Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dośc spory, ale to juz nie to samo co kiedyś o jakie giełdy Ci chodzi, elektroniczne ?
-
[INNE] Audi 80 QUATTRO URQUATTRO B2 COUPE ---> moze ktos chce kupic to cudo??
wystarczy żebyś to jest blokada dyferencjału - koła kręcą sie z tą samą prędkością przez co można wyjechac z grząskich terenów czy śniegu, automatycznie wyłacza sie po przekroczeniu chyba 30 km/h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego Grzesiek jezdzi Audi a Ty puntem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
ronale s4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Młody, sprzedajesz młodą ? http://moto.gratka.pl/tresc/toyota-corsa-1-2-benzyna-8867976.html?w=219200a50167ba5d&s=3
-
[ALL B5] dodatkowe wskaźniki
tu masz jeszcze z auto gauge http://allegro.pl/item376895930_cisnienie_doladowania_auto_gauge_smoke_boost.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Harego Jonsona bierzesz pod uwage ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego taki potrzepany jesteś :decayed: a czy ja powiedziałem że zła jest ? :gwizdanie: ostrzegam tylko jarka, bo mógłby chłopak nie wytrzymac tych niemieckich dialogów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i pamietaj, nie bierz żadnej anteny od Trzenia, ta co od niego mam zbiera tylko audycje z redtube'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak Pablo Ci doradzi to nikt w miescie Ci tak nie doradzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
no na takich 18 -tkach bedzie kocur tylko opona troche balonowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba nie widziałem, ale taka jedynka z mocnym silnikiem to fajna sprawa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem ale z całym szacunkiem, wali mnie to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wynalazłem sobie golfa, moze w niedziele podjade go zobaczyc http://www.allegro.pl/item377482412_golf_1_w_bardzo_dobrym_stanie_.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Maniusiek28, a sprawdzałes moze jak sie zmieniła temp w dolocie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bez wymiany drzwi sie chyba nie obejdzie jezeli nie odłączałeś aku to raczej sam nie powinien sie rozprogramowac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc