Treść opublikowana przez 450yamaha
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No to idę..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A nie no, youtube to już cały przerwertowany.. Chodzi o jakieś doświadczenia lajw
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ma ktoś z was może któryś z tych wydechów, żeby posłuchać go live?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Mimo wszystko rozważam ABT/MTM/Milltek
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Tak przy okazji, chciałbym zauwazyć, iż zaczęła się wiosna, zatem możnaby przywrócić temat 'ustawek'...
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Tak sobie myślę nad tym Milltekiem szczerze mówiąc. Tu ten Kocar pod Poznaniem jest w stanie to sprowadzić i zamontować, a auta pchać do anglii jakoś nie mam zamiaru. Wszystko cenowo wychodzi podobnie, no może u nas troszkę drożej, ale niewiele. Mam jednak nadzieję, że na luzie stojąc nie będę brzmiał jak niektórzy koledzy z Hond, co własnych myśli chyba nie słyszą?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Vario.. a ABT, MTM... może ten Milltek?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
W sumie to programu chyba nie ma na co robić.. A co powiecie o wydechach? Ktoś w Polsce, jakiś Kocar z Baranowa, czy lepiej się śmignąć do Niemiec?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Program.. jak się trafi na drodze ktoś, na kogo fabryczna ilość, będzie za cieńka, a program faktycznie by coś dał. uuu wtedy to program się pojawi jeszcze tego samego dnia
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ehh i co? Chyba nie chodzi o to, żeby ciąć się z Matizami..?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
kuredu, ale tu problem polega na tym, że nawet nie ma KTO wystartować.. nie będę się ścigał przecież z VW Polo czy Peugeotami 407
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Haha kuredu, na specjalne Twoje życzenie mogę zrobić, niech stracę,
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No prosi się prosi, tylko po co? :gwizdanie: 1400 km razem zrobione dziś i wczoraj, w tym ponad połowa po autostradzie i co? Nikogo
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ależ to jest do zrobienia bez problemu. Ale to nie to samo. Kiedy wpadasz w nasze strony?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Kurcze, z tych filmów gó*no wynika ;P Trzebaby się w końcu umówić gdzieś razem.. Już jest jasno długo i sucho..
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
kuredu, jechałeś 100 i wcisnąłeś gaz, czy przyspieszałeś od niższych prędkości i mijając 100 zacząłeś?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No z jakiś czas z pewnością tak się stanie. Zobaczymy ile poleci.. 270? 280? ...? )
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Nie, bardziej przy 6000 obrotach. Na szóstym biegu odcina na dokładnie 6000 obrotów. To jest to co gość z salonu mówił, 'zabezpieczenie'
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Gdzieś ktoś mi się w tym wątku pytał o przyspieszenia na wyższych prędkościach:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Nie za ciepło Ci z tymi 26 stopniami?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
ja mam np takie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie jest jakiś spocik w niedziele ?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Brak odzewu
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Wiecie może czy da się wjechać w jakieś dni na Tor Poznań powariiować?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Uwierz, że nie chciał odpuścic.