Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Musisz zakupić uchwyt isofix do fotela pasażera. Oznaczenie oryginału 8E0 813 477 A Do tego 4 śruby N 10622701 Tutaj foto poglądowe
  2. Si, wystarczy troche poszperać na zagranicznych forach i jest sporo fotek
  3. W ASO kupisz. Ja takowe juz dawno kupiłem z zamiarem włożenia do B6, tylko jakoś czasu brak... Ale mod na + jak najbardziej
  4. Jeśli chodzi o ten uchwyt co na zdjęciu to jego wyjęcie to kwestia odkręcenia 4 śrub. Trzeba go tylko podnieść i śruby są na widoku Uploaded with ImageShack.us
  5. Jeśli Avant to mogłem być ja
  6. Masakra, syto jest. Dla mnie front wymiata przeokrutnie
  7. To lampki z A5, czytajcie temat bo się robi bajzel
  8. Wczoraj na Dmowskiego w Tychach granatowe B6 ST**** skręcające w stronę piekarni Kłos.
  9. U mnie w Avancie też lewa nie świeci
  10. Ja montowałem taką u siebie. Po prostu wkład lodówki umieszczasz w schowku i podłączasz kołnierz do obudowy nagrzewnicy (miejsce na niego jest fabrycznie zaślepione)
  11. Dzięki Miszka Dzięki Wam obu
  12. turzol odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    A nie lepiej zanabyć za kilka groszy ori niż bawić się w rzeźbe w gó..nie?
  13. Ja szukam takiego wyjmaka jak na filmiku
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś orientuje się ile warty jest kpl ori xenów ver. USA? Stan bdb, kompletne. Zastanawiam się czy nie łyknąć do siebie
  15. wystarczyło poszukać.. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/problem-z-czujnikiem-pedalu-hamulca-231768/?highlight=czujnika+hamulca
  16. Jesli chodzi o część zaznaczoną na czerwono http://s3.postimage.org/ipozgj8sn/5692336688_0f229e956f_b.jpg to ma ona nr 8E0 863 301 A 4PK
  17. turzol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    bloki pomiarowe , grupa 06 i w prawym oknie pokaze odczyt 000 - bez wciśniętych pedałów 100- wcisniete sprzeglo 011-wcisniety hamulec 111-wcisniety hamulec i sprzeglo razem jeśli wskaże inne odczyty to łatwo domyślić się, który czujnik jest wywalony
  18. SDS to są komendy głosowe tak? Po polsku nie działa mam racje? SDS - Speech Dialog System czyli komendy głosowe. Naszego ojczystego języka niestety nie rozpoznaje. Gdyby ktoś był zainteresowany nowym RNS-E z A3 to poniżej lista wszystkich dostępnych urządzeń dla A3, nas interesują powyżej 2008r i z SDS 8P0 035 192 H Audi A3 Europe, MY 2007 8P0 035 192 J Audi A3 Europe, MY 2007, SDS 8P0 035 192 K Audi A3 North America, MY 2007 8P0 035 192 L Audi A3 Europe, MY 2007.5 8P0 035 192 M Audi A3 Europe, MY 2008, SDS 8P0 035 192 P Audi A3 Europe, BNS 5.0, MY 2008 8P0 035 192 Q Audi A3 Europe, MY 2008.5 8P0 035 192 R Audi A3 Europe, MY 2008.5, SDS 8P0 035 192 S Audi A3 Cabrio Europe, MY 2008.5 8P0 035 192 T Audi A3 Europe, MY 2009, SDS 8P0 035 193 Audi A3 North America, MY 2009 8P0 035 193 A Audi A3 North America, MY 2009.5 8P0 035 193 B Audi A3 Europe, MY 2010 8P0 035 193 C Audi A3 Europe, MY 2010, SDS 8P0 035 193 D Audi A3 North America, MY 2010
  19. Najlepiej szukać RNS-E 2010+ z TT lub A3, tudzież Lambo wersja europejska . Warto dla rozdzielczości ekranu, AMI, czy też graficznego PDC RNS-E z Seata EXEO nie obsługuje SDS z tego co mi wiadomo.
  20. turzol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Pewnie czujnik pedału sprzęgła siadł. Koszt niewielki, wymiana banalna. Najlepiej jak podepniesz VAG-a to będzie wiadomo. Gdybyś potrzebował kogoś z VAGiem to służe pomocą (jestem z Tychów
  21. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ano to chyba ten To LY4W?
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lakier Dolphin Grau rzeczywiście wymiata w budzie B6. Ja szukając A4 dla siebie bardzo chciałem trafić na sztukę w tym kolorze, no ale koniec końców jest Ebony black i trzeba z tym żyć Za to dzisiaj widziałem B6 w dodatku S-line+ w lakierze który widziałem pierwszy raz na oczy i teraz on jest dla mnie numero uno wśród lakierów. Na pewno nie jest ze standardowej palety lakierów Audi, bo trafiłbym wcześniej na niego. Kolor stalowy, przechodzący w niebieski. Ktoś zna kod?
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wala się komuś dolny grill zwykłego zderzaka (nie S-line/S4) w bdb stanie? Szukam też emblematu Q na grill
  24. turzol odpowiedział(a) na marico temat w Audi A4 B6
    Nie szukamy http://a4-klub.pl/nadwozie-14/%5Ball-b6%5D-spryskiwacze-mgie%B3kowe-108015/?highlight=mgie%B3ka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.