Treść opublikowana przez gucia
-
[B5 1Z] Prośba o analize logów
Czasami moja audiczka nie ma mocy, dlatego zrobiłem logi. http://img145.imageshack.us/i/001qe.png/
-
[ALL B5] Pisk i stukot
To "ćwierkotanie" do wina złej jakości okładzin klocków. Dźwięk podobny do zatrzymujących się autobusów miejskich. To "pykanie" nie ma nic wspólnego z klockami (przecież sprawdziłeś mocowanie). Sprawdź mocowanie rury wydechowej, a następnie zawieszenie przednie z prawej strony. U mnie takie "pykanie" ucichło po wymianie przednich wahaczy.
-
[B5 1Z] Ciężko się koło obraca
A jak klocki nie zjechały się z jednej strony? Być może klocek się zatarł i nie cofa się jak należy.
-
[B5 AFB] Łożysko za łożyskiem.. pomocy..
Według mnie to zły montaż. Sprawdzałem w etce łożyska są tak samo mocowane jak z przodu.
-
[ALL B5] Problem ze wskaźnikiem paliwa
sprawdź wtyczki od nadajnika poziomu paliwa, jeśli są w porządku to podłącz miernik z możliwością sprawdzenia ciągłości przewodu może jest przerwany.
-
[ALL B5] Trajkotanie w lewym kole
Tak na to wygląda. Wewnętrzny rzadko się psuje, ale sam powiedziałeś że wymieniałeś zewnętrzny jakiś czas temu (tylko jaki czas temu konkretnie).
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka akumulatora
Przede wszystkim sprawdź ładowanie. Potem szukaj innych przyczyn.
-
[B5 AVG] Kontrolka hamulców
Czy to na pewno od klocków? Może za mały stan płynu hamulcowego? Może spróbuj zaizolować te oberwane kable sprawdzając czy nie zwierają się razem.
-
[B5 AFN] Problem z oświetleniem bagażnika
Przeczyść włącznik np. płynem do styków
-
[B5 ALL] Brak klaksonu - potrzebny schemat
Też tak miałem przy demontażu stacyjki, zsunął mi się przewód.
-
[ALL] Mam kłopot z grzejącym się kołem
kolego dex doo czy używasz hamulca ręcznego, czasami on jest przyczyną a nie cylinderek. Często cylinderek wystarczy przeszlifować bardzo drobnym papierem umyć i wymienić uszczelniacze. Ja takk zrobiłem w B3 u ojca i hula jak złoto.
-
[B5 ADR] Płyn w małym obiegu osiąga do 120 st
[glow=red,2,300]Odnoszę wrażenie że płyn wogóle nie krąży w małym układzie i gaz po prostu zamarza (przewody od zbiornika gazu powinny ogrzewać się w wężach małego układu)a przewody od filtra gazu są lodowate[/glow] Też stawiałbym na pompę sam powiedziałeś ze przewody są zimne od parownika. Poza tym sprawdź pasek napędzający pompę wody, może jest za luźny lub pękł. Poza tym dobrze odpowietrzyłeś układ?
-
[ALL B5] Problem z uruchomieniem auta-szczotki w rozruszniku?
Według mnie to szczotki,ale następnym razem jak nie będzie chciał odpalić to weź klucz do kół i przy wyłączonym zapłonie uderz w niego, uważaj tylko na przewody żeby nie zrobić zwarcia. To wyeliminuje szczotki. Jeśli to pomoże to je wymień.
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
Panowie może sprawdźcie najpierw mocowanie wydechu po zimie (może wjechaliście w zaspę i mocowanie pękło lub guma) zamiast rozbierać auto jak poturbowani.
-
[B5 AHL] Gdzie jest termostat?
Kolega mariuszA4dg ma rację termostat znajduje się pod pompa wody. Jak zobaczysz dolny przewód od chłodnicy i będziesz kierował się w stronę silnika do dojdziesz do kolanka, w środku jest termostat. Niestety dojście najlepsze od dołu (wiem z obdukcji). Powodzenia. :>
-
[B5 1Z] Temperatura powietrza zasysanego
Jest na rysunku oznaczony jako 1. Jeśli nie będziesz potrafił go zlokalizować daj znać to zrobię jutro fotkę i Ci wyś :>lę.
-
[B5 1Z] Potrzebuję oznaczeń z ETKI
określ dokładnie jakie nr części cię interesują bo piszesz o A4 99 i 96 i nie wiem jakie mam szukać
-
[B5 ADR] Nie działające zegary..
Czy nie uważasz że zimne luty powinny "działać" cały czas? Reakcja na zimne luty powinna być wtedy kiedy rusza się licznikiem (zegarem), a u mnie nie ma żadnej reakcji .
-
[B5 ADR] Nie działające zegary..
witam. też mam taki problem kolega podpiął VAGa, powiedział że wszystko w porządku ale nie chce mi się wierzyć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich po raz kolejny [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]