Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Zgadza sie, mijalismy sie na Dmowskiego. Pozdro
  2. MkIV? Poszlismy razem od swiatel chyba Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  3. Nową kupowałeś?? Nie wiem jak moja w środku ale Twoja jest chyba głośniejsza. Nie jest nowa, ale zależało mi na jak "najświeższej" więc została zdjęta z B7 2007r z przebiegiem 35tys km
  4. Zakupiłem syrenę dedykowaną do B6/B7 czyli o nr 8L0 951 605 A. Zastąpiła ona syrenę o nr 8L0 951 605. W końcu działa jak trzeba Nie wiem nawet na jakim poziomie wyła syrena bez literki A natomiast poniżej jak to wygląda u mnie kiedy zamknąłem się w środku kabiny i uzbroił się alarm http://minus.com/mbqjcZHDki/
  5. Ja montując tą ramkę musiałem navi wysunąć na dosłownie na 3 cm. Podobnie pewnie będzie z demontażem.
  6. Tez mam metalowa listwe w moim b6 avant, z reszta kupiona miesiac temu nowa w aso i za uja nie mam pojecia jak wpasowac do niej ledy z b8. Temat chyba jednak odpuszcze bo razi mnie takie rzezbienie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  7. Jak dla mnie to samorobka. Etka rozroznia tylko 2 typy atrapy dla S4 Wytapane z SGS2
  8. Listwy z S4 są masywniejsze http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235586-S-Line-vs-S4-Blade-Comparo
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    thx. Kupiłem styrany panel AC i chce założyć przyciski i front ze swojego. Mam nadzieje ze poskładam to do qpy
  10. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb PW Przy okazji zapytam jak wygląda sprawa z panelem climatronica w B6 . On jest całkowicie demontowalny? Tzn panel przedni i przyciski da się przełożyć z jednego do 2-giego panelu?
  11. Zapiąłem dzisiaj nową ori syrenę prosto z pudełka o nr 1K8951605A i cisza ...Spróbuje jeszcze jutro skasować błąd na VAGu może on jest powodem 01134 - Alarm Horn (H12) 49-00 - No Communications
  12. 1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q
  13. Ori niemalowane ściągnięte z S4 2007r po niskim przelocie. Uderz do mnie w pon na prv.
  14. Teraz sam mam 2 komplety. Jeden idzie na sell który wcześniej kupiłem, nowe lądują na aucie. W poniedziałek wystawie na giełdzie
  15. Nie debil tylko wyprzedaż leżaków magazynowych z DE. Oczywiscie ori
  16. Po samych piktogramach nie domyśliłeś się do czego są te przyciski?
  17. Trzeba polować i nie spać na allegro . Ja dorwałem nówki za 99zł/szt Polecam przelecieć szukajkę po nr części albo stosować znane tricki dotyczące słów kluczowych i wszystko da się znaleźć
  18. Tak kupilem zestaw 4B0 998 002 i sa to te prawidlowe piora. Wytapane z SGS2 "Wytapane z SGS2" - co to oznacza? Ze wyslalem wiadomosc z poziomu Tapatalk z telefonu ;-) Wytapane z SGS2
  19. Tak kupilem zestaw 4B0 998 002 i sa to te prawidlowe piora. Wytapane z SGS2
  20. Przełącznik nówka 115zł, używki od 40zł w górę. Jest tego na allegro całkiem sporo.
  21. Dopiero zamówiłem. Wczoraj udało mi się dorwać do starej syreny i styki we wtyczce są ok także na pewno bateria się rozładowała w samej syrenie.
  22. Czyli sugerujesz, że trzeba będzie poprzekładać piny w wiązce? Później popróbuję. U mnie we wiązce od auta piny były inaczej 1- masa brązowy 2- sygnał żółty 3- zasilanie czerwono-żółty Po zmianie pinów 1 z 2 miejscami we wtyczce według Twojej rozpiski, niestety też nie ruszyło... Także raczej jest udupiona. A ja właśnie zanabyłem syrene o oznaczeniach 1K8951605A - niby inny nr niż twoja, ale chyba jakieś zmiany były w tych syrenach skoro u ciebie nie ruszyła, albo faktycznie dostałeś walniętą.
  23. Po jakiego uja robić z pięknego auta jakim jest A4 B6 jakiś festyn? Nie kumam ludzi....
  24. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To fakt, i z tego co widzę to często można na Angliki trafić :/ Poza tym od razu jak je łykne to jadą do regeneracji , uszczelniania i wkładam soczewy z B8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.