Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie tłumiki ? zwykłe puszki zeby miały średnice końcówki 75 mm ?
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
chodzi ci o naciagniecie gumy ? np do 14" 8j opona 185/45 lub 195/40, palnik i naciagasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no lepiej zadzwon bo to jest conajmniej podejrzane
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
wg katalogu do audi a4 powinna być felga 7j z oponą 205/55/16, wiec mysle ze i na 7,5j powinna wejsc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lampy mi kolega przywiózł z niemcowni Hidy mam od jakiegos chłopa z Krakowa, po 240 zł ma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam valeo wczoraj robilismy z themonem porówanie 6000k w depo i valeo u mnie 6000k w valeo swieci na biało, u themona w depo wpada w taki lekki fiolet co nie powiem troche efektowniej wyglada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie Tukan, no to czekamy na efekty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyn, sprzedaj mi zderzak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest wylączenie czujek ultradzwiekowych jak zamykasz samochód np. mozesz zostawic psa, wyłączyc te czujki, a i tak alarm bedzie uzbrojony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa to dlatego tyle siedzieliscie w aucie, avatary sobie porobili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co nie teges, moje ma 12 lat i 189 tys :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gratulacje niech służy
-
czarne felgi do czerwonej b5
no napewno nie zgadniesz moze rant kiedys jeszcze bedzie, pozyjemy zobaczymy :th:
-
czarne felgi do czerwonej b5
jest jeszcze taka opcja i chyba sie na nią skusze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok eee pewnie sam coś zrobiłes żeby chłopaki sie rozruszały i była atrakcja [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 20:53 _________________________________________________ i jak ?
-
mam córeczke
gratulacje :th:
-
pytanie o konfiguracje portow
hehe vista, też mam daj prawym przyciskiem na ikonke vagcoma i ustaw w opcja coś takiego jak "traktuj jako administrator"
-
[B5 AHU] Jak zmienić dawkę paliwa ??
trzeba puknąc młotkiem w nastawnik na pompie jeśli sie juz regulacja na vagu skończyla musisz miec specjalny klucz zeby popuscic śrube na nim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zobaczcie to: http://www.joemonster.org/filmy/6764/Lona-Biznesmen morał jest dobry :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słyszałem ze teraz panie pielęgniarki jeżdżą Beemkami ta, tyle ze to one raczej powodują ból głowy
-
[B5 AFN] wtyk ISO ISOwi nie równy - CARAUDIO
moze być w innym miejscu na kostke, to zależy w które miejsce go ktoś wsadzi ale tak jak napisał Watson, te piny mozna wyciagnac, tam jest taka blaszka, spróbuj ją igła lub cienkim śrubokretem nacisnąc i wyjąc pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki, pogadamy na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele , jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac własnie nie wiem czy na 18stki znalazłem fajne AVUSY ale 17stki za dobrą kasę..... tych avusów na allegro jest pełno, od 1100 bez opon, przez 2000 z oponami jakimis tam, do 3 tys
-
Co jest lepsze Toyota albo Mazda
po jakim wzgledem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założe w koncu te spreżyny - 20 mm i przymierze Twoje fele , jak bedzie wygladac ok to bedziemy gadac