Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Ja wlasnie wkladki nie mam a to dzieki zlodziejowi Wysłane z mojego MT11i
  2. A pamietasz czy oprocz tego zabezpieczenia odkrrcales jakies srubki wokol klamki? Wysłane z mojego MT11i
  3. Uff zabezpieczenie puscilo, klamka ma juz luz. Tylko jak ja teraz wyciagnac do wewn auta? Wysłane z mojego MT11i
  4. Pomijajac patent do dojscie czymkolwiek graniczy z cudem.. Mecze sie juz dobre 15 min Wysłane z mojego MT11i
  5. Pilnie potrzebuje porady jak wyciagnac klamke zewn z drzwi kierowcy. Rama i podnosnik zdemontowane, ciegno odczepione a sama klamka nie chce wyjsc. Nie widze tam zadnej sruby. Wysłane z mojego MT11i ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Schemat z elsy, cokolwiek... Wysłane z mojego MT11i
  6. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yebłem
  7. ja obalam bro i spadam poczytać . Jutro wrzucam letnie bo jazda na zimówkach zaczyna mnie dobijac
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawych gratów nigdy za wiele Ja prawie wszystko ciekawego co chciałem to wyhaczyłem, ale szukam nadal kilku i pewnie jeszcze troche wody w Wiśle upłynie zanim znajde garaż mam juz po dach zawalony i nie wjeżdzam do niego od pół roku
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wkłady sa te same, obudowy też. Reszta inna
  10. Przeczytałem dzisiaj w pracy cały wątek od deski do deski i im dalej końca tym większy podziw we mnie wzbudzasz. To jak Twoje A4 wyglądało na początku a co prezentuje teraz to całkiem inna planeta Świetine się to czyta i ogląda. Recarosy w najlepszej chyba konfiguracji dorwałeś, zazdraszczam i mobilizuje się do szukania
  11. true
  12. gdzie oddałeś? PS. Mało ASO ( i mam tutaj na myśli różne marki) mają swoje lakiernie Noma2 na Kościuszki Już wiem gdzie malują Lakiernik mi sprzedał info. Z resztą pomalowane naprawdę profi
  13. Jest dokładnie tak jak piszesz. Z RNS-D zostanie Ci jedna wtyczka (prostokątna 26PIN) niewykorzystana - tzn możesz z niej wykorzystać sygnał CAN , ja tak zrobiłem.
  14. o ciul. Gamoń z aso zadzwonił, że tajle przywiezie lakiernik osobiscie do mojej roboty bo oni już zamykają Miało być na piątek, więc będzie. ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- i mam graty, jutro rezam skoro świt
  15. Ja przechodziłem z RNS-D na RNS-E Potrzebujesz adaptera na ISO2 Przejściówka ISO1 na ISO2 ISO2 Audi RNS-E Quadlock (2857818913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Adapter antenowy z Fakrą Adapter antenowy Audi A3 A4 A6 Navi plus - RNS-E (2868189352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dodatkowo musisz pociągnąć CAN-y. Albo z licznika albo z modułu TMC który jest schowany w czarnej skrzynce w lewym boczku bagażnika i który de facto powinieneś wywalić i połączyć oba końce anten ze sobą.
  16. przecież jednemu kolesiowi z forum spalili auto na lakierni
  17. Dzwonił gosc ze moje tajle będa na jutro bo lakiernicy jeszcze nie przywieźli. ASO Audi, a nie mają gamonie własnej lakierni
  18. Nie byłeś jeszcze w Petrze w Kato no nie , ale w sumie w PL nie jadłem jeszcze prawdziwego (czyt. z barana i bez tych wszystkich udziwnień typu sosy itp)
  19. A kebab jest jest co szamać buda z kebabem jakieś 300m od parkingu miszka da sie zjeść nie pitol
  20. Ja jestem ZA, pod piramidą fajna miejscówa juz jest , a ze przy trasie to tym lepiej dla przyjezdnych ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Jade do aso po graty, ciekawe jak pomalowali moje tajle
  21. Car-detailing , polerowanie, przygotowanie aut do sprzedaży (powołać się na turzola ) --> Detailing kosmetyki samochodowe meguiars collinite poor boys, scholl concepts - MrCleaner Detailing Shop Regeneracja tapicerek skórzanych (powołać się na turzola ) --> Klinika Wnetrz | Renowacja skor samochodowych i meblowych | Główna Regeneracja maglownic F.H.U. MOTOR-TECH Marek Kuderemski GSM: 513 067 447, 500 684 338 ul. Nowokościelna 33 43-100 Tychy
  22. Jeśli chodzi o poniższe sprawy to lepszych w naszym województwie nie znam a przerobiłem wielu Układy wydechowe --> Naprawa tłumików, wymiana tłumików - Gawrońscy S.C - Katowice - O nas Układ klimatyzacji --> Klimatyzacja samochodowa, autoklima Mikołów, auto-klima Śląsk Chip tuning ---> DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe Geometria, podwozia --> Czesław Duda - Auto - Diagnostyka Podwozi, Geometria Kół
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a trójkąt jest cały? Bo może łykne tak cały , brakuje tylko obudowy i szkła , reszta igiełka:naughty: odezwe sie
  24. ganz egal mi to było a automat nawet mnie ciekawił jak to jest Też jak kupowałem to było mi egal i próbnie śmigałem A4 B7 multi i tip . Jednak do zapierdalania tip lepszy mi sie wydawał. Za to multi za***iście wygodny ,auto posuwa jak melex
  25. W tych podstawowych lusterkach (5 kabli) nie będziesz miał wyprowadzonej instalacji do fotochromu wewnątrz lustra. Trzeba dociągnąć samemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.