealnie dociska
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Tak są wpisy, 2004 rok przy przebiegu 26901km 8E0261136 Tape Ilość 1.00 Domyślam się, że chodzi o to uszczelnienie Następnie jest wpis reklamacyjny dot. Webasto przy 51tys km. Czyli mniemam, że poprzedniemu właścicielowi dymiło, ASO zastosowało zestaw uszczelniający i gów.o to dało Przy tej reklamacji nie widnieje żaden wykaz użytych części czyli domyślam się, że ją odrzucono i tak to zostawili
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Panowie warto kupić i zamienić piecyk w B6 tym który był stosowany w B7 (podobno poprawiony)? webasto Audi A4 piec 8E0265081A (2525782647) - motoAllegro Mój piecyk nieco dymi, mimo zastosowanego ori zestawu naprawczego (tak wynika z historii serwisowej).
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
W samej lampce przekręcasz płytkę i gotowe. Roboty u mnie na 3 minuty
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mam w swoim B6 1.9TDI Q AVF ori aku 000 915 450A o parametrach: 12V 95Ah 760A dzisiaj podczas dłubania w aucie przez kilka godzin słuchałem cd na postoju i aku wyładował się. Podpiąłem na kable do auta żony i odpalił. Pojeździłem trochę i pali od strzała, ale mam dylemat czy kupować nowy czy też dać mu trochę czasu do podładowania. Jutro wybywam na urlop i wolę dmuchać na zimne. Czy w ogóle taki aku się nada: PRODUCT FINDER (Result) - VARTA Automotive
-
tunel środkowy B6
Tunel dla pojazdów z podłokietnikiem (2DIN) 8E0 863 241 F 6PS -czarny (soul) 26Z - ciemnoszary
-
plastik przy zawiasach avanta
Jak dla mnie to będzie 8E9 827 229 E Niech jeszcze ktoś potwierdzi, bo rys w ETCE jest z d..y
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Tak, o te chodzi. W klekotach się da zamontować, nie wiem jak w 1.8T
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Spoko , ale zapodaj komplet osłon i pod maską będziesz miał ordnung
-
B6 DIVISION
To nie ori szyba i nie fotochrom Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
B6 DIVISION
Ja u siebie przy okazji serwisu zapodałem komplet oryginalnych filtrów i napiszę tylko ,żeby się nie zrażać że są Made in China. Kiedyś zawsze jak kupowałem w serwisie były klepane w DE. Globalizacja postępuje
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Nie przewiduje wymiany, bo niby co znajdę lepszego do B6? Dzięki za dobre słowo Przede mną jeszcze daleka droga, żeby auto było pięknością . Przede wszystkim razi mnie stan lakieru i nim mam zamiar się jeszcze zająć w tym sezonie. Będzie full korekta i zabezpieczenie powłoką kwarcową na zimę (C-quartz Pro), na lato mam cały arsenał wosków więc czymś się pomaże dla wetlooku. W garażu czeka już pełne body S4 i tylko kwestia czasu kiedy zawioze graty do lakiernika i zawitają na aucie. Najpierw muszę pozbierać graty typu sterowniki do homelink, pdc przod/tył bo nie chce mi się później zrzucać zderzaków żeby je upychać. A tak zrobie to za jednym zamachem
-
Jaki mam silnik?
w książce serwisowej masz wpis z trzyliterowym oznaczeniem silnika
-
B6 DIVISION
No ba, ja bym nie wsiadł do tego. Wyszlo na tyle dobrze, ze pewnie za kilka lat pojawi sie na alledrogo jako B8
-
B6 DIVISION
Sie kurna wysilacie jak nasi piłkarze:) Osobiście nie jestem fane tego typu rezania, ale ulepił go całkiem zgrabnie
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Znalazłem na A4-freunde. Niby coś tam pomodzone A4 B6, patrząc z boku i z tyłu. Kto zgadnie co jest z przodu?- [B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Kolor, silnik, wyposażenie, napęd ehh bajka. Gratki zakupu i rezaj powoli ale z głową- B6 DIVISION
kilka postów wyżej pisałem o tym...ogranijcie sie- Tacierzyństwo
14 miesięcy i jeszcze ma smoka I nie chodzi sama, ale czy to coś zmienia? Ważne, że zdrowa i radosna- Tacierzyństwo
Moja 14-miesięczna córa już nie chce słyszeć o jeżdżeniu w swoim wózku. Teraz kręcą ją inne wózki ;]- B6 DIVISION
Ja kupilem schowek z lodowka , przełożyłem ją do swojego schowka i pogoniłem dalej schowek za tyle samo Wyszedłem na 0:decayed: - B6 DIVISION