Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Thx Bart-S za wyczerpanie tematu Z moich poszukiwań i rozeznawania tematu jeśli chodzi o lampy tył to różnica względem lamp EU jest marginalna - nieco inny odblask. Poza tym jako ciekawostkę podam fakt, że lampy do B6 Avant na rynek USA są Made in Poland Gdyby kogoś interesowały nr teili do wersji B6 USA Sedan/Avant http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=US+Teilenummern+B6 Ja osobiście jestem za montażem bixów z wersji USA i zaczynam poszukiwania tunelu z miejscem na napoje
-
B6 DIVISION
Gdzie mogę poczytać o różnicach wersji USA względem europejskiej jeśli chodzi o A4 B6? Myślę nad przednimi lampami - wiem, że xenony USA występowały, natomiast nie mogę znaleźć info o bixach. Avant też występował w USA?
-
B6 DIVISION
800-1000zł za używki to ceny wg mnie do zakceptowania. Jeśli są w dobrym stanie. Powyżej tych kwot nie opłaca się kupować używek, bo za ok 450zł/szt masz pachnące nowością u dealera Ja dałem za komplet ok 900zł- nowe ori z ASO, z tym że tylne upolowałem na allegro 99zł/szt a przednie kupiłem w ASO audi(85€/szt)
-
B6 DIVISION
hmm w takim razie te np, to też nie S-line? Ja nie widzę roznicy miedzy tymi z aukcji a tymi zalinkowanymi przez Vandit http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-listwy-drzwiowe-dolne-komplet-b6-i2109234282.html
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Dzięki Bart-S za rozjaśnienie sprawy Czyli rozumiem, że grill seryjny i S-line niczym się nie różni, ale występuje w 2 wariantach kolorystycznych - od czego zależało czy grill był chrom czy czarny?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
O pakietach S4 / S-line w A4 B6 napisano już w tym temacie chyba wszystko, ale mam nadal zagwozdkę. Chodzi o atrapę maski - czyt.grilla .Czy atrapa w kolorze czarnym występowała tylko w B6 S4 czy również w innych odmianach? Tutaj przykładowa aukcja . http://moto.allegro.pl/atrapa-grill-audi-s4-s-line-czarna-malysz-oryginal-i2102030389.html Od opisów handlarzy mam już nieźle namieszane. Raz pisze że S4 innym razem S-line :/
-
B6 DIVISION
Potwierdzam, mam nówki w kartonach zapakowane i są matowe w jednolitym kolorze, na bank nie ma na nich warstwy lakieru. Natomiast co do zderzaka tył S4 to chętnie poznam kod lakieru dyfuzora bo wiozę do lakiernika w przyszłym tygodniu oba zderzaki
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Posłałem Ci na PW nr VIN mojego Audi. Mam fabryczną zmieniarkę 1DIN w schowku pasażera oraz navi RNS-D jak już pisałem wcześniej. Być może uda się po VIN określić nr fabryczny zmieniarki. Chciałem dzisiaj odczytać nr OE ze zmieniarki, ale do jej wyjęcia potrzebne są specjalne wyjmaki, których póki co nie posiadam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzisiaj chce zamówić bańkę 4L Valvoline Synpower XLIII 5W30 norma 507.00 do mojego A4 B6 1.9TDI AVF przebieg 212tys km http://www.valvolinepolska.pl/pr,1,synpower_xl-iii_5w-30.html Czy ktoś mógłby potwierdzić, że dokonałem słusznego wyboru?
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Nie ma sprawy, podeślę nr OE zmieniarki w wolnej chwili.
-
[ALL B6] Zmieniarka navigation plus
Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku. Dziwna teza. W moim A4 B6 fabrycznie zamontowana jest NaviPlus RNS-D oraz fabryczna zmieniarka 1DIN w schowku
-
[B6 BAU] [B6 BAU] Moja furka... A4 2,5 TDi 180 PS quattro, tiptronic S-LINE
Fajna sztuka. Gratki zakupu. Co do S-line zewnętrznego to składa się na niego całe ospojlerowanie zewnętrzne - nakładki zderzaków przód i tył, listwy progowe drzwi, lotka tylnej klapy, atrapa/grill przy masce itp.
-
Ceny paliwa marzec 2026
:gwizdanie: http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Ceny-oleju-napedowego-stopnieja-na-wiosne,wid,14218142,wiadomosc.html?ticaid=1dd96
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
Dołącze się do pytania. Czy przy składaniu oparcia tylnej kanapy trzeba demontować siedzisko kanapy żeby powiększyć przestrzeń bagażową? Chce przewieźć w bagażniku Avanta większy gabaryt i zrobić podłogę na płasko
-
B6 DIVISION
Ok. Jutro w takim razie wyprawa po zderzak z eSy Wytapane z SGS2
-
B6 DIVISION
Czy do avanta wejdzie mi do kufra zderzak przedni z a4 b6? Wytapane z SGS2
-
Naprawa pompki obiegu wody V55 (ori Webasto)
Wygląda na to, że problem pompki V55 dotyczy również i mojej A4-ki, ponieważ objawy jakie opisujesz pokrywają się z tym co dzieje się u mnie z ori układem Webasto. Webasto odpalone z poziomu FIS czy pilota działa tylko kilka minut po czym samoczynnie się wyłacza. Po zapięciu VAG-a wywala zawsze jeden i ten sam błąd 01415 - Recirculating Pump (V55) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Sprawdzone i przeczyszczone zostały styki w kostce łączącej wiązkę webasta z pompką lecz bez skutku. Kasowałem powyższy błąd ze sterownika kilkanaście razy ale wraca jak bumerang Czy zatem może to oznaczać koniec pompki? Pompka Bosch nie szłą przypadkiem na 1-szy montaż? Jeśli tak to nie widzę sensu przepłacania za tą samą pompkę w ASO. Używanej nie mam zamiaru kupować ze względu na ryzyko z tym związane, a z drugiej strony nie chcę przepłacać za to samo w ASO. Czy cena w IC za pompkę Boscha jest aktualna? Na ich stronie widnieje cena grubo ponad 400zł za pompkę Boscha o oznaczeniach 0 392 020 034 Znalazłem taką pompkę na allegro, czy ktoś może potwierdzić że to dokładnie taka jaką potrzebuje? http://allegro.pl/pompka-wymuszajaca-bosch-0392020034-nowa-i2044605640.html Jak wygląda sprawa wymiany, można tego dokonać samemu czy zlecać warsztatowi?
-
[ALL] Pielęgnacja tapicerki skórzanej
Kup zestaw zaproponowany przez emil82 a skory odzyja Wytapane z SGS2
-
B6 DIVISION
Torx TX8 (gwiazdka) ale musi być min 7cm długi bo śrubki są schowane bardzo głęboko. 3szt na dole odkręcasz i rozdzielasz obie osłony
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Thx. Dla potomnych - powyższy nr jest już nieaktualny - zastąpił go nowy nr 7H0 927 189. Obecna cena 63zł z groszami. Stary czujnik o nr 8E0927189B miał kolor niebieski, pod nowym nr jest czujnik w kolorze białym. Wymiana w moim przypadku na parkingu pod ASO trwała 2 minuty Po tym zabiegu tempomat działa
-
[ALL B6] PROBLEM Z HOMELINK!!!
Tutaj sprawdzałeś? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=124659.0;highlight=homelink
-
B6 DIVISION
Dzięki wrclaguna. Ale to S-line czy zwykle takie szły? Mam taką do wyrwania za 150zł w używce. Warto?
-
B6 DIVISION
Pany z jakiego jest ta gała i czy podejdzie do B6?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1.9 TDI 130PS AVF Quattro opony 205/55/R16 zima - spalanie średnie z FIS 8,5l/100km. 60% miasto 40% trasa. Jazda raczej dynamiczna, na trasach często głównie przedział 140-190km/h, w mieście jak to w mieście .. Ogólnie liczyłem na niższe spalanie, ale chyba nie ma co narzekać, auto swoją masę ma
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
wszystko zgodnie z procedura. Sprawdzalem pow 40km/h