Treść opublikowana przez turzol
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zgadza sie, mijalismy sie na Dmowskiego. Pozdro
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
MkIV? Poszlismy razem od swiatel chyba Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdrawiam
-
[ALL B6] Siła sygnału uzbrajania alarmu.
Nową kupowałeś?? Nie wiem jak moja w środku ale Twoja jest chyba głośniejsza. Nie jest nowa, ale zależało mi na jak "najświeższej" więc została zdjęta z B7 2007r z przebiegiem 35tys km
-
[ALL B6] Siła sygnału uzbrajania alarmu.
Zakupiłem syrenę dedykowaną do B6/B7 czyli o nr 8L0 951 605 A. Zastąpiła ona syrenę o nr 8L0 951 605. W końcu działa jak trzeba Nie wiem nawet na jakim poziomie wyła syrena bez literki A natomiast poniżej jak to wygląda u mnie kiedy zamknąłem się w środku kabiny i uzbroił się alarm http://minus.com/mbqjcZHDki/
-
[ALL B6] Montaż / demontaż przycisku ESP
Ja montując tą ramkę musiałem navi wysunąć na dosłownie na 3 cm. Podobnie pewnie będzie z demontażem.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Tez mam metalowa listwe w moim b6 avant, z reszta kupiona miesiac temu nowa w aso i za uja nie mam pojecia jak wpasowac do niej ledy z b8. Temat chyba jednak odpuszcze bo razi mnie takie rzezbienie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
CZy były rózne Audi B6 S4?
Jak dla mnie to samorobka. Etka rozroznia tylko 2 typy atrapy dla S4 Wytapane z SGS2
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Listwy z S4 są masywniejsze http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235586-S-Line-vs-S4-Blade-Comparo
-
B6 DIVISION
thx. Kupiłem styrany panel AC i chce założyć przyciski i front ze swojego. Mam nadzieje ze poskładam to do qpy
-
B6 DIVISION
Nosb PW Przy okazji zapytam jak wygląda sprawa z panelem climatronica w B6 . On jest całkowicie demontowalny? Tzn panel przedni i przyciski da się przełożyć z jednego do 2-giego panelu?
-
[ALL B6] Siła sygnału uzbrajania alarmu.
Zapiąłem dzisiaj nową ori syrenę prosto z pudełka o nr 1K8951605A i cisza ...Spróbuje jeszcze jutro skasować błąd na VAGu może on jest powodem 01134 - Alarm Horn (H12) 49-00 - No Communications
-
Grupowy chiptuning Katowice?
1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Ori niemalowane ściągnięte z S4 2007r po niskim przelocie. Uderz do mnie w pon na prv.
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Teraz sam mam 2 komplety. Jeden idzie na sell który wcześniej kupiłem, nowe lądują na aucie. W poniedziałek wystawie na giełdzie
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Nie debil tylko wyprzedaż leżaków magazynowych z DE. Oczywiscie ori
-
Szybkie pytanie o panel
Po samych piktogramach nie domyśliłeś się do czego są te przyciski?
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Trzeba polować i nie spać na allegro . Ja dorwałem nówki za 99zł/szt Polecam przelecieć szukajkę po nr części albo stosować znane tricki dotyczące słów kluczowych i wszystko da się znaleźć
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Tak kupilem zestaw 4B0 998 002 i sa to te prawidlowe piora. Wytapane z SGS2 "Wytapane z SGS2" - co to oznacza? Ze wyslalem wiadomosc z poziomu Tapatalk z telefonu ;-) Wytapane z SGS2
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Tak kupilem zestaw 4B0 998 002 i sa to te prawidlowe piora. Wytapane z SGS2
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
Przełącznik nówka 115zł, używki od 40zł w górę. Jest tego na allegro całkiem sporo.
-
[ALL B6] Siła sygnału uzbrajania alarmu.
Dopiero zamówiłem. Wczoraj udało mi się dorwać do starej syreny i styki we wtyczce są ok także na pewno bateria się rozładowała w samej syrenie.
-
[ALL B6] Siła sygnału uzbrajania alarmu.
Czyli sugerujesz, że trzeba będzie poprzekładać piny w wiązce? Później popróbuję. U mnie we wiązce od auta piny były inaczej 1- masa brązowy 2- sygnał żółty 3- zasilanie czerwono-żółty Po zmianie pinów 1 z 2 miejscami we wtyczce według Twojej rozpiski, niestety też nie ruszyło... Także raczej jest udupiona. A ja właśnie zanabyłem syrene o oznaczeniach 1K8951605A - niby inny nr niż twoja, ale chyba jakieś zmiany były w tych syrenach skoro u ciebie nie ruszyła, albo faktycznie dostałeś walniętą.
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Po jakiego uja robić z pięknego auta jakim jest A4 B6 jakiś festyn? Nie kumam ludzi....
-
B6 DIVISION
To fakt, i z tego co widzę to często można na Angliki trafić :/ Poza tym od razu jak je łykne to jadą do regeneracji , uszczelniania i wkładam soczewy z B8