Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. mozna wyczyscic nastawnik nowego nastawnika nie kupisz, bo jest czesc nie wystepująca w serwisach czy hurtowniach, przewidziany jako element nierozbieralny, tworzacy całosc z pompą wtryskową tylko cała pompa do podmianki, ewentualnie uzywany nastawnik podmienic
  2. bez urazy, ale po co Ci ten autobahn ? :gwizdanie: fajnie ze czerwoną, moja poprzednia tez tak wygladała jak ją kupiłem, ale porobiłem pare zmian
  3. gratki musze sie wkoncu za to wziac, ale niestety czasu brakuje
  4. koronka absu jest chyba na przegubie, także jedno z drugim moze miec cos wspolnego
  5. pokaż zdjecie jak teraz siedzi
  6. zamiast nowego katalizatora czy strumienicy, wybebesz stary katalizator, wnętrznosci sprzedaj i wstaw poprostu rure do katalizatora, tak żeby spaliny swobodnie przepływały, a na przeglądach zeby nie było problemów ze nie masz kata, powinno troche poprawic samopoczucie a i $$$ troche zostanie
  7. nie daje sie silikonu na uszczelke miski oleju
  8. nicole z pussycatdolls http://images.google.pl/images?hl=pl&safe=off&q=Nicole%20Scherzinger&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
  9. ma zwrotnice zaspawane tylko do jazdy na wprost
  10. o własnie, i ma taki sam zawias
  11. ma ktos u nas 18" w b5 ?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:42_________________________________________________ jedzi, z partronikiem w zderzaku albo to moja była audica, chociaz ona miała załozone nowe ramki
  12. gdzie ? no juz przy m1 Cie wypatrzyłem
  13. takie sieczkarnie to jeszcze gorsze od tych floydów :gwizdanie:
  14. Pablo ale teraz sobie postów nabijesz w newbie co to za g... ?
  15. heh, to coś mi sie ... ja własnie kupiłem kolektor i myslałem ze u kogos podpatrzę jak to jest rozwiazane przejsciówke chyba trzeba bedzie samemu zrobic
  16. założyłem sobie dzisiaj 1BE, całkiem ładnie usiadł i dobrze sie jezdzi, także mysle ze juz wiecej nie ma sensu obnizac
  17. też przegapiłem Kamil wielkie dzięki za serwis, tylko mam teraz dyskotekę z różnych ikonek na fisie :polew: spoko, kiedyś sie wkońcu spalą
  18. ja nawet nie widziałem ze jest głosowanie na klubowicza dla Pabla
  19. a jak popuscisz wstryskiwacze to leje sie paliwo ?
  20. felgi bdb, opony sezon, dwa gumy jeszcze troche jest
  21. Tomigsi, miałbym prośbe mógłbys zrobic zdjecie jak zamontowałes kolektor od awxa ?
  22. ja chce ostatecznie za swoje z oponami 1700 zł, nizej nie zejde
  23. mozna zrobic hustawke na drzewo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.