Treść opublikowana przez turzol
-
rns-e z seata do audi
To nie są fotki mojego autorstwa. Ja montuje dopiero jutro Pasuje P&P, tylko mając navi z Exeo trzeba odpowiednio ustawić kodowanie na A4. Jeszcze filmik jak wyglądaja samo nawigowanie, tutaj też chyba zaszły zmiany w stosunku do RNS-E pierwszej gen geo24.de Test: Audi RNS-E 2009 - YouTube
-
rns-e z seata do audi
- rns-e z seata do audi
Różnic jest znacznie więcej Z resztą ekran nie tylko jest lepszy (LED) ale ma podwojoną rozdzielczość w stosunku do RNS-E 1generacji. Nowe RNS-E ma rozdzielczość 800x480px gdzie stare ma 400x240px Przeskok w samym ekranie jest więc ogromny i różnicę widać gołym okiem, mapy są dużo czytelniejsze. Druga sprawa - RNS 2 gen ma szybszy procesor od poprzednika, mianowicie taktowany zegarem 600Mhz, nie dotarłem do informacji jaki procek siedział w starszej RNS-E, wszędzie jednak ludzie wskazują na fakt, że nowe RNS-E jest znacznie bardziej responsywne od starego. Przekłada się to też na szybkość kalkulacji tras, płynność interfejsu itp. Mamy też więcej pamięci operacyjnej, nie dotarłem w prawdzie do informacji ile tego RAM-u jest, ale na forach ludzie o tym wspominają. RNS-E obsługuje karty SD do max 4GB, w nowym mamy obsługę kart SDHC do 32GB. Jeśli to nadal dla niektórych mało to dodam że RNS-E 2gen obsługuje w pełni graficznego asystenta parkowania (działa w A4 B6/B7 po zastosowaniu emu can gateway) oraz w pełni korzysta z zalet AMI (Audi Music Interface) Różnic między starą a nową jednostką jest zatem o wiele więcej i uważam, że warto dopłacić. Ja właśnie swoją odebrałem- B6 DIVISION
Gwoli ścisłości dla AVF nr dwumasu zmienił się na 03G 105 266 BH i stosowany jest także w silnikach BLB, BRF, BVG, BPW, BNA, BRE, BVF- jak to wlaczyc co do siebie dodac i gdzie? funkcja beep
[ALL B6/B7] Lista modułów komfortu z opisem funkcji... page 19- Spryskiwacze mgiełkowe
To są zwykłe seryjne dysze 2 strumieniowe, dyskusja toczy się w temacie dysz mgiełkowych- B6 DIVISION
Ciekawe kiedy mój się rozleci .Na razie 220tys na blatach i wszystko chodzi pięknie, ale też nie mam porównania do auta z nowym dwumasem.- plastkik bagażnika w który wchodzi bolec rolety
ceny można sprawdzić np tutaj sklep.gajos.com.pl- Montaż ORI lotki S LINE avant
Ja mam zmywacz do usuwania uszczelnien z Wurtha i schodzi pięknie. Wspomagam się tylko plastikową szpachelką. Później odtłuszczam powierzchnie i przyklejam nową taśmę 3M- Spryskiwacze mgiełkowe
Nie ma rozróżnienia czy lewa czy prawa dysza, proponuje zagłębić się w temat i porównać numery w ETCE. Tam wszystko widać jak na dłoni. Różnica w numeracji dyszy wynika tylko z faktu, że jedna sa 2 typy 5M0 955 986 C 9B9 dysza podgrzewana 5M0 955 985 C 9B9 dysza nie podgrzewana- Montaż ORI lotki S LINE avant
Ja usunąłem stare resztki taśmy- [B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Ja też jestem za pakietem czerń, do tej czerwieni aż się prosi- Podgrzewane lusterka - jak grzeją u Was ?
Przylaczam sie do pytania bo sam poprzedni wlasciciel auta nie mial o tym pojecia i ja tez nie wiem czy to mam kod we wlepce 6XC lusterka zewn elektryczne regulowane (bez grzania) kod we wlepce 6XD lusterka zewn elektrycznie regulowane i ogrzewane.- Piłka nożna
Live Sport TV - Mecze na żywo w internecie. Sport w internecie na żywo. Mecze na żywo przez internet. Sport na żywo przez internet. Internetowa Telewizja p2p. Mundial na żywo w internecie. Mistrzostwa Świata live. Transmisje sportowe. Jak oglądać mec 4 od dołu kanal- Piłka nożna
No właśnie na tym oglądam (Polsat Sport ) lapek podłączony do TV i jest gitara, nie wiem czemu ale źle mi się kanał do posta skopiował- Piłka nożna
na TV ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- a tak na poważnie, to sopcast kanał 56947 , extra jakość- Pomocy w diagnozie klima nie chłodzi i żadnych błędów.
Miałem te same objawy, diagnoza - uszkodzone sprzęgło zrywne kompresora.- Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
U mnie też V158 wymieniony. Nie bawiłem się w czyszczenie tylko wymieniłem na inny (sprawny) i w końcu w module klimy mam 0 błędów i koniec dziwnych hałasu tyrkających silniczków z pod deski, bo irytowało mnie to bardzo W sumie od momentu zakupu auta walczyłem z tymi silniczkami i wymieniłem wszystkie jakie są w obudowie nagrzewnicy. Mam nadzieje, że mam teraz spokój na dłużej- nadkola
Mam tak samo. Były zarówno materiałowe jak i plastikowe osłony nadkoli.- klimatronik
Po numerach katalogowych, wizualnie niczym się nie różnią. Klimatronic z B7 można zamontować w B6, ale nie działa grzanie szyby z tyłu- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja myślę, że na 1st montaż idzie jednak Pierburg. Nie przypominam sobie żeby Wahler robił coś dla koncernu VAG- [ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Mówisz i masz- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jak cziorny trumniak to moglem byc ja Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2- B6 DIVISION
Niezły wypas w tej cenie, a uszkodzenia też w sumie do ogarnięcia Audi A4 1.9 TDI 130 FULL OPCA S-LINE!! 2004 Wrocław ? Tablica.pl- potrzebne zderzaki tył Przod Gdzie i ile ?
nr 1 zderzak S-line używki ok 1000zł za kompletny nr 2 zderzak S4 używki ok 600-700 - rns-e z seata do audi