Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. bede :th: a tak troche OT, czy jest mozliwosc sprawdzenia w jakim stanie sa wtryski na VAGu ? chodzi mi to jakie wartosci powinny miec, a jakie mają ?
  2. ja mam takie do załatwienia po około 155 zł /szt. tylko ze są to zestawy naprawcze ( końcówki + reszta potrzebna do przełożenia ) i trzeba jeszcze podjechac do pompiarza na podmianke ale teraz spanky namieszał mi z tym, że te od AFNa bedą lepsze do kondona, bo ja już mam koło 300 tys przejechane :gwizdanie:
  3. witam, to już druga cześć jakże sławnego klubowego konkursu VT w tej częsci zajmiemy sie tuningowaniem Audi Q7 S-line BAZA: prace nadsyłamy jak poprzednio do talib1990'a do dnia 29.11.07 potem ankieta i głosowanie pozdrawiam
  4. z Krakowa jada narazie 4 osoby
  5. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no to panie moderatorze prosze założyc nowy wątek konkursu cz.2
  6. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    moze być q7 proponuje to zdjecie : http://audi.huelvawagen.com/huaudi/1419014681/descargas/Uno/Id/T4634/Q7070025gi_med.jpg
  7. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no to jakieś propozycje na kolejny konkurs ?
  8. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny kolor co do przebiegu sie nie wypowiadam antene weź wywal
  9. fajna, ale grill mi sie nie podoba, za duzo chromu
  10. światła tym po I lifcie lub po II choc do czerwonego bardziej mi pasują po I przód jakies soczewki, mi sie ostanio udało kupic valeo w dobrej cenie i lusterka, klamki, dokładki w kolor bo pewnie nie masz do tego jakas delikatna gleba i ładne koło
  11. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tą ankiete mozna już chyba zakonczyc gratuluje keżor a teraz dawać jakomś inną baze do modów i robimy 2-gi konkurs
  12. wg etki przód czyli 3 fiolety jeden szary to sprezyna do zawieszenia sportowego dla pojazdów z klimatyzacją dla ADP AHL AFY ADR z tyłu nie widze dokładnie co dokładnie jest, jeden srebrny, jeden zielony ? co do sprezyn z ASO napewno tyle za nie nie dam, przeciez nie bede tym autem 10 lat jezdził a przy sprzedaży napewno ten wydatek mi sie nie zwróci za te pieniądze już wole sobie wtryski kupić
  13. szukam spręzyn do mojego auta - 20mm bo strasznie wysoko stoi a wiekszęj gleby nie chce w aso jedna sprezyna to ok 200 zł także odpada kupno nówek ori
  14. poszukałem dzisiaj w etce tez tych spreżyn wyszło mi ze na tył powinno isc 1 kropka srebrna, 2 białe 8d5 511 115H a na przód 1 zielona i 1 fioletowa 8d0 411 105Q nie wiem teraz czy takie spreżyny: http://allegro.pl/item266373983_oryginalne_sprezyny_do_audi_a4_b5_sedan_tdi.html bedą pasowały do mojego, bo podobno są - 20 mm ale w etce nie moge znalesc takiego oznaczenia albo: http://allegro.pl/item270004149_sprezyny_do_audi_a4_1_9_tdi.html pisze, że z tdi a w etce mam ze od AEBa
  15. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mi sie średnio podobają samochody "ze skrzydłami" wole muscle cary jakiegoś dodga chargera http://www.colinsclassicauto.com/cars/car123/p1.jpg czy plymoutha barracuda http://66.119.66.9:82/addon/img/noticias/9a24f3aseefraep.jpg
  16. też mam taki problem z doładowaniem 0,2 bara za mało wyciołem kata ostatnio i musze zobaczyc czy wrociło do normy, choc watpie ale ze wzgledu na pogode robienie logów narazie odpada
  17. no faktycznie sa tam opisane kropki, ale nie widze o ile obiżają "for sports-type running gear" te bedą o - 20mm ?
  18. witam, istnieje gdzies jakis spis oznaczen spreżyn ori do b5 ? np. dwie kropki takie, jedna taka to - 20 mm itp
  19. marketing http://allegro.pl/item264741359_spi_dog_spider_dog_i_dog_interaktywny_pies_hasbro.html
  20. ja miałem takie 15 jak na pierwszej fotce do sprzedania, to nikt nie chciał teraz zagosciły zimówki na nich
  21. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wczesniej zauważylem, ale myslałem ze ktos poprawi, i tak nadal jest bląd no tak jest jak ktoś nie umie czytać
  22. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jedna mała uwaga poprawcie mój nick
  23. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    widze ze u hajpera nawet Schumacher zagoscił
  24. felgi ok, z tym ze mojemu ojcu podobaja sie takie bardziej szprychowe lub wieloramienne kiedys mialem takie na coupejce i mu sie podobały znalazłem takie: http://moto.allegro.pl/item267215162_audi_felgi_16_s_line.html - tylko nie wiem jak z dostepnoscia dekielków http://moto.allegro.pl/item267005521__mam_7_audi_vw_mercedes_nowe_16_.html - fajne felgi ale nie wiem jak beda sie prezentowac na aucie http://moto.allegro.pl/item265832609_artec_16cali_5x112_audi_vw_mercedes.html - te tez nie wiem czy 16" bedzie fajnie wygladac
  25. tylko poróbcie jakies fajne zdjecia ze spota, moze jakies bedą do kalendarza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.