Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale po co przeciez Ci odjechałem Tylko wczesniej 2jka nie weszła dopiero na 4-tym biegu, a masz niby 60 koni wiecej :gwizdanie: a co do biegu to takie kity to wciskaj pimpom zresztą poczekaj jeszcze troche- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no spocik ok Pablo, jak wyregulujesz gaz to sie znowu scigniemy- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
kasa włożona w auto sie przeciez nigdy nie wraca- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/10564/Najgorszy_tor_przeszkod_Wipeout :kox:- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
nie bardzo z rozstawem Rozstaw Śrub: 5x100 / 5x114.3 ale fakt, są fajne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to są przeciez stare ramki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie ?- [B5 AHL] Czy ktos z klubu jezdzi jak wariat?
w krakowie są wariaty- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł- [B5 1Z] NOWE WTRYSKI I JESZCZE GORZEJ
zakładając nowe wtryski to powrót to właściwych parametrów, ale zakładając mocniejsze wtryski, bedzie dymił i tyle- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ze startu pewnie nie, raczej rolowany [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 14:57 _________________________________________________ no na clubie muzina sie chwali wszedzie- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
powinno to sie wymieniać wszystkie naraz, ale pewnie wiekszosc wymienia pojedyńczo, łacznie ze mną a jak sie wymienia górne wahacze, szczególnie przedni to trzeba wyciagnąc amortyzator, bo inaczej nie wyciagniesz śruby wiec jak juz jest "na wierchu" to najlepiej wymienić tez drugiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam dla was njus, co niektórych pewnie ucieszy objechał ese adiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mysle że Cuber zmadzeje i kupi czerwoną http://moto.allegro.pl/item407921293_audi_s4_manual_4_2_quattro_idealny.html kocur- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
140 czy 170 ?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tvr ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety życie nie jest łatwe jeszcze 3 godz- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
co do zdjecia to stempel w PS-ie, kopiuj, wklej i nie bedzie dachów, wiekszy kontrast tez by sie przydał- [B5 AKN] Logi Dynamiczne poprawione
niekoniecznie... cytuję za "[tdI] Diagnostyka (aktualizacja: 30 VII 2008)": a u Ciebie jest w poz. 4 ~59% więc chyba trzeba powtórzyć :gwizdanie: ale to tylko moje zdanie Poza tym przydałyby się statyczne faktycznie 59 %, widocznie ma bardzo gruby dywanik pod pedałami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pracowałem tu http://www.stachura.com.pl/ bede pracował tu http://www.specauto.pl/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja dzisiaj mam dobry humorek, bo to ostatni dzien pracy w stachurze- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc- Nowicjusz - wątek powitalny
czesc - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!